Okusni namazi in masla iz oreščkov znamke Alnatura

Za slastno obogatitev kruha

Filtriranje in razvrščanje

Cena Lastnosti izdelkov
Filter

Namazi in masla iz oreščkov: 1 - 30 od 31 izdelkov

Alnatura Bio kremni namaz, rdeča pesa-hren

Alnatura Bio kremni namaz, rdeča pesa-​hren, 180 g

  • aromatično & fino
  • subtilna ostrina
  • harmoničen okus
€ 1,97 € 2,19 (€ 10,94 / kg)

Dostava do 7. oktober

Alnatura Bio Hummus Natur

Alnatura Bio Hummus Natur, 180 g

  • čičerika, sezamovo maslo in začimbe
  • namaz, priloga in dip
  • dolga obstojnost
€ 2,06 € 2,29 (€ 11,44 / kg)

Dostava do 7. oktober

Alnatura Bio namaz curry mango papaja

Alnatura Bio namaz curry mango papaja, 180 g

  • Sadno in začinjeno
  • Mazljiva konsistenca
  • Vsebuje curry začimbe
€ 1,79 € 1,99 (€ 9,94 / kg)

Dostava do 7. oktober

Alnatura Bio kremni namaz z vrtnimi zelišči

Alnatura Bio kremni namaz z vrtnimi zelišči, 180 g

  • s finimi zelišči
  • kot namaz ali dip
  • fin, pikanten okus
€ 1,88 € 2,09 (€ 10,44 / kg)

Dostava do 7. oktober

Alnatura Bio kremni namaz Toskana

Alnatura Bio kremni namaz Toskana, 180 g

  • Pikanten mediteranski okus
  • Vsebuje sončnična semena in zelišča
  • 100% vegansko, 100% ekološko
€ 1,88 € 2,09 (€ 10,44 / kg)

Dostava do 7. oktober

Alnatura Bio humus - zelenjava na žaru

Alnatura Bio humus -​ zelenjava na žaru, 180 g

  • čičerika, jajčevci in paprika
  • okus po oreščkih in fine popečene note
  • kot namaz, dip in začimba
€ 1,97 € 2,19 (€ 10,94 / kg)

Dostava do 7. oktober

Bio zelenjavni namaz - paprika z žara in oreh

Alnatura Bio zelenjavni namaz -​ paprika z žara in oreh, 135 g

  • veganski recept
  • oreškasto-sadni okus
  • 56 % zelenjave
€ 2,42 € 2,69 (€ 17,93 / kg)

Dostava do 7. oktober

Bio zelenjavni namaz iz paprike in indijskih oreščkov

Alnatura Bio zelenjavni namaz iz paprike in indijskih oreščkov, 125 g

  • vegansko
  • aromatično & fino
  • s krompirjem in čebulo
€ 1,97 € 2,19 (€ 15,76 / kg)

Dostava do 7. oktober

Alnatura Bio kremni namaz paprika-čili

Alnatura Bio kremni namaz paprika-​čili, 180 g

  • vegansko
  • sadno in začinjeno
  • subtilna ostrina
€ 2,15 € 2,39 (€ 11,94 / kg)

Dostava do 7. oktober

Alnatura Bio namaz iz jajčevcev

Alnatura Bio namaz iz jajčevcev, 180 g

  • aromatično & začinjeno
  • mediteranski okus
  • kot namaz, dip ali osnova za omako
€ 2,06 € 2,29 (€ 11,44 / kg)

Dostava do 7. oktober

Bio namaz - gorska leča s paradižnikom in balzamičnim kisom

Alnatura Bio namaz -​ gorska leča s paradižnikom in balzamičnim kisom, 140 g

  • pikanten s pridihom sladkobe
  • s paradižnikom in balzamičnim kisom
  • kot namaz ali v prelivih in omakah
€ 2,24 € 2,49 (€ 16,00 / kg)

Dostava do 7. oktober

Bio zelenjavni namaz - Hokkaido in indijski oreščki

Alnatura Bio zelenjavni namaz -​ Hokkaido in indijski oreščki, 125 g

  • vegansko
  • aromatično & začinjeno
  • s korenjem in indijskimi oreščki
€ 1,97 € 2,19 (€ 15,76 / kg)

Dostava do 7. oktober

Alnatura Bio humus s figami in datlji

Alnatura Bio humus s figami in datlji, 180 g

  • kremni namaz
  • narejeno iz čičerike in tahinija
  • oplemeniteno z Ras el Hanoutom
€ 1,97 € 2,19 (€ 10,94 / kg)

Dostava do 7. oktober

Alnatura Bio paradižnikov namaz

Alnatura Bio paradižnikov namaz, 180 g

  • bio kakovost
  • primerno tudi kot pomaka ali omaka
  • vegansko
€ 1,79 € 1,99 (€ 9,94 / kg)

