WEIDER Protein Bar 40%, Čokolada (50 g)
Popoln prigrizek pred, med ali po treningu
€ 1,79
(€ 35,80 / kg, vklj. 9,5% DDV
Lastnosti in prednosti
- Low Carb izdelek
- brez kofeina
- nizka vsebnost sladkorja
Opis
Proteinska ploščica znamke Weider ima nizko vsebnost ogljikovih hidratov ter ne vsebuje kofeina, zaradi česar je popoln prigrizek pred, med ali po treningu. Ena ploščica vsebuje 20 g proteinov.
| Št. izd.: | XPI-MM-32147 |
|---|---|
| Vsebina: | 50 g |
| EAN: | 4044782321478 |
| Št.-Proizvajalca: | 32147 |
| Znamka: | WEIDER |
| Oblike prehrane: | Z nizko vsebnostjo ogljikovih hidratov |
| Alergeni: | Brez jajc |
| Vrste izdelka: | Tablice, Živila |
| Lastnosti izdelkov: | BREZ kofeina, Low Sugar |
| Informacije o shranjevanju: | Hranite na hladnem mestu. |
Priporočenega dnevnega odmerka ne smete prekoračiti.
Sestavine
Mlečni proteini, 19 % mlečna čokolada (Maltitol (E965)[1], Kakavovo maslo, Polnovredno mleko v prahu, Kakavova masa, sojin lecitin (E322)[2], aroma), kolagenski hidrolizat, polidekstroza[3], Glicerin[4], sojine beljakovine, Oligofruktozni sirup, kakav v prahu z nizko vsebnostjo maščob, Kokosovo olje, aroma, sol, sukraloza[1]
- sladila
- Emulgatorji
- Polnilo
- sredstvo za zadrževanje vlage
Vsebuje laktozo. Lahko vsebuje sledi jajc, glutena, arašidov in oreščkov.
Hranilna vrednost
| Hranilna vrednost | na 100 g |
|---|---|
| energijska vrednost | 0 / 0 kj / kcal |
| maščobe | 0 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | 0 g |
| ogljikovi hidrati | 0 g |
| od tega sladkor | 0 g |
| | 0 g |
| Sol | 0 g |
Pravne informacije
| Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: | Nutritrade GmbH, Behlertstr. 25, 14469 , Potsdam, Nemčija, www.weidershop.de/startseite |
|---|
Ustrezni izdelki
Podobni izdelki
Mnenje naših strank
Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek WEIDER Protein Bar 40%
1 recenzija kupcev v drugih jezikih
| 5 Zvezdic | | 1 | (100%) |
|---|---|---|---|
| 4 Zvezdice | | 0 | (0%) |
| 3 Zvezdice | | 0 | (0%) |
| 2 Zvezdici | | 0 | (0%) |
| 1 Zvezdica | | 0 | (0%) |
1 ocena
slovenščina - v tem jeziku še ni bilo napisanih recenzij. Na voljo je 1 recenzija v drugih jezikih.
- Brez recenzij.