All Stars Whey-Crisp Protein Bar (50 g)

Hrustljav prigrizek za vmes

€ 2,74 € 2,89 -5%

(€ 54,80 / kg, vklj. 9,5% DDV - izklj. stroški dostave )

Okus:

Na zalogi

Dostava do torek, 6. oktober, v kolikor naročite do dne nedelja do 23:59 ure .

Na voljo količinski popust!

  • nad 25 le € 2,39 / kos.-17%

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 42,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • brez dodanega sladkorja
  • s cca. 30 % beljakovin
  • brez laktoze
  • Brez sladkorja Brez sladkorja
  • Brez laktoze Brez laktoze

Pogosto naročeno skupaj z Schalk Mühle Bio beljakovinska mešanica v prahu z vanilijo, 750 g

All Stars Whey-Crisp Protein Bar (50 g) € 2,74 (€ 54,80 / kg)
Schalk Mühle Bio beljakovinska mešanica v prahu z vanilijo, 750 g € 39,99 (€ 53,32 / kg)
Skupna cena: € 42,73
Opis

Whey-Crisp Protein Bar znamke All Stars vsebuje 30 % beljakovin iz sirotkinih beljakovin, sojinih beljakovin in polnomastnega mleka v prahu. Ploščice ne vsebujejo laktoze in želatine. Hrustljav športni prigrizek je primeren za vmes, pa tudi pred vadbo ali po njej.

Priporočilo za uživanje: Primeren kot prigrizek za vmes ali pred vadbo oziroma po njej.

Št. izd.: XPI-MM-5373
Vsebina: 50 g
EAN: 4250031353705
Št.-Proizvajalca: 5373
Znamka: All Stars
Oblike prehrane: Brez sladkorja, Brez laktoze
Alergeni: Brez laktoze
Vrste izdelka: Tablice, Živila
Lastnosti izdelkov: Brez aspartana, Brez sladkorja, BREZ dodanega sladkorja
Informacije o shranjevanju: Hranite na hladnem in suhem mestu.
Prehrambena dopolnila ne služijo kot nadomestilo za zdravo in uravnoteženo prehrano. Shranite na mestih, ki niso dosegljiva otrokom.
Priporočenega dnevnega odmerka ne smete prekoračiti.
Hranilna vrednost
Hranilna vrednost na 100 g na porcijo (50 g)
energijska vrednost 2081 / 497 kj / kcal 1043 / 249 kj / kcal
maščobe 28 g 14 g
  od tega nasičene maščobne kisline 13 g 6,5 g
ogljikovi hidrati 28 g 14 g
  od tega sladkor 22 g 11 g
beljakovine 30 g 15 g
Sol 0,3 g 0,1 g
Sestavine

Kakavovo maslo, sladkor, 17 % sirotkine beljakovine, sojine beljakovine, Polnovredno mleko v prahu, riževa moka, 1 % Koščki maline, citronska kislina[1], sojin lecitin (E322)[2], aroma

  1. sredstvo za uravnavanje kislosti
  2. emulgatorji
Zakonsko jamstvo & podatki o proizvajalcu
Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: All Stars Fitness Products GmbH, Bachstr. 99, 82380, Peißenberg, Nemčija, www.all-stars.de

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek All Stars Whey-Crisp Protein Bar

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder