Kremasti gel za prhanje za celo telo

Za čiščenje, ki razvaja vsa čutila

Filtriranje in razvrščanje

Cena Highlights Znamke Lastnosti izdelkov Ayurvedski izdelki
Filter

Krema za tuširanje: 12 izdelkov

Sebamed Krema za prhanje

Sebamed Krema za prhanje, 200 ml

  • za občutljivo in suho kožo
  • z micelarnim kompleksom
  • naravna pH vrednost
€ 4,09 (€ 20,45 / l)

Dostava do 6. oktober

Efektivni gel za prhanje "Goodbye Stress"

Kneipp Efektivni gel za prhanje "Goodbye Stress", 200 ml

  • primerno za vse tipe kože
  • naravna eterična olja
  • osvežujoč vonj
€ 4,09 (€ 20,45 / l)

Dostava do 6. oktober

ENZBORN Mlečna krema za tuširanje

ENZBORN Mlečna krema za tuširanje, 250 ml

  • idealno za občutljivo kožo
  • nežna izkušnja tuširanja
  • pH koža nevtralno
€ 6,09 (€ 24,36 / l)

Dostava do 6. oktober

PRIMAVERA Balzam za prhanje "Radost življenja"

PRIMAVERA Balzam za prhanje "Radost življenja", 200 ml

  • z eteričnimi olji
  • note limete in ingverja
  • nega kože z nevtralnim pH
€ 10,09 (€ 50,45 / l)

Dostava do 6. oktober

PRIMAVERA Balzam za tuširanje "Sprehod po gozdu"

PRIMAVERA Balzam za tuširanje "Sprehod po gozdu", 200 ml

  • za vse tipe kože
  • kremasta in pH nevtralna formula
  • z naravnimi eteričnimi olji
€ 10,09 (€ 50,45 / l)

Dostava do 6. oktober

PRIMAVERA Sweet Love balzam za tuširanje

PRIMAVERA Sweet Love balzam za tuširanje, 200 ml

  • za vse tipe kože
  • nežno čisti
  • vlažilna in pH nevtralna za kožo
€ 10,09 (€ 50,45 / l)

Dostava do 6. oktober

PRIMAVERA Balzam za tuširanje "Občutki sreče"

PRIMAVERA Balzam za tuširanje "Občutki sreče", 200 ml

  • za vse tipe kože
  • brez sulfatov in nežen do kože
  • vlažilne lastnosti
€ 10,09 (€ 50,45 / l)

Dostava do 6. oktober

Gel za prhanje s kobiljim mlekom - avokado in sivka

Wegwartehof Gel za prhanje s kobiljim mlekom -​ avokado in sivka, 200 ml

  • optimalno tudi kor čistilo za obraz
  • nahrani in deluje blagodejno
  • z nežnim vonjem
€ 32,49 (€ 162,45 / l)

Dostava do 6. oktober

Negovalna kopel s kobiljim mlekom - z medom in vrtnicami

Wegwartehof Negovalna kopel s kobiljim mlekom -​ z medom in vrtnicami, 200 ml

  • optimalno za nego dojenčkov
  • nahrani in neguje
  • sproščujoče
€ 35,49 (€ 177,45 / l)

Dostava do 6. oktober

PRIMAVERA Pure Relaxing losjon za tuširanje

PRIMAVERA Pure Relaxing losjon za tuširanje, 200 ml

  • za vse tipe kože
  • koži prijazno in pH-nevtralno
  • uravnoteži in hidrira
€ 10,09 (€ 50,45 / l)

Dostava do 6. oktober

PRIMAVERA Pure Joy krema za prhanje

PRIMAVERA Pure Joy krema za prhanje , 200 ml

  • za vse tipe kože
  • blag in nežen
  • z izbranimi olji
€ 10,09 (€ 50,45 / l)

Dostava do 6. oktober

Classic Ayurveda Kremna prha

Classic Ayurveda Kremna prha, 200 ml

  • z aloe vero in neemom
  • primerno tudi za občutljivo kožo
  • deluje revitalizirano
€ 10,19 (€ 50,95 / l)

Dostava do 6. oktober