Izdelki za kožo, lase in nohte

Lepota, ki prihaja od znotraj

Zdravi nohti, sijoči lasje in lepa polt...Odkrijte našo široko paleto prehranskih dopolnil, posebej oblikovanih za podporo vaše lepote od znotraj. Bogato ponudbo sestavljajo izdelki različnih oblik in blagovnih znamk.

Nakupovanje po kategorijah

Filtriranje in razvrščanje

Cena Highlights Znamke Oblika vsebine Alergeni Tip kože Lastnosti izdelkov
Filter

Koža, lasje in nohti: 1 - 30 od 484 izdelkov

Dr. med. Ehrenberger - bio in naravni izdelki Silicijev koloid

Dr. med. Ehrenberger - bio in naravni izdelki Silicijev koloid, 200 ml

  • 100% naravnega izvora
  • brez alergenov
  • veganski izdelek
€ 35,99 (€ 179,95 / l)

Dostava do 6. oktober

pure encapsulations Magnezij (magnezijev citrat)

pure encapsulations Magnezij (magnezijev citrat), 180 kapsul

  • veganske kapsule
  • brez sredstev proti strjevanju
  • 150 mg magnezija na kapsulo
€ 56,49 (€ 288,21 / kg)

Brezplačna dostava do 6. oktober

pure encapsulations Cink 30

pure encapsulations Cink 30, 60 kaps.

  • 30 mg cinka na kapsulo
  • cinkov pikolinat
  • rastlinsko
€ 31,99 (€ 2.132,67 / kg)

Dostava do 6. oktober

Original Masqueliers OPC Anthogenol

Original Masqueliers OPC Anthogenol, 90 kaps.

  • vegetarijansko
  • močan antioksidant, ki vpliva na kri, možgane in črevesje
  • TOP-kakovosten izdelek
€ 59,99 (€ 2.082,99 / kg)

Brezplačna dostava do 6. oktober

Vitamaze Kadilo

Vitamaze Kadilo, 120 kaps.

  • visoko dozirano
  • vsebuje bosvelično kislino
  • brez arom
€ 21,99 (€ 333,18 / kg)

Dostava do 6. oktober

pure encapsulations L-lizin

pure encapsulations L-​lizin, 90 kaps.

  • priporočljiva je uporaba kakor kuro
  • veganski ovoj kapsul
  • 400 mg na kapsulo
€ 21,99 (€ 399,82 / kg)

Dostava do 6. oktober

NaturesPlus® Niacinamid 500

NaturesPlus® Niacinamid 500, 90 tab.

  • prispeva k normalni presnovi energije
  • prispeva k normalnem delovanju živčnega sistema
  • prispeva k normalnim psihološkim funkcijam
€ 12,39 (€ 137,67 / kg)

Dostava do 6. oktober

Igennus Super B-Complex Methylated Vitamin B

Igennus Super B-​Complex Methylated Vitamin B, 180 tab.

  • visoka biološka razpoložljivost in absorbcija
  • izredno male tablete
  • z vitaminom C
€ 31,99 (€ 551,55 / kg)

Dostava do 6. oktober

pure encapsulations Kolagen plus

pure encapsulations Kolagen plus, 140 g

  • s hidrolizatom govejega kolagena
  • dopolnjen z vitaminom C, cinkom in bakrom
  • brez trans maščob in hidrogeniranih maščob
€ 68,99 (€ 492,79 / kg)

Brezplačna dostava do 6. oktober

pure encapsulations Vitamin A

pure encapsulations Vitamin A, 60 kapsul

  • za celično specializacijo
  • za presnovo železa
  • za imunski sistem
€ 21,99 (€ 1.999,09 / kg)

Dostava do 6. oktober

ZeinPharma Vitamin C 1000 mg

ZeinPharma Vitamin C 1000 mg, 120 kaps.

  • 100% naraven
  • iz askorbinske kisline
  • rastlinski
€ 19,89 (€ 151,83 / kg)

Dostava do 6. oktober

NaturesPlus® Mega B100 mg S/R

NaturesPlus® Mega B100 mg S/R, 90 tab.

  • s popolnim B kompleksom
  • vegetarijanska formulacija
  • brez sintetičnih barvil
€ 36,99 (€ 308,25 / kg)

Dostava do 6. oktober

ZeinPharma Pufiran Vitamin C 500

ZeinPharma Pufiran Vitamin C 500, 90 kaps.

  • v obliki kalcijevega askorbata
  • pH nevtralno od 6 do 7,5
  • primerno za občutljive ljudi
€ 16,89 (€ 248,38 / kg)

Dostava do 6. oktober

Vitamaze OPC izvleček grozdnih pečk

Vitamaze OPC izvleček grozdnih pečk, 180 kaps.

