Ayurvedska živila

Poleg spanja in seksualnosti je prehrana eden od "3 stebrov življenja" po načelih ayurvede. Okus služi kot osnova za optimalni vnos in sestavo hrane.

V ayurvedski tradiciji poznajo 6 različnih okusov:

  • kislo, sladko, pikantno, slano, grenko in zeliščno

Nakupovanje po kategorijah

Filtriranje in razvrščanje

Cena Highlights Znamke Oblike prehrane Alergeni Tip kože Lastnosti izdelkov Ayurvedski izdelki
Filter

Živila: 1 - 30 od 370 izdelkov

Life Light Mlete lupine trpotca

Life Light Mlete lupine trpotca, 500 g

  • brez dodatkov
  • brez glutena
€ 15,56 € 17,29 (€ 31,12 / kg)

Dostava do 7. oktober

Life Light Cele luščine indijskega trpotca

Life Light Cele luščine indijskega trpotca, 500 g

  • 80 % vsebnosti balastnih snovi
  • brez dodatkov
  • gensko nespremenjeno
€ 14,48 € 16,09 (€ 28,96 / kg)

Dostava do 7. oktober

Cosmoveda Mlet BIO ingver

Cosmoveda Mlet BIO ingver, 80 g

  • prihaja iz Azije
  • krepi Agni
€ 6,29 € 6,99 (€ 78,63 / kg)

Dostava do 7. oktober

Govinda Bio ajurvedski ghee

Govinda Bio ajurvedski ghee, 420 g

  • z okusom po oreščkih
  • eden od 3 najpomembnejših Rasayanas
€ 15,29 € 16,99 (€ 36,40 / kg)

Dostava do 7. oktober

Maharishi Ayurveda Original Bio Ghee

Maharishi Ayurveda Original Bio Ghee, 800 g

  • okus po oreščkih
  • iz senenega mleka brez krmljenja silaže
  • prenaša izjemno visoke temperature
€ 31,49 € 34,99 (€ 39,36 / kg)

Dostava do 7. oktober

Alnatura Bio laneno seme

Alnatura Bio laneno seme, 500 g

  • vsestranska uporaba
  • visoka sposobnost nabrekanja
  • aromatičen okus po oreščkih
€ 2,33 € 2,59 (€ 4,66 / kg)

Dostava do 7. oktober

Govinda Mleto rjavo proso, bio

Govinda Mleto rjavo proso, bio, 1.000 g

  • bio in vegansko
  • kakovost surove hrane
  • nežen oreščkast okus
€ 7,19 € 7,99 (€ 7,19 / kg)

Dostava do 7. oktober

Alnatura Bio oluščena konopljina semena

Alnatura Bio oluščena konopljina semena, 200 g

  • prefinjen okus po oreščkih
  • za muesli, juhe in solate
  • brez opojnega učinka
€ 4,31 € 4,79 (€ 21,55 / kg)

Dostava do 7. oktober

Alnatura Bio zlato laneno seme

Alnatura Bio zlato laneno seme, 500 g

  • blag okus
  • visoka sposobnost nabrekanja
  • ni primerno za uživanje v surovem stanju
€ 3,05 € 3,39 (€ 6,10 / kg)

Dostava do 7. oktober

Seeberger Čoko mix s pekan orehi

Seeberger Čoko mix s pekan orehi, 150 g

  • fina zračna čokolada
  • hrustljavi oreščki
  • sadno jagodičevje
€ 4,04 € 4,49 (€ 26,93 / kg)

Dostava do 7. oktober

Govinda Bio krema iz užitne ostrice

Govinda Bio krema iz užitne ostrice, 250 g

  • za vso družino
  • brez dodanega sladkorja
  • izredno mazljivo
€ 5,39 € 5,99 (€ 21,56 / kg)

Dostava do 7. oktober

BioKing Bio polnozrnato rjavo proso

BioKing Bio polnozrnato rjavo proso, 1000 g pakiranje

  • Narejena iz lupin in kalčkov
  • Petkrat bolj fina od moke
  • Skrben postopek izdelave
€ 8,27 € 9,19 (€ 8,27 / kg)

Dostava do 7. oktober

Cosmoveda Tamarind pasta - bio

Cosmoveda Tamarind pasta -​ bio, 250 g

  • za ribe, meso in perutnino na žaru
  • s sladko-kislim okusom
€ 8,90 € 9,89 (€ 35,60 / kg)

Dostava do 7. oktober

BioKing Bio bučna semena

BioKing Bio bučna semena, 1.000 g

  • sušene pri 40 °C
  • idealno za vse vrste kuhinje
  • karakterističen oreščkov okus
€ 17,54 € 19,49 (€ 17,54 / kg)

Dostava do 7. oktober

Alnatura Bio Ghee

Alnatura Bio Ghee, 180 g

  • prečiščeno maslo
  • za peko in kuhanje
  • brez laktoze
€ 7,73 € 8,59 (€ 42,94 / kg)

Dostava do 7. oktober

Cosmoveda Celosten BIO črni kardamom

Cosmoveda Celosten BIO črni kardamom, 60 g

  • del družine ingverjev
  • redko v sladkih jedeh
  • grenkega okusa
€ 17,90 € 19,89 (€ 298,33 / kg)

Dostava do 7. oktober

FutuNatura Chia semena Bio

FutuNatura Chia semena Bio, 1.000 g

  • Superhrana
  • Vir beljakovin
  • Nevtralen okus
€ 10,79 € 11,99 (€ 10,79 / kg)

Dostava do 7. oktober

Cosmoveda Bio Vata Balance Churna

Cosmoveda Bio Vata Balance Churna, 90 g

  • pripravljene začimbe
  • za začinjanje riževih in kari jedi
€ 8,99 € 9,99 (€ 99,89 / kg)

Dostava do 7. oktober

Cosmoveda Bio Kokos Ghee

Cosmoveda Bio Kokos Ghee, 900 g

  • združuje ghee in kokosovo maščobo
  • idealno za praženje, kuhanje in kuhanje na pari
€ 26,09 € 28,99 (€ 28,99 / kg)

Dostava do 7. oktober

Fina mešanica oreščkov, praženo in soljeno

Seeberger Fina mešanica oreščkov, praženo in soljeno, 150 g

  • mešanica soljenih oreščkov
  • arašidi, indijski oreščki in makadamija
  • raznolik prigrizek
€ 4,04 € 4,49 (€ 26,93 / kg)

Dostava do 7. oktober

Govinda Bio črni sezam

Govinda Bio črni sezam, 200 g

  • vegansko
  • oreščkast okus
  • za oplemenitenje jedi
€ 4,04 € 4,49 (€ 20,20 / kg)

Dostava do 20. oktober

Cosmoveda BIO asafoetid

Cosmoveda BIO asafoetid, 10 g

  • Asafoetida z zemeljskim nahodom
  • za kuhanje
  • izboljša okus hrane
€ 3,41 € 3,79 (€ 341,00 / kg)

Dostava do 7. oktober

Cosmoveda Chyavanprash (Amlamus) BIO

Cosmoveda Chyavanprash (Amlamus) BIO, 230 g

  • ima vseh 6 okusov
  • posebna mešanica zelišč
  • tradicionalno narejena
€ 20,69 € 22,99 (€ 89,96 / kg)

Dostava do 7. oktober

Govinda Bio bananina moka

Govinda Bio bananina moka, 350 g

  • vsestranska uporaba
  • za kuhanje, pečenje in vezavo
  • nevtralen okus
€ 6,29 € 6,99 (€ 17,97 / kg)

Dostava do 7. oktober

BioKing Rjavo proso 100% vzklito bio

BioKing Rjavo proso 100% vzklito bio, 1.000 g

  • Pridobljen iz lupin in kalčkov
  • Petkrat bolj fina od moke
  • Skrben postopek izdelave
€ 13,31 € 14,79 (€ 13,31 / kg)

Dostava do 7. oktober

Cosmoveda BIO Ghee

Cosmoveda BIO Ghee, 500 g

  • ajurvedska maslena maščoba
  • vsestransko
  • stabilno tudi brez hlajenja
€ 17,90 € 19,89 (€ 35,80 / kg)

Dostava do 7. oktober

Raab Vitalfood GmbH Bio chia semena

Raab Vitalfood GmbH Bio chia semena, 500 g

  • vlaknine in proteini
  • Visokokakovostni vitamini in minerali
  • z omega-3 in omega-6 maščobnimi kislinami
€ 8,09 € 8,99 (€ 16,18 / kg)

Dostava do 7. oktober

Alnatura Bio sončnična semena

Alnatura Bio sončnična semena, 250 g

  • rahlo oreščkast okus
  • priljubljen prigrizek
  • za peko in oplemenitenje
€ 1,70 € 1,89 (€ 6,80 / kg)

Dostava do 7. oktober

Govinda Bio Snack Balls - užitna ostrica

Govinda Bio Snack Balls -​ užitna ostrica, 100 g

  • fin oreškast okus
  • za prigrizek vmes
  • narejeno samo iz 3 sestavin
€ 3,05 € 3,39 (€ 30,50 / kg)

Dostava do 7. oktober

Alnatura Bio mešanica semen za solato

Alnatura Bio mešanica semen za solato, 100 g

  • idealno tudi za grizljanje
  • s sončničnimi semeni in več
  • vrečka, ki jo je mogoče ponovno zapreti
€ 2,24 € 2,49 (€ 22,40 / kg)

Dostava do 7. oktober