Alnatura Bio kumina, 50 g

Vsestranska začimba

€ 1,61 € 1,79 -10%

(€ 32,20 / kg, vklj. 9,5% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 50 g

Na zalogi sta samo še 2 kosa

Dostava do sreda, 7. oktober, v kolikor naročite do dne ponedeljek do 23:59 ure .

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 42,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • za slane recepte, kruh in pecivo
  • oster in začinjen okus
  • cela semena
  • Vegansko Vegansko
  • Vegetarijansko Vegetarijansko

Pogosto naročeno skupaj z Alnatura Bio šipkov čaj s hibiskusom, 20 čajnih vrečk (45 g)

Alnatura Bio kumina, 50 g € 1,61 (€ 32,20 / kg)
Alnatura Bio šipkov čaj s hibiskusom, 20 čajnih vrečk (45 g) € 1,61 (€ 35,78 / kg)
Skupna cena: € 3,22
Opis

Ščepec kumine daje močnim mesnim jedem piko na "i". Fina aroma se odlično poda tudi k različnim pekovskim jedem.

Št. izd.: XPI-MM-138507
Vsebina: 50 g
EAN: 4104420028340
Št.-Proizvajalca: 138507
Znamka: Alnatura
Oblike prehrane: Vegansko, Vegetarijansko
Vrste izdelka: Začimbe
Lastnosti izdelkov: Vegansko, Vegetarijansko
Informacije o shranjevanju: Hraniti na suhem mestu., Hranite ločeno od svetlobe.
Lahko vsebuje sledi živil: L - zelena, M - gorčično seme
Sestavine

semena kumine[1]

  1. iz ekološkega kmetijstva
Zakonsko jamstvo & podatki o proizvajalcu
Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Nemčija, www.alnatura.de

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Alnatura Bio kumina