Rastlinske alternative živalskim izdelkom

Odlični rastlinski napitki in prehranski izdelki

Filtriranje in razvrščanje

Cena Highlights Znamke Alergeni Lastnosti izdelkov
Filter

Rastlinske alternative: 1 - 30 od 69 izdelkov

Alnatura Bio Barista grahov napitek, veganski

Alnatura Bio Barista grahov napitek, veganski, 1 l

  • za penjenje in mešanje
  • brez dodanega sladkorja*
  • brez laktoze, mlečnih beljakovin in glutena
€ 1,79 € 1,99 (€ 1,79 / l)

Dostava do 7. oktober

Bio veganski napitek iz ovsa, soje in kokosa

Alnatura Bio veganski napitek iz ovsa, soje in kokosa, 1 l

  • bio kakovost
  • vegansko
  • brez laktoze
€ 1,52 € 1,69 (€ 1,52 / l)

Dostava do 7. oktober

Alnatura Bio sojini koščki, veliki

Alnatura Bio sojini koščki, veliki, 150 g

  • čisto rastlinsko
  • enostavna & hitra priprava
  • v ekološki kakovosti
€ 1,88 € 2,09 (€ 12,53 / kg)

Dostava do 7. oktober

Alnatura Bio kokosovo mleko

Alnatura Bio kokosovo mleko, 400 ml

  • visoka vsebnost kokosa
  • brez stabilizatorjev
  • za eksotične jedi
€ 2,15 € 2,39 (€ 5,38 / l)

Dostava do 7. oktober

Alnatura Bio veganski nadomestek mletega mesa

Alnatura Bio veganski nadomestek mletega mesa, 100 g

  • narejeno iz graha in boba
  • idealen nadomestek za meso
  • bogato z beljakovinami
€ 2,24 € 2,49 (€ 22,40 / kg)

Dostava do 7. oktober

Alnatura Bio lešnikov napitek - natur

Alnatura Bio lešnikov napitek -​ natur, 1 l

  • okus po lešnikovem nugatu
  • vsebuje 5% bio lešnikov
  • brez laktoze, mlečnih beljakovin in glutena
€ 3,23 € 3,59 (€ 3,23 / l)

Dostava do 7. oktober

Alnatura Bio kokosov napitek natur

Alnatura Bio kokosov napitek natur, 750 ml

  • 100% kokosov sok
  • brez kakršnih koli dodatkov
  • blago in rahlo sladkega okusa
€ 3,59 € 3,99 (€ 4,79 / l)

Dostava do 7. oktober

Bio ovseni napitek

BIO PRIMO Bio ovseni napitek, natur (1 l)

  • Blag in sladek, samosvoj okus
  • Izpopolnjuje kavo, napitke, kakav
  • Tudi za kuhanje
€ 1,61 € 1,79 (€ 1,61 / l)

Dostava do 7. oktober

Bio sojin napitek

BIO PRIMO Bio sojin napitek, natur (1 l)

  • Blag okus
  • Brez laktoze in glutena, vegansko
  • 100% italijansko ekološko gojenje
€ 1,43 € 1,59 (€ 1,43 / l)

Dostava do 7. oktober

Alnatura Bio sojin napitek - vanilja

Alnatura Bio sojin napitek -​ vanilja, 1 l

  • brez glutena in brez laktoze
  • primerno tudi za penjenje
  • na osnovi soje, pridelane v Evropi
€ 1,88 € 2,09 (€ 1,88 / l)

Dostava do 7. oktober

Alnatura Bio sojini kosmiči

Alnatura Bio sojini kosmiči, 500 g

  • z visoko vsebnostjo beljakovin
  • za kuhanje in mueslije
  • s sojo iz evropske pridelave
€ 2,96 € 3,29 (€ 5,92 / kg)

Dostava do 7. oktober

Alnatura Bio kokosov napitek, natur

Alnatura Bio kokosov napitek, natur, 1 l

  • brez dodanega sladkorja*
  • brez glutena in laktoze
  • eksotični okus
€ 2,69 € 2,99 (€ 2,69 / l)

Dostava do 7. oktober

Rapunzel Bio kokosovo mleko

Rapunzel Bio kokosovo mleko, 200 ml

  • 67% kokosovih jedrc in vode
  • brez emulgatorjev in stabilizatorjev
  • izboljša sladice, juhe, currye in drugo
€ 1,70 € 1,89 (€ 8,50 / l)

Dostava do 13. oktober

Alnatura Bio rižev napitek, natur

Alnatura Bio rižev napitek, natur, 1 l

  • brez dodanega sladkorja*
  • nizka vsebnost maščob in veganska
  • vsestransko
€ 1,70 € 1,89 (€ 1,70 / l)

Dostava do 7. oktober

Alnatura Bio ovseni napitek, natur

Alnatura Bio ovseni napitek, natur, 1 l

  • brez dodanega sladkorja*
  • naravno sladko
  • brez laktoze in z nizko vsebnostjo maščob
€ 1,70 € 1,89 (€ 1,70 / l)

