Različne vrste riža in žitaric

Naj vas navdihne pestra izbira različnih vrst riža, žitaric in zrn za ajurvedsko, a tudi zavestno kuhinjo.

Filtriranje in razvrščanje

Cena Znamke Oblike prehrane Lastnosti izdelkov
Filter

Riž in žitarice: 18 izdelkov

Govinda Bio bananina moka

Govinda Bio bananina moka, 350 g

  • vsestranska uporaba
  • za kuhanje, pečenje in vezavo
  • nevtralen okus
€ 6,29 € 6,99 (€ 17,97 / kg)

Dostava do 7. oktober

Govinda Bio moka iz grozdnih pešk

Govinda Bio moka iz grozdnih pešk, 200 g

  • visoka vsebina OPC
  • več kot 50 % vlaknin
  • z nizko vsebnostjo natrija in brez glutena
€ 5,21 € 5,79 (€ 26,05 / kg)

Dostava do 7. oktober

Cosmoveda Kashmir Basmati rjavi riž BIO

Cosmoveda Kashmir Basmati rjavi riž BIO, 500 g

  • basmati rjavi riž
  • iz Indije iz gorskih dolin Himalaje
€ 4,76 € 5,29 (€ 9,52 / kg)

Dostava do 7. oktober

Cosmoveda Ekološki beli riž basmati

Cosmoveda Ekološki beli riž basmati, 1 kg

  • Iz Indije
  • Prava posebnost
  • Ima lahkoten, oreškast okus
€ 8,00 € 8,89 (€ 8,00 / kg)

Dostava do 7. oktober

Cosmoveda Kashmir Basmati beli riž BIO

Cosmoveda Kashmir Basmati beli riž BIO, 1 kg

  • dolga, svetla in okusno dišeča zrna
  • po kuhanju ponuja posebno okusno oreščkasto aromo
  • iz Indije (himalajske gorske doline)
€ 8,45 € 9,39 (€ 8,45 / kg)

Dostava do 7. oktober

Cosmoveda Ayurvedski rdeči navara riž BIO

Cosmoveda Ayurvedski rdeči navara riž BIO, 1 kg

  • rdeči riž Navara iz Indije
  • z rdečkasto rjavo barvo
€ 9,44 € 10,49 (€ 9,44 / kg)

Dostava do 7. oktober

Terra Elements Purple Corn Pulver bio

Terra Elements Purple Corn Pulver bio, 250 g

  • biološka Zea koruza
  • iz Peruja
  • idealno za smoothije
€ 11,60 € 12,89 (€ 46,40 / kg)

Dostava do 7. oktober

Cosmoveda Črni ayurveda riž BIO

Cosmoveda Črni ayurveda riž BIO, 1 kg

  • oreščkast okus
  • močan polnozrnat riž
€ 11,33 € 12,59 (€ 11,33 / kg)

Dostava do 7. oktober

Govinda Bio mandljeva moka

Govinda Bio mandljeva moka, 200 g

  • fino zmleta
  • nizka vsebnost maščobe
  • več beljakovin in vlaknin
€ 10,43 € 11,59 (€ 52,15 / kg)

Dostava do 7. oktober

Cosmoveda Punjabi Basmati rjavi riž - Bio

Cosmoveda Punjabi Basmati rjavi riž -​ Bio, 1 kg

  • dišeč riž iz Indije
  • fina, oreščkasta aroma
€ 7,55 € 8,39 (€ 7,55 / kg)

Dostava do 7. oktober

Classic Ayurveda Bio riž basmati

Classic Ayurveda Bio riž basmati, 1.000 g

  • čudovit okus
  • posebej hranljivo
  • basmati v hindijščini pomeni "dišava"
€ 7,46 € 8,29 (€ 7,46 / kg)

Dostava do 12. oktober

Cosmoveda Ekološko pridelana moka Besan čičerika

Cosmoveda Ekološko pridelana moka Besan čičerika, 1 kg

  • Blag okus
  • Dragoceno beljakovinsko živilo
€ 8,99 € 9,99 (€ 8,99 / kg)

Dostava do 7. oktober

Cosmoveda Ekološka kokosova moka

Cosmoveda Ekološka kokosova moka, 1 kg

  • Za kuhanje in peko
  • Seveda brez glutena
  • Odlična alternativa moki
€ 9,89 € 10,99 (€ 9,89 / kg)

Dostava do 7. oktober

Govinda Bio moka iz sladkega volčjega boba

Govinda Bio moka iz sladkega volčjega boba, 300 g

  • brez glutena
  • visoka vsebnost beljakovin
  • visoka vsebnost vlaknin
€ 9,89 € 10,99 (€ 32,97 / kg)

Dostava do 7. oktober

Govinda Bio moka iz manioke

Govinda Bio moka iz manioke, 450 g

  • blag okus
  • posebej fina tekstura
  • z vlakninami
€ 4,49 € 4,99 (€ 9,98 / kg)

Dostava do 7. oktober

Govinda Tefova moka

Govinda Tefova moka, 450 g

  • oreškasta aroma
  • rahlo sladek okus
  • brez glutena in z visoko vsebnostjo vlaknin
€ 6,29 € 6,99 (€ 13,98 / kg)

Trenutno ni na zalogi

Cosmoveda Ekološka riževa moka

Cosmoveda Ekološka riževa moka, 1 kg

  • Kot vezivo pri pipravi testa
  • Ne vsebuje glutena
  • Primerno samo za pecivo in kruh
€ 9,89 € 10,99 (€ 9,89 / kg)

Dostava do 28. oktober

Govinda Bio kokosova moka

Govinda Bio kokosova moka, 350 g

  • tropski užitek
  • veliko beljakovin in vlaknin
  • nizka vsebnost kalorij
€ 3,05 € 3,39 (€ 8,71 / kg)

Dostava do 30. oktober