Dostava do 7. oktober

Alnatura Bio zelenjavni namaz - špinača in orehi

Alnatura Bio zelenjavni namaz -​ špinača in orehi, 135 g

  • pikanten okus
  • bio kakovost
  • kot namaz ali omaka
€ 2,06 € 2,29 (€ 15,26 / kg)

Dostava do 7. oktober

Alnatura Bio veganska delikatesna pašteta

Alnatura Bio veganska delikatesna pašteta, 125 g

  • na osnovi kvasa
  • močno in začinjeno
  • možno ponovno zatesniti
€ 2,06 € 2,29 (€ 16,48 / kg)

Dostava do 7. oktober

Alnatura Bio namaz iz čičerike in ingverja

Alnatura Bio namaz iz čičerike in ingverja, 120 g

  • nežen oreščkast okus
  • bio kakovost
  • odličen tudi kot pomaka
€ 1,61 € 1,79 (€ 13,42 / kg)

Dostava do 7. oktober

Bio kremni namaz - paradižnik in korenček

Alnatura Bio kremni namaz -​ paradižnik in korenček, 180 g

  • blago in kremasto
  • veganski recept
  • brez dodanega sladkorja
€ 1,88 € 2,09 (€ 10,44 / kg)

Dostava do 7. oktober

Bio zelenjavni namaz - paradižnik in zelišča

Alnatura Bio zelenjavni namaz -​ paradižnik in zelišča, 135 g

  • bio kakovost
  • vegansko
  • vsestransko uporabno
€ 1,97 € 2,19 (€ 14,59 / kg)

Dostava do 7. oktober

Alnatura Bio paradižnikovo-bazilikov namaz

Alnatura Bio paradižnikovo-​bazilikov namaz, 110 g

  • pikantna nota
  • bio kakovost
  • kot osnova za namaz ali omako
€ 1,79 € 1,99 (€ 16,27 / kg)

Dostava do 7. oktober

Alnatura Bio veganska gobova pašteta

Alnatura Bio veganska gobova pašteta, 125 g

  • na osnovi kvasa
  • harmonično začinjeno
  • popolno kot namaz
€ 1,97 € 2,19 (€ 15,76 / kg)

Dostava do 7. oktober

Bio zelenjavni namaz z jajčevci in gorskim sirom

Alnatura Bio zelenjavni namaz z jajčevci in gorskim sirom, 135 g

  • bio kakovost
  • jajčevec, bučke, paradižnik, čebula
  • oplemeniteno z gorskim sirom
€ 1,79 € 1,99 (€ 13,26 / kg)

Dostava do 7. oktober

Alnatura Bio zelenjavni namaz s feto

Alnatura Bio zelenjavni namaz s feto, 135 g

  • bio kakovost
  • vegetarijansko
  • bučke, paradižnik, paprika, mešana zelenjava
€ 1,79 € 1,99 (€ 13,26 / kg)

Dostava do 7. oktober

Alnatura Bio veganska olivna pašteta

Alnatura Bio veganska olivna pašteta, 125 g

  • močna in začinjena
  • kot namaz in za kuhanje
  • embalažo je mogoče ponovno zapreti
€ 2,06 € 2,29 (€ 16,48 / kg)

Dostava do 7. oktober

Alnatura Bio veganska pašteta z zelenim poprom

Alnatura Bio veganska pašteta z zelenim poprom, 125 g

  • močan okus popra
  • rahlo začinjeno
  • aromatično
€ 2,06 € 2,29 (€ 16,48 / kg)

Dostava do 7. oktober

Alnatura Bio paradižnikovo-pistacijeva krema

Alnatura Bio paradižnikovo-​pistacijeva krema, 135 g

  • rahlo hrustljavo
  • vsestransko uporabno
  • izključno rastlinske sestavine
€ 1,79 € 1,99 (€ 13,26 / kg)

Dostava do 7. oktober

Alnatura Bio veganska čebulna mast

Alnatura Bio veganska čebulna mast, 150 g

  • rastlinska maščoba, pražena čebula in jabolko
  • krepko & rustikalno
  • za mazanje in cvrtje
€ 2,24 € 2,49 (€ 14,93 / kg)

Dostava do 13. oktober

Alnatura Bio veganska šitake gobova pašteta

Alnatura Bio veganska šitake gobova pašteta, 125 g

  • na osnovi kvasa
  • aromatično & začinjeno
  • mazljiva konsistenca
€ 2,06 € 2,29 (€ 16,48 / kg)

Dostava do 7. oktober

Alnatura Bio fini namaz iz leče

Alnatura Bio fini namaz iz leče, 135 g

  • bio kakovost
  • vegansko
  • kremno in mazljivo
€ 1,79 € 1,99 (€ 13,26 / kg)

Dostava do 13. oktober

Alnatura Bio veganska zeliščna pašteta

Alnatura Bio veganska zeliščna pašteta, 125 g

  • namaz na osnovi kvasa
  • okusnega okusa
  • primerno tudi za kuhanje
€ 2,06 € 2,29 (€ 16,48 / kg)

Dostava do 13. oktober