Dostava do 7. oktober

Alnatura Bio ovseni napitek Barista s sojo

Alnatura Bio ovseni napitek Barista s sojo, 1 l

  • sladek okus in bogat
  • za penjenje in zgoščevanje
  • brez dodanega sladkorja*, laktoze in mlečnih beljakovin
€ 1,70 € 1,89 (€ 1,70 / l)

Dostava do 7. oktober

Alnatura Bio ovseni napitek - vanilja

Alnatura Bio ovseni napitek -​ vanilja, 1 l

  • blag okus
  • vsestransko
  • brez laktoze ali dodanega sladkorja*
€ 1,79 € 1,99 (€ 1,79 / l)

Dostava do 7. oktober

Alnatura Bio ovseni-mandljev napitek, natur

Alnatura Bio ovseni-​mandljev napitek, natur, 1 l

  • naravno sladek in rahlo oreškast
  • za kavo, muesli in drugo
  • brez dodanega sladkorja, brez laktoze in vegansko
€ 1,97 € 2,19 (€ 1,97 / l)

Dostava do 7. oktober

Bio rižev napitek

BIO PRIMO Bio rižev napitek, Naraven (1 l)

  • Nekoliko sladek okus
  • Brez laktoze in glutena, vegansko
  • Brez dodanega sladkorja
€ 1,52 € 1,69 (€ 1,52 / l)

Dostava do 7. oktober

OATLY Bio ovsena smetana - Cuisine

OATLY Bio ovsena smetana -​ Cuisine, 250 ml

  • bio in vegansko
  • kremna konsistenca
  • idealno za kuhanje
€ 1,43 € 1,59 (€ 5,72 / l)

Dostava do 7. oktober

Alnatura Bio sojin napitek, natur

Alnatura Bio sojin napitek, natur, 1 l

  • brez dodanega sladkorja*
  • recept samo z dvema sestavinama
  • brez glutena in laktoze
€ 1,70 € 1,89 (€ 1,70 / l)

Dostava do 7. oktober

Alnatura Bio veganski prigrizek - blagi

Alnatura Bio veganski prigrizek -​ blagi, 30 g

  • na osnovi seitana
  • rahlo dimljen
  • skladiščenje brez hlajenja
€ 0,98 € 1,09 (€ 32,67 / kg)

Dostava do 7. oktober

Bio mandljev napitek natur

BIO PRIMO Bio mandljev napitek natur, 1 l

  • Močna aroma mandljev
  • Za mešanje in kuhanje
  • Ekološki mandlji iz Italije
€ 2,96 € 3,29 (€ 2,96 / l)

Dostava do 7. oktober

Alnatura Bio tofu - mandlji in lešniki

Alnatura Bio tofu -​ mandlji in lešniki, 200 g

  • ekološka soja iz Avstrije
  • dimljeno na bukovih drvih
  • hitro pripravljeno za uživanje
€ 2,15 € 2,39 (€ 10,75 / kg)

Dostava do 7. oktober

Thai Coco Kokosova voda

Thai Coco Kokosova voda, 1 l

  • brez dodanega sladkorja
  • brez konzervansov
  • čista osvežitev
€ 3,59 € 3,99 (€ 3,59 / kg Odcejena masa)

Dostava do 7. oktober

Alnatura Bio mini "Hrenovke" veganske

Alnatura Bio mini "Hrenovke" veganske, 170 g

  • klobase iz tofuja in seitana
  • bio kakovost
  • vsestransko uporabne
€ 3,05 € 3,39 (€ 17,94 / kg)

Dostava do 7. oktober

Bio veganski sojini koščki, fini

BIO PRIMO Bio veganski sojini koščki, fini, 150 g

  • vsestranska uporaba
  • soja iz Avstrije
  • bogato z beljakovinami
€ 2,24 € 2,49 (€ 14,93 / kg)

Dostava do 7. oktober

Bio Veggie döner (na osnovi grahovih proteinov)

Davert Bio Veggie döner (na osnovi grahovih proteinov), 68 g

  • avtentično pikantno začinjanje
  • iz graha in boba
  • hitro in preprosto pripravljeno
€ 2,51 € 2,79 (€ 36,91 / kg)

Dostava do 7. oktober

Thai Coco Bio kokosova voda

Thai Coco Bio kokosova voda, 1.000 ml

  • iz mladih kokosovih orehov Nam Hom
  • brez dodanega sladkorja
  • brez konzervansov
€ 4,49 € 4,99 (€ 4,49 / kg Odcejena masa)

Dostava do 7. oktober

Alnavit Bio ovseni napitek - natur

Alnavit Bio ovseni napitek -​ natur, 1 l

  • brez dodanega sladkorja
  • kremast okus ovsa
  • 100% oves iz Nemčije
€ 1,61 € 1,79 (€ 1,61 / l)

Dostava do 7. oktober