Vse na temo testenin

Filtriranje in razvrščanje

Cena Highlights Znamke Alergeni Lastnosti izdelkov
Filter

Testenine: 1 - 30 od 53 izdelkov

bioasia Bio rezanci Vermicelli

bioasia Bio rezanci Vermicelli, 100 g

  • iz grahovega škroba
  • hitro pripravljeno
  • vegansko in brez glutena
€ 1,79 (€ 17,90 / kg)

Dostava do 6. oktober

Alnavit Bio ajdovi špageti

Alnavit Bio ajdovi špageti, 250 g

  • 100% ajda | brez glutena
  • temna barva, intenziven okus
  • čas kuhanja: 8 - 10 minut
€ 3,09 (€ 12,36 / kg)

Dostava do 6. oktober

Alnatura Bio pirini peresniki

Alnatura Bio pirini peresniki, 500 g

  • idealno za krepke jedi
  • žlebasta površina
  • iz Nemčije
€ 2,59 (€ 5,18 / kg)

Dostava do 6. oktober

Alnatura Bio pirini cellentani

Alnatura Bio pirini cellentani, 500 g

  • idealno za testeninske solate
  • certifikat Bioland
  • iz Nemčije
€ 2,79 (€ 5,58 / kg)

Dostava do 6. oktober

Alnavit Bio njoki

Alnavit Bio njoki, 250 g

  • brez glutena in vegansko
  • oplemeniteno z 10 % kvinoje
  • pripravljeno za serviranje v 2 minutah
€ 2,99 (€ 11,96 / kg)

Dostava do 6. oktober

Alnatura Bio pirini špageti

Alnatura Bio pirini špageti, 500 g

  • nežen oreškast okus
  • popolno s klasičnimi omakami za testenine
  • 5-6 minutno kuhanje
€ 2,49 (€ 4,98 / kg)

Dostava do 6. oktober

Alnatura Bio špageti iz polnozrnate pire

Alnatura Bio špageti iz polnozrnate pire, 500 g

  • krepak, oreškast okus
  • kot priloga in jed za testenine
  • iz nemške pridelave Bioland
€ 2,59 (€ 5,18 / kg)

Dostava do 6. oktober

Alnatura Bio pirini fusilli

Alnatura Bio pirini fusilli, 500 g

  • idealno za pesto
  • vegansko & certifikat Bioland
  • iz Nemčije
€ 2,49 (€ 4,98 / kg)

Dostava do 6. oktober

nu3 Fit Konjac Spaghetti

nu3 Fit Konjac Spaghetti, 200 g

  • bogato z vlakninami
  • 2 minuti kuhanja
  • brez sladkorja in maščob
€ 2,63 € 3,29 (€ 13,15 / kg)

Dostava do 6. oktober

Alnatura Bio polnozrnati špageti

Alnatura Bio polnozrnati špageti, 500 g

  • 100 % polnozrnati zdrob iz trde pšenice
  • za vse jedi iz testenin
  • izdelano v Italiji
€ 1,59 (€ 3,18 / kg)

Dostava do 6. oktober

Alnatura Bio pirini spaghettini

Alnatura Bio pirini spaghettini, 500 g

  • kratek čas kuhanja
  • certifikat Bioland & vegansko
  • pira iz Nemčije
€ 2,59 (€ 5,18 / kg)

Dostava do 6. oktober

nu3 Fit Konjac Tagliatelle

nu3 Fit Konjac Tagliatelle, 200 g

  • pripravljeno samo v 2 minutah
  • visoka vsebnost vlaknin in z malo kalorijami
  • priljubljena vrsta testenin
€ 2,63 € 3,29 (€ 13,15 / kg)

Dostava do 6. oktober

Alnatura Bio špageti

Alnatura Bio špageti, 500 g

  • 100% ekološki zdrob iz trde pšenice
  • za vse testeninske recepte
  • izdelano v Italiji
€ 1,59 (€ 3,18 / kg)

Dostava do 6. oktober

Vitanu Bio Konjak rezanci

Vitanu Bio Konjak rezanci, 270 g

  • 1-2 obroka
  • pripravljeno v samo 3 minutah
  • nizkokalorično in zdravo
€ 2,99 (€ 11,07 / kg)

Dostava do 6. oktober

Vitanu Bio Konjak noodles

Vitanu Bio Konjak noodles, 270 g

  • 1-2 porciji
  • za azijske jedi
  • malo kalorij
€ 2,99 (€ 11,07 / kg)

Dostava do 6. oktober

Alnatura Bio rezanci Mie

Alnatura Bio rezanci Mie, 250 g

  • bio kakovost
  • vegansko
  • kratek čas kuhanja
€ 1,89 (€ 7,56 / kg)

Dostava do 6. oktober

Alnatura Bio testenine Spirelli iz rdeče leče

Alnatura Bio testenine Spirelli iz rdeče leče, 250 g

  • hiter čas kuhanja
  • vegansko
  • brez glutena
€ 2,29 (€ 9,16 / kg)

Dostava do 6. oktober

Alnavit Bio fusilli

Alnavit Bio fusilli, 500 g

  • izdelano v Italiji
  • brez glutena in vegansko
  • narejeno iz riževe in koruzne moke
€ 3,99 (€ 7,98 / kg)

Dostava do 6. oktober

Alnatura Bio polnozrnate Farfalle

Alnatura Bio polnozrnate Farfalle, 500 g

  • polnozrnati pšenični zdrob durum
  • obdelano z bronastimi matrikami
  • bio kakovost
€ 1,59 (€ 3,18 / kg)

Dostava do 13. oktober

bioasia Bio shirataki špageti iz konjac moke

bioasia Bio shirataki špageti iz konjac moke, 270 g

  • nizka vsebnost kalorij
  • brez maščob in glutena
  • brez sladkorja
€ 2,49 (€ 9,22 / kg)

Dostava do 6. oktober

Vitanu Bio Konjak špageti

Vitanu Bio Konjak špageti, 270 g

  • 1-2 porciji
  • malo kalorij
  • zdrav in hitrer obrok
€ 2,99 (€ 11,07 / kg)

Dostava do 6. oktober

Alnatura Bio testenine za lazanjo

Alnatura Bio testenine za lazanjo, 250 g

  • bio kakovost
  • vegansko
  • iz italijanskega zdroba durum pšenice
€ 1,79 (€ 7,16 / kg)

Dostava do 13. oktober

Alnatura Bio polnozrnate testenine Pipe Rigate

Alnatura Bio polnozrnate testenine Pipe Rigate, 500 g

  • bio kakovost
  • vegansko
  • izdelano v Italiji
€ 1,59 (€ 3,18 / kg)

Dostava do 6. oktober

Kinder Goodel "Morski svet" iz koruze, bio

Govinda Kinder Goodel "Morski svet" iz koruze, bio, 250 g

  • naravno obarvano
  • brez glutena in popolnoma rastlinsko
  • zanimivi motivi iz morskega sveta
€ 3,99 (€ 15,96 / kg)

Dostava do 6. oktober

Alnatura Bio testenine farfalle

Alnatura Bio testenine farfalle, 500 g

  • bio kakovost
  • vegansko
  • izdelano v Italiji
€ 1,59 (€ 3,18 / kg)

Dostava do 6. oktober

Goodel - Bio Fusilli iz ajde in lanenega semena

Govinda Goodel -​ Bio Fusilli iz ajde in lanenega semena, 250 g

  • brez glutena in vegansko
  • nežno posušeno
  • izjemen okus
€ 3,99 (€ 15,96 / kg)

Dostava do 6. oktober

BIO PRIMO Rezanci za ramen - klasik

BIO PRIMO Rezanci za ramen -​ klasik, 250 g

  • vegansko
  • idealen dodatek za juho
  • omejena izdaja
€ 2,39 (€ 9,56 / kg)

Dostava do 6. oktober

Alnavit Bio špageti

Alnavit Bio špageti, 500 g

  • iz koruzne in riževe moke
  • ekološko in vegansko
  • klasična italijanska dobrota
€ 3,99 (€ 7,98 / kg)

Dostava do 6. oktober

Goodel - Bio Fusilli iz rdeče leče z lanenimi semeni

Govinda Goodel -​ Bio Fusilli iz rdeče leče z lanenimi semeni, 250 g

  • oreškast okus
  • brez glutena in vegansko
  • bogato z beljakovinami
€ 3,69 (€ 14,76 / kg)

Dostava do 6. oktober

Alnatura Bio testenine "kmetija"

Alnatura Bio testenine "kmetija", 250 g

  • iz ekološkega zdroba trde pšenice
  • ljubke živalske oblike
  • čas kuhanja: 8-10 minut
€ 1,09 (€ 4,36 / kg)

Dostava do 6. oktober