Ölmühle Solling Bio chia olje, 100 ml

Za vsestransko uporabo

€ 7,10 € 7,89 -10%

(€ 71,00 / l, vklj. 9,5% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 100 ml

Na zalogi so samo še 4 kosi

Dostava do sreda, 7. oktober, v kolikor naročite do dne ponedeljek do 23:59 ure .

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 42,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • nežno hladno stiskano
  • zlato rumeno olje
  • blag okus po oreščkih

Pogosto naročeno skupaj z Ölmühle Solling Chia semena, 500 g

Ölmühle Solling Bio chia olje, 100 ml € 7,10 (€ 71,00 / l)
Ölmühle Solling Chia semena, 500 g € 8,99 (€ 17,98 / kg)
Skupna cena: € 16,09
Opis

Bio chia olje je nežno in sveže hladno stiskano iz chia semen. Je zlato rumene barve in jedem doda blag okus po oreščkih ter prijetno aromo. Vsebuje omega-3 maščobne kisline in je primerno kot del raznolike prehrane. Idealno za prelive, omake in dušene jedi.

Opozorila:

  • Ne prekoračite dnevne količine zaužitja do 2 g.
  • Uporabljajte ga hladnega, da ohranite nenasičene maščobne kisline.
Št. izd.: XPI-OES-23211
Vsebina: 100 ml
EAN: 4031192232111
Št.-Proizvajalca: 23211
Znamka: Ölmühle Solling
Vrste izdelka: Živila
Informacije o shranjevanju: Hranite na hladnem in suhem mestu, zaščiteno pred svetlobo.
Sestavine

olje chia semen (Salvia hispanica)

Hranilna vrednost
Hranilna vrednost na 100 g
energijska vrednost 3768 / 900 kj / kcal
maščobe 0 g
  od tega nasičene maščobne kisline 10,6 g
  od tega enostavno nenasičene maščobne kisline 7,2 g
  od tega večkrat nenasičene maščobne kisline 82,2 g
ogljikovi hidrati 0 g
  od tega sladkor 0 g
beljakovine 0 g
Sol 0 g
Zakonsko jamstvo & podatki o proizvajalcu
Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: Ölmühle Solling GmbH, Höxtersche Straße 1, 37691, offzen, Nemčija, www.oelmuehle-solling.de

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Ölmühle Solling Bio chia olje