Alnatura Bio veganska čebulna mast, 150 g

Veganska alternativa masti

€ 2,24 € 2,49 -10%

(€ 14,93 / kg, vklj. 9,5% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 150 g

Na zalogi od 12. oktober

Zakaj traja dlje časa?

Zakaj traja dlje časa? Tega izdelka trenutno ni na zalogi, vendar bo kmalu spet na voljo. Kljub temu lahko oddate naročilo - izdelek vam bomo poslali takoj, ko bo dobavljen. Zaprite opombo

Dostava do dne torek, 13. oktober

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 42,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • rastlinska maščoba, pražena čebula in jabolko
  • krepko & rustikalno
  • za mazanje in cvrtje
  • Vegansko Vegansko
  • Vegetarijansko Vegetarijansko

Pogosto naročeno skupaj z Alnatura Bio Pizza Minis, 80 g

Alnatura Bio veganska čebulna mast, 150 g € 2,24 (€ 14,93 / kg)
Alnatura Bio Pizza Minis, 80 g € 2,42 (€ 30,25 / kg)
Skupna cena: € 4,66
Opis

Bio veganska čebulna mast Alnatura je narejena iz čistih rastlinskih olj, ki tvorijo gladko osnovo in vključuje praženo čebulo in jabolka za pikanten in sladek okus. Uživajte kot namaz na kruhu ali pa uporabite za peko krompirja in druge zelenjave za okusne in krepke jedi.

Opomba: Če želite uživati kot namaz, jo 30 minut pred serviranjem vzemite iz hladilnika. Vse sestavine so ekološke.

Št. izd.: XPI-MM-223710
Vsebina: 150 g
EAN: 4104420229648
Št.-Proizvajalca: 223710
Znamka: Alnatura
Oblike prehrane: Vegansko, Vegetarijansko
Vrste izdelka: Namazi
Lastnosti izdelkov: Vegansko, Vegetarijansko
Informacije o shranjevanju: Hranite na hladnem in suhem mestu, zaščiteno pred svetlobo.
Sestavine

76 % Palmovo olje[1], Sončnično olje[1], 3,5 % Pražena čebula[1], 3,5 % Posušene jabolčne kocke, Koncentrat jabolčnega soka[1], morska sol, sojina omaka[1] (pitna voda, Soja[1], sol), zelena v prahu[1], paradižnikova mezga[1], Čebula v prahu[1], koncentrat limoninega soka[1]

  1. iz ekološkega kmetijstva
Hranilna vrednost
Hranilna vrednost na 100 g
energijska vrednost 3349 / 800 kj / kcal
maščobe 0 g
  od tega nasičene maščobne kisline 86 g
  od tega nenasičene maščobne kisline 39 g
ogljikovi hidrati 5 g
  od tega sladkor 3,7 g
vlaknine 1 g
beljakovine 1 g
Sol 2 g
Zakonsko jamstvo & podatki o proizvajalcu
Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Nemčija, www.alnatura.de

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Alnatura Bio veganska čebulna mast