Različne soli

Naj vas navdihne široka paleta različnih soli za ajurvedsko in vsakodnevno kuhinjo.

Filtriranje in razvrščanje

Cena Znamke Oblike prehrane Alergeni Lastnosti izdelkov
Filter

Soli: 6 izdelkov

Cosmoveda Ayurveda kamena sol

Cosmoveda Ayurveda kamena sol, 1 kg

  • ročno lomljena
  • iz mineralov in elementov v sledeh
€ 8,39 (€ 8,39 / kg)

Dostava do 6. oktober

Cosmoveda Ayurveda groba kamena sol

Cosmoveda Ayurveda groba kamena sol, 500 g

  • iz vznožja himalajske regije
  • lomljeno ročno
  • bogato z minerali
€ 5,29 (€ 10,58 / kg)

Dostava do 6. oktober

Maharishi Ayurveda Ayurvedska kamena sol

Maharishi Ayurveda Ayurvedska kamena sol, 250 g

  • brez kemičnih dodatkov
  • naravno in nejodirano
  • ne povečevanje pitte
€ 9,39 (€ 37,56 / kg)

Dostava do 6. oktober

Govinda Kala Namak

Govinda Kala Namak, 150 g

  • bogata z minerali
  • zelo intenzivnega okusa
  • za začinjanje juh itd.
€ 3,89 (€ 25,93 / kg)

Dostava do 6. oktober

Home of Ayurveda somamed Kala Nimak

Home of Ayurveda somamed Kala Nimak, 200 g

  • posebnost iz Indije
  • visoka vsebnost železa
  • ne rafinirano
€ 6,29 (€ 31,45 / kg)

Dostava do 6. oktober

Cosmoveda Ayurveda črna sol

Cosmoveda Ayurveda črna sol, 500 g

  • vsebuje molekule žvepla
€ 9,39 (€ 18,78 / kg)

Dostava do 6. oktober