Fini izdelki iz kurkume

Za vaše dobro počutje

Filtriranje in razvrščanje

Cena Znamke Oblike prehrane Alergeni Lastnosti izdelkov
Filter

Kurkuma: 3 izdelki

Cosmoveda BIO asafoetid

Cosmoveda BIO asafoetid, 10 g

  • Asafoetida z zemeljskim nahodom
  • za kuhanje
  • izboljša okus hrane
€ 3,41 € 3,79 (€ 341,00 / kg)

Dostava do 7. oktober

Cosmoveda Asafoetida Fair Trade

Cosmoveda Asafoetida Fair Trade, 33 g

  • izbrana formula
  • zmanjšuje Vato in Kapho
  • vsestranska uporabnost
€ 6,29 € 6,99 (€ 190,61 / kg)

Dostava do 7. oktober

Classic Ayurveda Asa Foetida - mleta

Classic Ayurveda Asa Foetida -​ mleta, 100 g

  • vonj podoben česnu
  • muss za vsako kuhinjo
  • krepi Agni
€ 14,30 € 15,89 (€ 143,00 / kg)

Dostava do 12. oktober