BioKing Bio brazilski oreščki, 500 g

Iz divje zbirke

€ 21,59 € 23,99 -10%

(€ 43,18 / kg, vklj. 9,5% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 500 g

Na zalogi

Dostava do sreda, 7. oktober, v kolikor naročite do dne ponedeljek do 23:59 ure .

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 42,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • poreklo: Bolivija
  • mastno sladek okus
  • Bio-certificirano Bio-certificirano
  • Vegansko Vegansko
  • Vegetarijansko Vegetarijansko

Pogosto naročeno skupaj z Alnatura Bio ovsena in pirina kaša, 500 g

BioKing Bio brazilski oreščki, 500 g € 21,59 (€ 43,18 / kg)
Alnatura Bio ovsena in pirina kaša, 500 g € 3,23 (€ 6,46 / kg)
Skupna cena: € 24,82
Opis

Brazilski oreščki navdušujejo s sladkim okusom mandljev in so okusni prigrizek za tako vmes. Zmleti, so idealni tudi kot sestavina za peko kruha, peciva in tort.

Opomba za osebe z alergijo:
Vsebuje oreščke. Lahko vsebuje sledi glutena, soje in sezama zaradi proizvodnje.

Št. izd.: XAY-PL-101828
Vsebina: 500 g
EAN: 9120013233248
Št.-Proizvajalca: 101828
Znamka: BioKing
Oblike prehrane: Vegansko, Vegetarijansko
Vrste izdelka: Živila
Lastnosti izdelkov: Bio-certificirano, Vegansko, Vegetarijansko
Lahko vsebuje sledi živil: A - gluten, F - soja, N - sezamovo seme
Hranilna vrednost
Hranilna vrednost na 100 g
energijska vrednost 2901 / 693 kj / kcal
maščobe 66,8 g
  od tega nasičene maščobne kisline 15,4 g
ogljikovi hidrati 3,6 g
  od tega sladkor 2,3 g
vlaknine 6,7 g
beljakovine 16 g
Sol 0,01 g
Sestavine

brazilski oreščki[1]

  1. iz nadzorovanega ekološkega kmetijstva
Zakonsko jamstvo & podatki o proizvajalcu
Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: Philipp Loicht Organic Food GmbH, Achenfeldweg 8, 6250, Kundl, Avstrija, office@bioking.at

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek BioKing Bio brazilski oreščki