Glow25 - kolagenski pripravki

Od Startup-a do znamke z namenom

Startup podjetje Glow25 je bilo ustanovljeno leta 2019 v Berlinu kot „Collagen Company“. Danes blagovna znamka predstavlja nov odnos do staranja, za katerega so značilni skupnost, odgovornost in odmik od klasičnih zgodb o staranju.

Filtriranje in razvrščanje

Cena Highlights Oblika vsebine Oblike prehrane Alergeni Lastnosti izdelkov Dobro za
Filter

Glow25: 3 izdelki

Glow25 Collagen Powder with Vitamin C

Glow25 Collagen Powder with Vitamin C, 450 g

  • hidrolizat govejega kolagena
  • optimalna topnost brez grudic
  • bez okusa in vonja
€ 26,99 € 29,99 (€ 59,98 / kg)

Dostava do 7. oktober

Glow25 Collagen Plus

Glow25 Collagen Plus, 450 g

  • brez okusa in lahko topno
  • z vitaminom C, cinkom in biotinom
  • brez dodanega sladkorja in brez GSO
€ 40,49 € 44,99 (€ 89,98 / kg)

Dostava do 7. oktober

Glow25 Collagen Intensive

Glow25 Collagen Intensive, 30 palčk (75 g)

  • brez okusa
  • z vitaminom C, cinkom in biotinom
  • za vmešanje v napitke in hrano
€ 47,69 € 52,99 (€ 635,87 / kg)

Brezplačna dostava do 7. oktober