Cosmoveda Ayurveda črna sol, 500 g

Alternativa običajnim solem

€ 9,39

(€ 18,78 / kg, vklj. 9,5% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 500 g

Na zalogi

Dostava do torek, 6. oktober, v kolikor naročite do dne nedelja do 23:59 ure .

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 42,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • vsebuje molekule žvepla
  • Vegansko Vegansko
  • Vegetarijansko Vegetarijansko
  • Brez glutena Brez glutena
  • Brez laktoze Brez laktoze

Pogosto naročeno skupaj z Cosmoveda Bio Pippali Churna, 100 g

Cosmoveda Ayurveda črna sol, 500 g € 9,39 (€ 18,78 / kg)
Cosmoveda Bio Pippali Churna, 100 g € 15,89 (€ 158,90 / kg)
Skupna cena: € 25,28
Opis

Posebna kamena sol iz Ayurvede. Se uporablja namesto soli. Zaradi vsebnosti žveplovih molekul uravnava presnovo in deluje antioksidativno

Sestava: sol

Št. izd.: XAY-COS-115146
Vsebina: 500 g
EAN: 4032108115146
Št.-Proizvajalca: 115146-DE
Znamka: Cosmoveda
Oblika vsebine: Sol
Oblike prehrane: Vegansko, Vegetarijansko, Brez glutena, Brez laktoze
Alergeni: Brez glutena, Brez laktoze
Vrste izdelka: Začimbe
Lastnosti izdelkov: Fair Trade, Vegansko, Vegetarijansko
Ayurvedski izdelki: Začimbe
Relaunch izdelka: Zaradi vizualne osvežitve izdelka (relaunch) se lahko embalaža ali etiketa dobavljenega izdelka vizualno razlikuje od prikazane slike izdelka na spletni strani.
Sestavine

kamena sol Ayurveda

Zakonsko jamstvo & podatki o proizvajalcu
Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: Cosmoveda e.K., Knappenweg 4, 01983, Freienhufen, Nemčija, www.cosmoveda.de

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Cosmoveda Ayurveda črna sol