Purasana - tisti pravi Superfoods!

Purasana ponosno računa na dolgoleten položaj kot ena od vodilnih znamk med bio in naravnimi izdelki. Podjetje je bilo ustanovljeno leta 1977, s strani Rafa De Jonckheere, ki je želel s svojimi superfood izdelki podpreti atraktivno in zdravo prehranjevanje.

Filtriranje in razvrščanje

Cena Oblika vsebine Alergeni Lastnosti izdelkov Za koga? Dobro za
Filter

Purasana: 1 - 30 od 53 izdelkov

Purasana Green Mix prašek za uživanje, bio

Purasana Green Mix prašek za uživanje, bio, 200 g

  • s klorelo, spirulino in ​​ječmenovo travo
  • vsebuje vitamine in elemente v sledovih
  • naravni vir rastlinskih snovi
€ 15,29 € 16,99 (€ 76,45 / kg)

Dostava do 7. oktober

Purasana Spirulina v prahu BIO

Purasana Spirulina v prahu BIO, 200 g

  • Brez kakršnihkoli dodatkov
  • Idealno za smutije in sadne sokove
  • Fair Trade
€ 14,03 € 15,59 (€ 70,15 / kg)

Dostava do 7. oktober

Purasana BIO sok pšenične trave v prahu

Purasana BIO sok pšenične trave v prahu, 200 g

  • s fitokemikalijami
  • tudi za žita in jogurte
  • skrbno pridelan
€ 26,99 € 29,99 (€ 134,95 / kg)

Dostava do 7. oktober

Purasana Sirotkini proteini v prahu, bio

Purasana Sirotkini proteini v prahu, bio, Naravno (400 g)

  • visoka vsebnost proteinov
  • specialno razpršilno sušenje in filtriranje
  • odlična kakovost sirotke
€ 25,19 € 27,99 (€ 62,98 / kg)

Dostava do 7. oktober

Purasana Acai Pulver BIO

Purasana Acai Pulver BIO, 100 g

  • visoka vsebnost antioksidantov
  • popolno za kolače ali sadne sokove
  • hranila z liofilizacijo
€ 18,89 € 20,99 (€ 188,90 / kg)

Dostava do 7. oktober

Purasana Klorela v prahu BIO

Purasana Klorela v prahu BIO, 200 g

  • z osnovnih hranil
  • z fitokemikalijami
  • močan okus
€ 17,90 € 19,89 (€ 89,50 / kg)

Dostava do 7. oktober

Purasana Kakavova zrna BIO

Purasana Kakavova zrna BIO, 200 g

  • veliko vlaknin
  • bogato s hranili
  • bogato z fitokemikalijami
€ 9,17 € 10,19 (€ 45,85 / kg)

Dostava do 7. oktober

Purasana Vegan Protein Shape & Control

Purasana Vegan Protein Shape & Control, Jagoda-​malina (350 g)

  • z grahovimi proteini
  • za užitek vedno in povsod
  • naravni okusi
€ 20,69 € 22,99 (€ 59,11 / kg)

Dostava do 7. oktober

Purasana Bio Green Smoothie mešanica

Purasana Bio Green Smoothie mešanica, 150 g

  • zelena superhrana
  • pripravljeno hitro in enostavno
€ 10,79 € 11,99 (€ 71,93 / kg)

Dostava do 7. oktober

Purasana Camu Camu v prahu BIO

Purasana Camu Camu v prahu BIO, 100 g

  • bogate z cinkom in vitaminom C
  • več vitamina C kot v pomaranči
  • antioksidativno
€ 14,39 € 15,99 (€ 143,90 / kg)

Dostava do 7. oktober

Purasana Vegan Soya Protein Soya, bio

Purasana Vegan Soya Protein Soya, bio, Naravno (400 g)

  • optimalno za osebe z laktozno intoleranco
  • visoka kakovost rastlinskih beljakovin
  • z uravnoteženim profilom aminokislin
€ 17,90 € 19,89 (€ 44,75 / kg)

Dostava do 7. oktober

Purasana BIO kurkuma v prahu

Purasana BIO kurkuma v prahu, 200 g

  • izvor: Indija
  • bio certificirano
  • s kurkuminoidi
€ 10,79 € 11,99 (€ 53,95 / kg)

Dostava do 7. oktober

Purasana Maca-Kakav mešanica BIO

Purasana Maca-​Kakav mešanica BIO, 200 g

  • naravni vir energije
  • bogato z antioksidanti
  • vsestransko
€ 14,39 € 15,99 (€ 71,95 / kg)

Dostava do 7. oktober

Purasana Maca v prahu BIO

Purasana Maca v prahu BIO, 200 g

  • vegansko
  • posušeno na soncu
  • bogato s kalcijem in železom
€ 12,59 € 13,99 (€ 62,95 / kg)

Dostava do 7. oktober

Purasana Veganski proteini iz graha

Purasana Veganski proteini iz graha, Natural (400 g)

  • visoka vsebnost proteinov
  • brez soje, glutena in laktoze
  • več okusov
€ 18,89 € 20,99 (€ 47,23 / kg)

Dostava do 7. oktober

Purasana Goji-Jagode v prahu BIO

Purasana Goji-​Jagode v prahu BIO, 200 g

  • grenko-sladkega okusa
  • bistveni vitamini in karotenoidi
  • 100% BIO
€ 19,79 € 21,99 (€ 98,95 / kg)

Dostava do 7. oktober

Purasana Bio moringa v prahu

Purasana Bio moringa v prahu, 200 g

  • Izvor: Indija in Afrika
  • certificirano bio
  • s fitonutrienti
€ 16,01 € 17,79 (€ 80,05 / kg)

Dostava do 7. oktober

Purasana Latté Bio

Purasana Latté Bio, Matcha-​Moringa (120 g)

  • Optimalna alternativa kavi
  • Na osnovi superhrane
  • Brez sladkorja
€ 9,98 € 11,09 (€ 83,17 / kg)

Dostava do 7. oktober

Purasana Baobab v prahu BIO

Purasana Baobab v prahu BIO, 200 g

  • iz Senegala
  • bogat z vitaminom C
  • antioksidant
€ 13,49 € 14,99 (€ 67,45 / kg)

Dostava do 7. oktober

Purasana Bio ingver v prahu

Purasana Bio ingver v prahu, 200 g

  • za sokove, smoothieje, shakes in čaje
  • ingverjeva korenina
€ 11,69 € 12,99 (€ 58,45 / kg)

Dostava do 7. oktober

Purasana Ginkgo Biloba 250 mg BIO

Purasana Ginkgo Biloba 250 mg BIO, 70 veg. kaps.

  • 100% vegansko
  • z vlakni akacije
  • 2 kapsuli dnevno
€ 15,29 € 16,99 (€ 351,49 / kg)

Dostava do 7. oktober

Purasana Borovnice

Purasana Borovnice, 150 g

  • Blueberry - Borovnice
  • sladkano s koncentratom jabolčnega soka
  • saden, z minerali bogat prigrizek
€ 10,79 € 11,99 (€ 71,93 / kg)

Dostava do 7. oktober

Purasana Brusnice BIO

Purasana Brusnice BIO, 200 g

  • bio brusnice
  • bogate z vitamini in minerali
  • suhe in sladkane brusnice
€ 11,69 € 12,99 (€ 58,45 / kg)

Dostava do 7. oktober

Purasana Bio Psyllium v prahu

Purasana Bio Psyllium v prahu, 200 g

  • Vegansko
  • Izvor: Indija
  • Čisto naravno
€ 10,97 € 12,19 (€ 54,85 / kg)

Dostava do 19. oktober

Purasana Feel Beautiful Collagen

Purasana Feel Beautiful Collagen, 250 g

  • z vitaminom C, B8 in B3
  • z okusom lubenice
  • brez GSO in glutena
€ 30,14 € 33,49 (€ 120,56 / kg)

Dostava do 7. oktober

Purasana Ginseng 300 mg BIO

Purasana Ginseng 300 mg BIO, 80 veg. kaps.

  • optimalno prehransko dopolnilo
  • visoka kvaliteta
  • 100% vegansko
€ 22,49 € 24,99 (€ 937,08 / kg)

Dostava do 7. oktober

Purasana Proteini konoplje v prahu BIO

Purasana Proteini konoplje v prahu BIO, 200 g

  • rastlinske beljakovine
  • veliko vlaknin
  • bogata z vitamini
€ 10,79 € 11,99 (€ 53,95 / kg)

Dostava do 7. oktober

Purasana Chia semena BIO

Purasana Chia semena BIO, 400 g

  • energijska hranila
  • naravne omega-3 in 6 maščobne kisline
  • veliko vlaknin
€ 9,98 € 11,09 (€ 24,95 / kg)

Dostava do 7. oktober

Purasana Olupljena semena konoplje BIO

Purasana Olupljena semena konoplje BIO, 200 g

  • 100% naravno
  • Primerno tudi za otroke
  • Vegansko, brez laktoze in glutena
€ 8,99 € 9,99 (€ 44,95 / kg)

Dostava do 7. oktober

Purasana Bio Beauty Smoothie mešanica

Purasana Bio Beauty Smoothie mešanica, 150 g

  • z vitaminom C
  • hitro pripravljeno
  • slastno in kremasto
€ 11,96 € 13,29 (€ 79,73 / kg)

Dostava do 7. oktober