nutri + Clear VHEY® Protein, Ice Tea Peach (400 g)

Sadno, bistro in vegansko

€ 24,99

(€ 62,48 / kg, vklj. 9,5% DDV - izklj. stroški dostave )

Okus: Ice Tea Peach

Na zalogi od 14. oktober

Zakaj traja dlje časa?

Zakaj traja dlje časa? Tega izdelka trenutno ni na zalogi, vendar bo kmalu spet na voljo. Kljub temu lahko oddate naročilo - izdelek vam bomo poslali takoj, ko bo dobavljen. Zaprite opombo

Dostava do dne četrtek, 15. oktober

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 42,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • min. 14 g proteinov na porcijo
  • brez maščob in z nizko vsebnostjo sladkorja
  • vegansko ter brez laktoze in glutena
  • Vegansko Vegansko
  • Vegetarijansko Vegetarijansko

Pogosto naročeno skupaj z nutri + Creatine Powder (Creapure®), 500 g

nutri + Clear VHEY® Protein, Ice Tea Peach (400 g) € 24,99 (€ 62,48 / kg)
nutri + Creatine Powder (Creapure®), 500 g € 29,99 (€ 59,98 / kg)
Skupna cena: € 54,98
Opis

Niste ljubitelj kremnih napitkov? Clear VHEY® Protein je popolna, osvežilna alternativa. Ta bistri proteinski napitek, narejen iz hidrolizata grahovih proteinov, vam zagotavlja min. 14 g rastlinskih proteinov na porcijo* – popolnoma brez soje, glutena ali laktoze. Preprosto zmešajte z vodo in uživajte.

Proteini prispevajo k ohranjanju normalnih kosti ter podpirajo ohranjanje in rast mišične mase. Idealno za vse, ki cenijo zdravo prehrano. Drugačna osvežitev ter popolno za na pot ali po vadbi.

Priporočila glede uživanja:
Zmešajte 20 g praška v 500 ml vode. Idealno zaužiti po treningu.

Priprava:
V shaker nalijte vodo in dodajte 20 g praška (cca. 3 polne žlice). Dobro pretresite, dokler se prašek popolnoma ne raztopi. Za pripravo priporočamo shake za proteine.

Nasvet: Za osvežilno limonado, bogato s proteini, prašek zmešajte z 250 ml vode in mešajte, dokler se prašek popolnoma ne raztopi. Nato dolijte 250 ml gazirane vode in vaša proteinska limonada je pripravljena.

*odvisno od okusa

Št. izd.: nupl-X0021P90DN
Vsebina: 400 g
EAN: 4260351435098
Št.-Proizvajalca: X0021P90DN
Znamka: nutri +
Za cilje treniranja: Nadgradnja mišic
Časovni trenutek uporabe: Po treningu
Oblike prehrane: Vegansko, Vegetarijansko
Alergeni: Brez soje
Vrste izdelka: Napitki, spiru-teini in proteini
Lastnosti izdelkov: Brez gensko spremenjenih organizmov, Vegansko, Vegetarijansko, BREZ dodanega sladkorja
Informacije o shranjevanju: Hranite na hladnem in suhem mestu, zaščiteno pred svetlobo.
Vrsta proteinov: Rastlinski proteini
Prehrambena dopolnila ne služijo kot nadomestilo za zdravo in uravnoteženo prehrano. Shranite na mestih, ki niso dosegljiva otrokom.
Priporočenega dnevnega odmerka ne smete prekoračiti.
Sestavine

78 % hidrolizirani grahovi proteini, kislinsko sredstvo (citronska kislina), L-alanin, Izolevcin (L-izolevcin, Emulgator (Lecitin)), naravna aroma, L-Cistein HCL, L-metionin, sladilo (sukraloza), Barvilo (Amonijevsulfat-sladkorno barvilo (E150d))

Hranilna vrednost
Hranilna vrednost na 100 g na porcijo (20 g)[1]
energijska vrednost 1386 / 331 kj / kcal 276 / 66 kj / kcal
maščobe <0,1 g <0,1 g
  od tega nasičene maščobne kisline <0,1 g <0,1 g
ogljikovi hidrati 2,3 g 0,5 g
  od tega sladkor 0,2 g <0,1 g
vlaknine 0,2 g <0,1 g
beljakovine 72,9 g 14,6 g
Sol[2] 2,28 g 0,46 g
  1. 20 g v 500 ml vode
  2. Vsebnost soli je izključno posledica naravno prisotnega natrija.
Sestavine

Aminokislinski profil

Sestavine na 100 g
L-levcin[1] 7,2 g
L-lizin[1] 7,4 g
L-treonin[1] 3,4 g
L-valin[1] 4,4 g
L-izoleucin[1] 7,7 g
L-fenilalanin[1] 3,9 g
L-metionin[1] 2,8 g
L-triptofan[1] 0,3 g
L-histidin 2,3 g
L-prolin 3,8 g
L-tirozin 3 g
L-alanin 8,2 g
L-glicin 3,7 g
L-cistein 2,3 g
L-glutaminska kislina 18,8 g
L-arginin piroglutamat 10,8 g
L-serin 4,7 g
buča v prahu 8,1 g
  1. esencialne aminokisline
Pravne informacije
Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: Nutrition-Plus Germany, Herrenwiesenring 19, 53501 , Grafschaft, Nemčija, info@nutri-plus.de, www.nutri-plus.de

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek nutri + Clear VHEY® Protein

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder