Vilgain Polnozrnati toast kruh, 370 g
Rahlo polnozrnato pekovsko pecivo iz sedmih naravnih sestavin brez trdega roba
€ 2,54 € 2,99 -15%
(€ 6,86 / kg, vklj. 9,5% DDV
Lastnosti in prednosti
- brez dodanega sladkorja in povsem vegansko
- oplemeniteno z italijanskim oljčnim oljem
- vlaknine iz polnozrnate pšenice
-
Brez sladkorja -
Vegansko -
Vegetarijansko
Opis
Polnozrnati toast kruh znamke Vilgain vam ponuja mehko teksturo brez trde skorje. Receptura je omejena na sedem naravnih komponent in se popolnoma izogiba umetnim konzervansom. Z uporabo kakovostne italijanske pšenične moke in kislega testa dobi kruh zračno konsistenco in nežno okusno noto. Vsebovano oljčno olje je vir enkrat nenasičenih maščobnih kislin in poskrbi, da rezine ob pravilnem shranjevanju tudi po odprtju embalaže ohranijo svojo mehkobo do 14 dni. Ta izdelek je idealen za vašo vsakodnevno prehrano, ne glede na to, ali ga uporabite kot osnovo za sendviče ali neposredno iz toasterja.
| Št. izd.: | VIL-37782 |
|---|---|
| Vsebina: | 370 g |
| EAN: | 8595717720249 |
| Št.-Proizvajalca: | 37782 |
| Znamka: | Vilgain |
| Oblike prehrane: | Vegansko, Vegetarijansko, Brez sladkorja |
| Alergeni: | Brez soje, Brez gorčice |
| Vrste izdelka: | Živila |
| Lastnosti izdelkov: | Brez sladkorja, Vegansko, Vegetarijansko, Brez konzervansov |
| Informacije o shranjevanju: | Hranite na hladnem in suhem mestu, zaščiteno pred svetlobo. |
Hranilna vrednost
| Hranilna vrednost | na 100 g |
|---|---|
| energijska vrednost | 1068 / 255 kj / kcal |
| maščobe | 4,1 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | 0,7 g |
| ogljikovi hidrati | 44 g |
| od tega sladkor | 6,5 g |
| vlaknine | 5,1 g |
| | 8 g |
| Sol | 1,34 g |
Sestavine
54 % polnozrnata pšenična moka, voda, Pšenično kislo testo (pšenična moka, voda), 3 % oiivno olje, sol, pivski kvas, Pšenični slad, Pšenični gluten
Obdelano z etilnim alkoholom.