Alnatura Bio hrustljavi kruhki iz rži in pire, 250 g

Hrustljav užitek – bodisi s slanimi ali sladkimi prelivi

€ 1,99

(€ 7,96 / kg, vklj. 9,5% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 250 g

Na zalogi je samo še 6 kosov

Dostava do torek, 6. oktober, v kolikor naročite do dne nedelja do 23:59 ure .

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 42,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • bio kakovost
  • polnozrnata ržena in pirova moka
  • vegansko
  • Bio-certificirano Bio-certificirano
  • Vegansko Vegansko
  • Vegetarijansko Vegetarijansko

Pogosto naročeno skupaj z Alnatura Bio Hummus Natur, 180 g

Alnatura Bio hrustljavi kruhki iz rži in pire, 250 g € 1,99 (€ 7,96 / kg)
Alnatura Bio Hummus Natur, 180 g € 2,29 (€ 12,72 / kg)
Skupna cena: € 4,28
Opis

Osnova hrustljavega kruha Alnatura je ekološko pridelana in mleta polnozrnata ržena in pirina moka. Ta veganski kruh je narejen brez kvasa in je hrustljava, nežna poslastica, ne glede na to, ali je oplemeniten s slanimi ali sladkimi sestavinami.

Št. izd.: XPI-MM-116575
Vsebina: 250 g
EAN: 4104420016088
Št.-Proizvajalca: 116575
Znamka: Alnatura
Oblike prehrane: Vegansko, Vegetarijansko
Vrste izdelka: Živila
Lastnosti izdelkov: Bio-certificirano, Brez kvasa, Vegansko, Vegetarijansko
Informacije o shranjevanju: Hraniti na suhem mestu.
Lahko vsebuje sledi živil: N - sezamovo seme
Sestavine

83 % polnozrnata ržena moka[1], 6 % Polnozrnata pira[2], 5 % pririni kosmiči[2], morska sol

  1. iz ekološkega kmetijstva
  2. Pira je vrsta pšenice. / Iz ekološkega kmetijstva.
Hranilna vrednost
Hranilna vrednost na 100 g
energijska vrednost 1449 / 346 kj / kcal
maščobe 2 g
  od tega nasičene maščobne kisline 0,4 g
ogljikovi hidrati 66 g
  od tega sladkor 2,4 g
vlaknine 15 g
beljakovine 8,4 g
Sol 1,3 g
Zakonsko jamstvo & podatki o proizvajalcu
Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Nemčija, www.alnatura.de

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Alnatura Bio hrustljavi kruhki iz rži in pire

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder