Powerbar® - športna prehrana

Vaš pametni spremljevalec za šport in tekmovanja!

Powerbar že od svoje ustanovitve leta 1986 iz čiste strasti razvija prilagojeno športno prehrano za aktivne ljudi in športnike. Z bogatimi 40 leti izkušenj blagovna znamka ponuja dobro premišljeno paleto ploščic, gelov in praškov, ki vas optimalno podpirajo pri vseh športnih izzivih.

Filtriranje in razvrščanje

Cena Oblika vsebine Za cilje treniranja Alergeni Lastnosti izdelkov
Filter

Powerbar®: 1 - 30 od 38 izdelkov

Powerbar Iso Active

Powerbar Iso Active, Lemon (600 g)

  • pred in med treningom
  • 2: 1 razmerje glukoze in fruktoze
  • za izboljšanje absorpcije vode
€ 15,59 (€ 25,98 / kg)

Dostava do 7. oktober

Powerbar 30% Protein Plus ploščica

Powerbar 30% Protein Plus ploščica, Vanilla-​Caramel Crisp (55 g)

  • z visoko kakovostnimi proteini
  • zelo dobrega okusa
  • akcijska cena za 15 ploščic po 55 g
€ 2,36 € 2,49 (€ 42,91 / kg)

Dostava do 7. oktober

Powerbar Iso Active

Powerbar Iso Active, Red Fruit Punch (1.320 g)

  • vsebuje 5 elektrolitov
  • 2: 1 razmerje glukoze
  • in virov fruktoze
€ 32,49 (€ 24,61 / kg)

Dostava do 7. oktober

Powerbar 5 elektrolitov

Powerbar 5 elektrolitov, Mango-​Passionfruit (10 šum. tabl.)

  • Sadni okus
  • Izredno osvežujoč
  • Brez kalorij
€ 6,49 (€ 118,00 / kg)

Dostava do 14. oktober

Powerbar Powergel Shots

Powerbar Powergel Shots, Malina (60 g)

  • pri tekmah in intenzivnih treningih
  • 5 bonbonov ustreza 1 PowerGelu
  • polnilo s tekočim gelom
€ 2,36 € 2,49 (€ 39,33 / kg)

Dostava do 7. oktober

Powerbar Energize Original

Powerbar Energize Original, Banana Punch (55 g)

  • za intenzivne treninge
  • tudi za tekmovanja
  • kombinacija magnezija, natrija
€ 2,79 (€ 50,73 / kg)

Dostava do 7. oktober

Powerbar PowerGel Smoothie

Powerbar PowerGel Smoothie, Banana borovnica (90 g)

  • za usposabljanje in tekmovanje
  • sadni okus
  • vreča za ponovno zapiranje
€ 2,59 (€ 28,78 / kg)

Dostava do 7. oktober

Powerbar Protein Soft Core

Powerbar Protein Soft Core, White Hazelnut (48 g)

  • s hrustljavimi koščki
  • brez dodanega sladkorja
  • idealen prigrizek za na pot
€ 2,59 (€ 53,96 / kg)

Dostava do 7. oktober

Powerbar Powergel Original

Powerbar Powergel Original, Limona-​limeta (41 g)

  • gel z ogljikovimi hidrati
  • intenzivnega okusa
  • viri glukoze in fruktoze
€ 2,79 (€ 68,05 / kg)

Dostava do 7. oktober

Powerbar Protein+ Low Sugar ploščica

Powerbar Protein+ Low Sugar ploščica, Vanilla (35 g)

  • 10 g beljakovin na ploščico
  • samo do 1,6 g sladkorja na 35 g ploščico
  • za po športu in vmes
€ 1,59 (€ 45,43 / kg)

Dostava do 7. oktober

Powerbar Iso Max Blutorange

Powerbar Iso Max Blutorange, 1.200 g

  • vsebuje kofein
  • raztopina ogljikovih hidratov in elektrolitov
  • dobrega okusa
€ 44,49 (€ 37,08 / kg)

Brezplačna dostava do 7. oktober

Powerbar Protein Plus Fiber

Powerbar Protein Plus Fiber, Raspberry-​Joghurt (35 g)

  • proteinski prigrizek
  • z nizko vsebnostjo sladkorja
  • praktično za na poti
€ 1,79 (€ 51,14 / kg)

Dostava do 7. oktober

Powerbar Powergel Fruit

Powerbar Powergel Fruit, Red Fruit Punch (41 g)

  • na osnovi sadnega soka
  • 2: 1 razmerje glukoze
  • in fruktozni viri
€ 2,65 € 2,79 (€ 64,63 / kg)

Dostava do 7. oktober

Powerbar Natural Protein ploščica

Powerbar Natural Protein ploščica, Slani arašidi crunchy (40 g)

  • optimalen prigrizek
  • veganske sestavine
  • rastlinske beljakovine
€ 1,79 (€ 44,75 / kg)

Dostava do 7. oktober

Powerbar 52% Protein Plus ploščica

Powerbar 52% Protein Plus ploščica, Cookies & Cream (50 g)

  • malo sladkorja
  • brez aspartama
  • ugodna cena za 20 ploščic po 50 g
€ 2,84 € 2,99 (€ 56,80 / kg)

Dostava do 7. oktober

Powerbar Powergel Hydro

Powerbar Powergel Hydro, Pomaranča (67 ml)

  • razmerje 2: 1
  • konsistenca tekočega gela
  • vsebuje natrij
€ 2,79 (€ 41,64 / l)

Dostava do 7. oktober

Powerbar Fuel Gel 30

Powerbar Fuel Gel 30, Grapefruit (50 ml)

  • za zaužitje med športno aktivnostjo
  • 30 g ogljikovih hidratov na porcijo
  • s Carb Mix formulo 1:0,8
€ 3,39 (€ 67,80 / l)

Dostava do 7. oktober

Powerbar Natural Energy Bar

Powerbar Natural Energy Bar, Sweet'n Salty (40 g)

  • veganske sestavine
  • 72 mg magnezija na ploščico
  • brez dodanih barvil
€ 1,79 (€ 44,75 / kg)

Dostava do 14. oktober

Powerbar Proteinska ploščica 40% PROTEIN+

Powerbar Proteinska ploščica 40% PROTEIN+, Choco Coco (40 g)

  • 40 % proteinov na ploščico
  • hrustljavo in prijetno mehko
  • polnega okusa ter brez dodanega sladkorja
€ 1,89 (€ 47,25 / kg)

Dostava do 7. oktober

Powerbar Recovery Active

Powerbar Recovery Active, 1.210 g

  • nepremagljiv okus
  • mešanica ogljikovih hidratov, beljakovin
  • vsebuje magnezij
€ 37,99 (€ 31,40 / kg)

Dostava do 7. oktober

Powerbar Recovery Max

Powerbar Recovery Max, Malina (1.144 g)

  • pijača za trening in tekmovanje
  • čutni okus
  • po športu
€ 43,99 (€ 38,45 / kg)

Brezplačna dostava do 7. oktober

Powerbar Energize Advanced

Powerbar Energize Advanced, Hazelnut Chocolate (55 g)

  • sočno in zajamčeno ne lepljivo
  • z natrijem in magnezijem
  • razmerje ogljikovih hidratov 2:1 (glukoza in fruktoza)
€ 2,65 € 2,79 (€ 48,18 / kg)

Dostava do 7. oktober

Powerbar 33% Protein+ ploščica

Powerbar 33% Protein+ ploščica, Peanut Chocolate (90 g)

  • akcijska cena 10 ploščic po 90 g
  • odličnega okusa
  • brez beljakovin kolagena
€ 3,99 (€ 44,33 / kg)

Dostava do 7. oktober

Powerbar Ride Energy

Powerbar Ride Energy, Chocolate-​Caramel (55 g)

  • s hrustljavimi oreščki
  • dodatna porcija proteinov
  • optimizirano z magnezijem
€ 1,89 € 1,99 (€ 34,36 / kg)

Dostava do 7. oktober

Build Whey Protein Isolate & Hydroisolate

Powerbar Build Whey Protein Isolate & Hydroisolate, Chocolate (550 g)

  • 100% sirotkini proteini
  • izolirano in hidrolizirano
  • po intenzivnem treningu za moč
€ 34,99 (€ 63,62 / kg)

Dostava do 7. oktober

Powerbar Magnesium Liquid Citrus (20 x 25 ml)

Powerbar Magnesium Liquid Citrus (20 x 25 ml), 500 ml

  • z 250 mg magnezija/ampulo
  • optimiziran z vitaminom B6
  • veganska formula
€ 33,99 (€ 67,98 / l)

Dostava do 7. oktober

Powerbar Electrolyte Drink

Powerbar Electrolyte Drink, Jagoda-​Limeta (1.000 ml)

  • odličen okus
  • brez aspartama
  • naravni okusi
€ 24,49 (€ 24,49 / l)

Dostava do 29. oktober

Powerbar Oat Energy

Powerbar Oat Energy, Cacao Almond (50 g)

  • idealen prigrizek
  • z magnezijem
  • vegansko
€ 1,89 € 1,99 (€ 37,80 / kg)

Dostava do 7. oktober

Pumpica za elektrolitske napitke in sirupe

Powerbar Pumpica za elektrolitske napitke in sirupe

  • za Power Bar elektrolitske napitke
  • primerna za vse 1000 ml steklenice
€ 4,59

Dostava do 7. oktober

Powerbar Fuel Sports Drink 90 Carbs

Powerbar Fuel Sports Drink 90 Carbs, Orange (94 g)

  • 90g ogljikovih hidratov na porcijo
  • s formulo Carb Mix 1:0,8
  • idealno pred in med športom
€ 4,26 € 4,49 (€ 45,32 / kg)

Dostava do 7. oktober