  • brez magnezijevega stearata
  • močno dozirano s 450 mg OPC
  • izdelano po konceptu HACCP
€ 22,99 (€ 145,14 / kg)

Dostava do 6. oktober

Glow25 Collagen Powder with Vitamin C

Glow25 Collagen Powder with Vitamin C, 450 g

  • hidrolizat govejega kolagena
  • optimalna topnost brez grudic
  • bez okusa in vonja
€ 29,99 (€ 66,64 / kg)

Dostava do 6. oktober

ZeinPharma Wild Yams Plus 500 mg

ZeinPharma Wild Yams Plus 500 mg, 120 veg. kaps.

  • veganski recept
  • dodana vitamin E in cink
  • 20 % diosgenina
€ 26,99 (€ 359,87 / kg)

Dostava do 6. oktober

Pure & Essential Methylated Multivitamin & Minerals

Igennus Pure & Essential Methylated Multivitamin & Minerals, 60 tab.

  • še posebej za ženske
  • naravno in halal
  • z vitamini in minerali
€ 16,89 (€ 219,35 / kg)

Dostava do 6. oktober

pure encapsulations Mineral 650A

pure encapsulations Mineral 650A, 180 kaps.

  • minerali in snovi v sledeh
  • brez nepotrebnih dodatnih sestavin
  • popolno sprejemanje
€ 56,99 (€ 407,07 / kg)

Brezplačna dostava do 6. oktober

KAL Vitamin B5 - 1000 mg Pantotenske kisline

KAL Vitamin B5 -​ 1000 mg Pantotenske kisline, 100 tab.

  • s postopnim sproščanjem
  • v obliki kalcijevega-d-pantotenata
€ 18,49 (€ 116,29 / kg)

Dostava do 6. oktober

Dr. Töth Mineralno-bazične kapsule LQA

Dr. Töth Mineralno-​bazične kapsule LQA, 90 kaps.

  • z mineralnimi snovmi
  • kalcij, kalij in magnezij
€ 29,99 (€ 461,38 / kg)

Dostava do 6. oktober

ZeinPharma Collagen I + III 500 mg

ZeinPharma Collagen I + III 500 mg, 60 kaps.

  • z vitaminom C, manganom in biotinom
  • brez konzervansov
  • 2 kapsuli dnevno
€ 19,89 (€ 510,00 / kg)

Dostava do 6. oktober

i like it clean Bio sok ječmenove trave v prahu

i like it clean Bio sok ječmenove trave v prahu, 250 g

  • 21-kratni koncentrat
  • posušeno z razprševanjem
  • bogato z minerali
€ 44,99 (€ 179,96 / kg)

Brezplačna dostava do 6. oktober

3 Chenes Laboratories CAPILL’R

3 Chenes Laboratories CAPILL’R, 30 tab.

  • vlažilna nega
  • zavidljiv volumen
  • 1-mesečni program
€ 9,99 (€ 454,09 / kg)

Dostava do 6. oktober

SOJALL Bio Rjavo proso

SOJALL Bio Rjavo proso, 250 g

  • kaljeno in fermentirano
  • z dragoceno acerolo
  • naravni vitamin C in silicij
€ 24,99 (€ 99,96 / kg)

Dostava do 6. oktober

Vitamaze Kolagen

Vitamaze Kolagen, 60 kaps.

  • kombinirana priprava
  • dodatno s hondroitinom in lizinom
  • brez magnezijevega stearata
€ 18,89 (€ 363,27 / kg)

Dostava do 6. oktober

pure encapsulations Biotin 2,5 mg

pure encapsulations Biotin 2,5 mg, 60 kapsul

  • 2500 mcg biotina na kapsulo
  • znan tudi kot vitamin H
  • topen v vodi
€ 22,99 (€ 2.090,00 / kg)

Dostava do 6. oktober

ConcenTrace® mineralne kapljice v sledovih

Trace Minerals Research ConcenTrace® mineralne kapljice v sledovih, 237 ml

  • z Velikega slanega jezera v Utahu, ZDA
  • 8-krat večja koncentracija kot v morski vodi
  • 100% naravni, visoko koncentrirani in brez konzervansov
€ 40,99 (€ 172,95 / l)

Dostava do 6. oktober

ZeinPharma Hialuronska kislina 200 mg

ZeinPharma Hialuronska kislina 200 mg, 30 kaps.

  • 200 mg hialuronske kisline na kapsulo
  • 100 % čiste surovine
  • iz naravne fermentacije kvasovk
€ 17,49 (€ 2.498,57 / kg)

Dostava do 6. oktober

Glow25 Collagen Plus

Glow25 Collagen Plus, 450 g

  • brez okusa in lahko topno
  • z vitaminom C, cinkom in biotinom
  • brez dodanega sladkorja in brez GSO
€ 44,99 (€ 99,98 / kg)

Brezplačna dostava do 6. oktober

pure encapsulations Mangan

pure encapsulations Mangan, 60 kaps.

  • spodbuja delovanje številnih encimov
  • organsko vezan
€ 22,99 (€ 1.915,83 / kg)

Dostava do 6. oktober