Proteini iz skupine IronMaxx

Filtriranje in razvrščanje

Cena Oblika vsebine Za cilje treniranja Lastnosti izdelkov Vrsta proteinov
Filter

Proteini: 4 izdelki

ironMaxx 100% Whey Protein

ironMaxx 100% Whey Protein, cookies in krema (900 g)

  • visoka vsebnost beljakovin do 80 %
  • optimalna topnost v vodi
  • celoten nabor aminokislin
€ 37,79 € 41,99 (€ 41,99 / kg)

Dostava do 7. oktober

ironMaxx 100% Whey Protein 500 g vrečka

ironMaxx 100% Whey Protein 500 g vrečka, Jagoda (500 g)

  • vsebnost proteinov do 80 %
  • odličen aminokislinski profil
  • popolna topnost brez grudic
€ 23,39 € 25,99 (€ 46,78 / kg)

Dostava do 7. oktober

ironMaxx 100 % Vegan Protein Zero

ironMaxx 100 % Vegan Protein Zero, Creamy Chocolate (500 g)

  • sladkano s stevio
  • izdelano v Nemčiji
  • čisto rastlinsko
€ 18,89 € 20,99 (€ 37,78 / kg)

Trenutno ni na zalogi

ironMaxx Whey Zero, 2270 g posoda

ironMaxx Whey Zero, 2270 g posoda, Francoska vanilija (2.270 g)

  • s sirotkinim izolatom in vsemi BCAA
  • praktična priprava
  • brez sladkorja
€ 98,09 € 108,99 (€ 43,21 / kg)

Trenutno ni na zalogi