Alnatura Bio Kokos Cuisine, 200 ml

Alternativa za mlečno smetano na rastlinski osnovi

€ 1,69

(€ 8,45 / l, vklj. 9,5% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 200 ml

Na zalogi od 12. oktober

Zakaj traja dlje časa?

Zakaj traja dlje časa? Tega izdelka trenutno ni na zalogi, vendar bo kmalu spet na voljo. Kljub temu lahko oddate naročilo - izdelek vam bomo poslali takoj, ko bo dobavljen. Zaprite opombo

Dostava do dne torek, 13. oktober

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 42,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • vsebuje 70% kokosovega mleka
  • idealno za kremne juhe in drugo
  • vegansko, brez glutena in laktoze
  • Vegansko Vegansko
  • Vegetarijansko Vegetarijansko
  • Brez glutena Brez glutena
  • Brez laktoze Brez laktoze

Pogosto naročeno skupaj z Layenberger Fit+Feelgood Slim Shake, Vanilla Cream (396 g)

Alnatura Bio Kokos Cuisine, 200 ml € 1,69 (€ 8,45 / l)
Layenberger Fit+Feelgood Slim Shake, Vanilla Cream (396 g) € 9,99 (€ 25,23 / kg)
Skupna cena: € 11,68
Opis

Uživate v kremnih omakah, juhah in rustikalni enolončnici, vendar bi se raje izognili uporabi težke smetane? Alnatura Kokos Cuisine je odlična alternativa mlečni smetani. Čisto rastlinski nadomestek smetane vsebuje 70 % bio kokosovega mleka in naredi vaše kreacije gladke in žametne ter doda eksotičen okus. Je veganska in brez glutena in laktoze – kot nalašč za lahke in okusne obroke!

Opomba: Pred uporabo dobro pretresite.

Št. izd.: XPI-MM-216712
Vsebina: 200 ml
EAN: 4104420240940
Št.-Proizvajalca: 216712
Znamka: Alnatura
Oblike prehrane: Vegansko, Vegetarijansko, Brez glutena, Brez laktoze
Alergeni: Brez glutena, Brez laktoze
Vrste izdelka: Živila
Lastnosti izdelkov: Vegansko, Vegetarijansko
Informacije o shranjevanju: Hranite pri sobni temperaturi., Po odprtju porabite hitro.
Sestavine

70 % kokosovo mleko[2] (60 % kokosov izvleček[2], pitna voda), pitna voda, Guar moka[1], Moka šentjanževke[2], morska sol

  1. zgoščevalo
  2. iz nadzorovanega ekološkega kmetijstva
Hranilna vrednost
Hranilna vrednost na 100 g
energijska vrednost 544 / 130 kj / kcal
maščobe 13 g
  od tega nasičene maščobne kisline 12 g
ogljikovi hidrati 2,1 g
  od tega sladkor 1,4 g
vlaknine 0,5 g
beljakovine 1,1 g
Sol 0,11 g
Zakonsko jamstvo & podatki o proizvajalcu
Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Nemčija, www.alnatura.de

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Alnatura Bio Kokos Cuisine

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder