Biotta Breuss, bio, 500 ml

Ko se sveže sadje sreča s hrustljavo zelenjavo

€ 4,39

(€ 8,78 / l, vklj. 9,5% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 500 ml

Na zalogi od 9. oktober

Zakaj traja dlje časa?

Zakaj traja dlje časa? Tega izdelka trenutno ni na zalogi, vendar bo kmalu spet na voljo. Kljub temu lahko oddate naročilo - izdelek vam bomo poslali takoj, ko bo dobavljen. Zaprite opombo

Dostava do dne ponedeljek, 12. oktober

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 42,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • originalni recept po Rudolfu Breussu
  • 100 % certificirani bio zelenjavni sokovi
  • naravni vir kalija, brez dodane soli
  • Bio-certificirano Bio-certificirano
  • Vegansko Vegansko

Pogosto naročeno skupaj z Biotta Classic gozdna borovnica, bio, 500 ml

Biotta Breuss, bio, 500 ml € 4,39 (€ 8,78 / l)
Biotta Classic gozdna borovnica, bio, 500 ml € 9,09 (€ 18,18 / l)
Skupna cena: € 13,48
Opis

Ta poseben zelenjavni sok temelji na strokovnem znanju avstrijskega naturopata Rudolfa Breussa. Ekskluzivna mešanica združuje sok rdeče pese, korenja, zelene, krompirja in redkvice iz certificirane bio pridelave v visokokakovostno sestavo. Ker se med proizvodnjo Breussovega soka ne dodaja sol, se ohrani čista aroma sestavin.

Št. izd.: XDK-GR-4996315
Vsebina: 500 ml
EAN: 7618500949632
Št.-Proizvajalca: 4996315
Znamka: Biotta
Oblika vsebine: Tekočina
Oblike prehrane: Vegansko
Vrste izdelka: Pripravljeni napitki, praški in sirupi
Lastnosti izdelkov: Bio-certificirano, Vegansko
Relaunch izdelka: Zaradi vizualne osvežitve izdelka (relaunch) se lahko embalaža ali etiketa dobavljenega izdelka vizualno razlikuje od prikazane slike izdelka na spletni strani.
Informacije o shranjevanju: Hranite na hladnem in suhem mestu, zaščiteno pred svetlobo., Po odprtju porabite hitro.
Hranilna vrednost
Hranilna vrednost na 100 ml
energijska vrednost 172 / 41 kj / kcal
maščobe 0 g
  od tega nasičene maščobne kisline 0 g
ogljikovi hidrati 9,7 g
  od tega sladkor 8,1 g
beljakovine 0,6 g
Sol 0,05 g
Sestavine
Sestavine na 100 ml
kalij 234 mg
Sestavine

Jabolčni sok[2], sok rdeče pese[1], Krompirjev sok[1], sok zelene[1], Pomarančni sok[2], korenčkov sok[1], sok redkve[2], limonin sok[2]

  1. mlečnokislinsko fermentirano, iz nadzorovane ekološke pridelave
  2. iz nadzorovane ekološke pridelave
Zakonsko jamstvo & podatki o proizvajalcu
Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: Biotta GmbH, Turmstrasse 1, 78467, Konstanz, Nemčija, biotta.ch

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Biotta Breuss, bio

1 recenzija kupcev v drugih jezikih

1,0 od 5 zvezdic
5 Zvezdic
0 (0%)
4 Zvezdice
0 (0%)
3 Zvezdice
0 (0%)
2 Zvezdici
0 (0%)
1 Zvezdica
1 (100%)

1 ocena

slovenščina - v tem jeziku še ni bilo napisanih recenzij. Na voljo je 1 recenzija v drugih jezikih.


Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder