Izdelki na temo krvi

Srce skrbi za delovanje celotnega srčno-žilnega sistema in črpa kri po telesu. V tej kategoriji najdete ustrezna prehranska dopolnila za tvorbo krvi, krvni tlak in krvni sladkor.

Nakupovanje po kategorijah

Filtriranje in razvrščanje

Cena Highlights Znamke Oblika vsebine Alergeni Lastnosti izdelkov
Filter

Vse na temo krvi: 1 - 30 od 162 izdelkov

Synergy ProArgi 9+

Synergy ProArgi 9+, 30 vrečk (295 g)

  • L-arginin in L-citrulin
  • s skupno 6 vitamini
  • osvežujoč okus citrusov in jagod
€ 86,99 (€ 294,88 / kg)

Brezplačna dostava do 6. oktober

Igennus Super B-Complex Methylated Vitamin B

Igennus Super B-​Complex Methylated Vitamin B, 180 tab.

  • visoka biološka razpoložljivost in absorbcija
  • izredno male tablete
  • z vitaminom C
€ 31,99 (€ 551,55 / kg)

Dostava do 6. oktober

GoPrimal O3 - Čisti Omega 3

GoPrimal O3 -​ Čisti Omega 3, 90 kaps.

  • naravni vir omega-3
  • trajnostno pridobljen iz aljaškega polaka
  • 400/300 mg EPA / DHA na kapsulo
€ 33,99 (€ 276,34 / kg)

Dostava do 6. oktober

Dr. med. Ehrenberger - bio in naravni izdelki Izvleček oljčnih listov

Dr. med. Ehrenberger - bio in naravni izdelki Izvleček oljčnih listov, 90 kaps.

  • 100% naravnega izvora
  • Bogato z grenkimi snovmi
  • Brez alergenov
€ 26,99 (€ 833,02 / kg)

Dostava do 6. oktober

Alpinamed Črni česen

Alpinamed Črni česen, 120 kaps.

  • s tiaminom in riboflavinom
  • brez vonja
  • v obliki kapsul
€ 33,99 € 39,99 (€ 522,92 / kg)

Dostava do 6. oktober

Allergy Research Group Niacin (Vitamin B3)

Allergy Research Group Niacin (Vitamin B3), 90 veg. kaps.

  • za energijo
  • za presnovo
  • za kri in ožilje
€ 20,99 (€ 599,71 / kg)

Dostava do 6. oktober

Vitamaze L-Arginin 4500

Vitamaze L-​Arginin 4500, 360 kaps.

  • semi-esencialna aminokislina
  • brez magnezijevega stearata
  • visoko doziran
€ 23,99 (€ 75,92 / kg)

Dostava do 6. oktober

i like it clean Bio sok ječmenove trave v prahu

i like it clean Bio sok ječmenove trave v prahu, 250 g

  • 21-kratni koncentrat
  • posušeno z razprševanjem
  • bogato z minerali
€ 44,99 (€ 179,96 / kg)

Brezplačna dostava do 6. oktober

Raab Vitalfood GmbH Bio brokoli v prahu

Raab Vitalfood GmbH Bio brokoli v prahu, 230 g

  • 100 % bio brokoli
  • vsebuje kalij in kalcij
  • idealno za smoothie in še več
€ 15,99 (€ 69,52 / kg)

Dostava do 6. oktober

anatis Naturprodukte Bajkalska čeladnica + andrographis

anatis Naturprodukte Bajkalska čeladnica + andrographis, 180 kaps.

  • Optimizirano z listi papaje
  • V rastlinskih lupinah kapsul
  • Brez dodatkov, polnil in pomožnih snovi
€ 59,99 (€ 666,56 / kg)

Brezplačna dostava do 6. oktober

Allergy Research Group Grape Pips

Allergy Research Group Grape Pips, 90 veg. kaps.

  • 100 mg izvlečka grozdnih pečk na kapsulo
  • 95 % polifenolov
  • z 83 % oligomernih proantocianidinov
€ 43,49 (€ 1.087,25 / kg)

Brezplačna dostava do 6. oktober

SOLGAR Visoko dozirano omega 3 ribje olje

SOLGAR Visoko dozirano omega 3 ribje olje, 50 soft-​gel kaps.

  • iz hladnovodnih rib
  • vir DHA in EPA
  • brez nepotrebnih dodatkov
€ 32,99 (€ 338,36 / kg)

Dostava do 6. oktober

Igennus Echiomega

Igennus Echiomega, 60 kapsul

  • brez laktoze in brez glutena
  • vsebuje SDA (stearodinska kislina)
  • 500 mg
€ 15,89 (€ 529,67 / kg)

Dostava do 6. oktober

Allergy Research Group Pantetin

Allergy Research Group Pantetin, 60 veg. kaps.

  • vsebuje Pantesin® farmacevtske kakovosti
  • zagotavlja aktivni pantetin (derivat B5)
  • vitamin B5 prispeva k umski zmogljivosti
€ 51,99 (€ 1.733,00 / kg)

Brezplačna dostava do 6. oktober

Allergy Research Group Berberine

Allergy Research Group Berberine, 90 veg. kaps.

  • Visoko koncentriran berberin HCl
  • Iz Berberis aristata
  • Široko področje uporabe
€ 63,49 (€ 793,63 / kg)

Brezplačna dostava do 6. oktober

tetesept Železo + B12 + C + folna kislina

tetesept Železo + B12 + C + folna kislina, 30 tab.

  • 1 tableta na dan
  • podpora v vsakdanjem življenju
  • brez glutena in laktoze
€ 3,69 (€ 410,00 / kg)

Dostava do 6. oktober

anatis Naturprodukte Reishi - vitalne gobe, bio

anatis Naturprodukte Reishi -​ vitalne gobe, bio , 180 kaps.

  • prah polnega spektra iz vseh delov gob
  • 100% bio kakovost
  • vzrejeno na hranilnih gojiščih
€ 55,49 (€ 685,06 / kg)

Brezplačna dostava do 6. oktober

Alpinamed B12 Trio dozirno razpršilo

Alpinamed B12 Trio dozirno razpršilo, 30 ml

  • 100 µg vitamina B12 na razpršek
  • visoka biološka uporabnost
  • za natančno odmerjanje, ki ustreza vašim zahtevam
€ 15,63 € 18,39 (€ 521,00 / l)

Dostava do 15. oktober

Dr. med. Ehrenberger - bio in naravni izdelki Rdeči riž + oljčni listi

Dr. med. Ehrenberger - bio in naravni izdelki Rdeči riž + oljčni listi, 180 kaps.

  • monascin in Ankaflavin
  • brez Monakolina K
  • vegansko in brez polnil
€ 99,49 (€ 969,69 / kg)

Brezplačna dostava do 6. oktober

anatis Naturprodukte Premium krilovo olje

anatis Naturprodukte Premium krilovo olje, 100 kaps.

  • vsebuje 4 mg astaksantina na 2 kapsuli
  • vsebuje 250 mg omega-3 maščobnih kislin (EPA / DHA) na 2 kapsuli
  • vsebuje 420 mg fosfolipidov na 2 kapsuli
€ 86,99 (€ 1.449,83 / kg)

Brezplačna dostava do 6. oktober

KAL Holin inozitol

KAL Holin inozitol, 90 tab.

  • sestavine lecitina
  • za presnovo maščob in holesterola
  • za živce in jetra
€ 28,99 (€ 213,16 / kg)

Dostava do 6. oktober

Natural Point Magnesio Supremo DONNA

Natural Point Magnesio Supremo DONNA, 150 g

  • še posebej za ženske
  • naravni magnezij
  • vitamini B in vitamin K2, D3
€ 23,49 (€ 156,60 / kg)

Dostava do 6. oktober

SFI HEALTH Iron Chelate

SFI HEALTH Iron Chelate, 100 veg. kaps.

  • Ferrochel® in Albion® kelatno železo
  • veganska formulacija
  • hipoalergeno
€ 18,99 (€ 678,21 / kg)

Dostava do 6. oktober

NaturesPlus® Garlite® 500 mg

NaturesPlus® Garlite® 500 mg, 90 veg. kaps.

  • vegetarijansko
  • brez glutena in laktoze
  • dragocena hranila
€ 25,99 (€ 721,94 / kg)

Dostava do 6. oktober

Burgerstein Omega 3 EPA

Burgerstein Omega 3 EPA, 50 kaps.

  • 378 mg EPA na dnevno porcijo
  • 72 mg DHA na dnevno porcijo
  • z vitaminom E
€ 27,99 (€ 349,88 / kg)

Dostava do 6. oktober

Herbal aktiv Korejski Ginseng 1000

Herbal aktiv Korejski Ginseng 1000, 30 tab.

  • 15% ginsenozidov
  • dosledna učinkovitost
  • več kot 20 saponin triterpenoidnih glikozidov
€ 36,49 (€ 130,32 / kg Odcejena masa)

Dostava do 6. oktober

pure encapsulations Kalij-Magnezij

pure encapsulations Kalij-​Magnezij, 180 kaps.

  • idealna sestava
  • v obliki organskega citrata
€ 62,99 (€ 366,22 / kg)

Brezplačna dostava do 6. oktober

ZeinPharma Pasijonka 500 mg

ZeinPharma Pasijonka 500 mg, 120 kaps.

  • s sekundarnimi rastlinskimi snovmi
  • zadostuje za 4 mesece
  • 100% veganske kapsule
€ 14,49 (€ 149,38 / kg)

Dostava do 6. oktober

Allergy Research Group Tocomin SupraBio® Tocotrienols 200 mg

Allergy Research Group Tocomin SupraBio® Tocotrienols 200 mg, 120 soft-​gel kaps.

  • celoten spekter tokotrienolov
  • 200 mg na soft-gel kapsulo
  • patentirana tehnologija SupraBio®
€ 188,99 (€ 6.299,67 / kg)

Brezplačna dostava do 6. oktober

Vitaplex Glicin

Vitaplex Glicin, 400 g

  • prosta aminokislina
  • sestavina kolagena
  • hipoalergeno in vegetarijansko
€ 34,99 (€ 87,48 / kg)

Dostava do 6. oktober