sebamed - nežni izdelki za nego vseh tipov kože

SEBAMED je blagovna znamka specializirana za blage izdelke za nego kože, primerne za vse tipe kože, še posebej za občutljivo in problematično kožo. Številni njihovi izdelki imajo tudi certifikat ECARF, ki zagotavlja, da je izdelek v večini primerov primeren za kožo, nagnjeno k alergijam. Poleg tega imajo vsi izdelki znamke sebamed pH vrednost 5,5. To pomeni, da ne ogrožajo naravnega zaščitnega kislinskega plašča kože, temveč podpirajo kožo z nedotaknjeno zaščitno bariero kože.

Nakupovanje po kategorijah

Filtriranje in razvrščanje

Cena Lastnosti izdelkov Linije izdelkov
Filter

Sebamed: 1 - 30 od 56 izdelkov

Tekoča emulzija za prhanje brez mila Pentavitin® - polnilna vrečka

Sebamed Tekoča emulzija za prhanje brez mila Pentavitin® -​ polnilna vrečka, 400 ml

  • za občutljivo kožo
  • s pantenolom in glicerinom
  • nežna čistilna formula
€ 5,93 € 6,59 (€ 14,83 / l)

Dostava do 7. oktober

Tekoča emulzija za prhanje z olivnim oljem - polnilo

Sebamed Tekoča emulzija za prhanje z olivnim oljem -​ polnilo, 400 ml

  • za občutljivo in zahtevno kožo
  • posebej blag in nežen
  • pH vrednost 5,5
€ 5,93 € 6,59 (€ 14,83 / l)

Dostava do 7. oktober

Sebamed Mleko za telo

Sebamed Mleko za telo, 200 ml

  • za občutljivo kožo
  • z oljem sladkega mandlja in karitejevim maslom
  • bogato in negovalno
€ 3,68 € 4,09 (€ 18,40 / l)

Dostava do 7. oktober

Sebamed Krema za roke za suho kožo Urea Akut 5%

Sebamed Krema za roke za suho kožo Urea Akut 5%, 75 ml

  • za suho in obremenjeno kožo
  • s pantenolom in alantoinom
  • brez mikroplastike
€ 3,68 € 4,09 (€ 49,07 / l)

Dostava do 7. oktober

Sebamed Sport gel za prhanje 3 v 1

Sebamed Sport gel za prhanje 3 v 1, 400 ml

  • za občutljivo in obremenjeno kožo
  • za uporabo na koži, laseh in obrazu
  • osvežilno in revitalizirajoče
€ 5,48 € 6,09 (€ 13,70 / l)

Dostava do 13. oktober

Sebamed Gel za tuširanje z morsko soljo

Sebamed Gel za tuširanje z morsko soljo, 400 ml

  • za suho in občutljivo kožo
  • blaga negovalna formula s 3 % morske soli
  • stabilizira ravnovesje vlage
€ 4,58 € 5,09 (€ 11,45 / l)

Dostava do 7. oktober

Sebamed Osvežilni gel za prhanje

Sebamed Osvežilni gel za prhanje, 400 ml

  • za občutljivo kožo
  • blago in osvežujoče
  • z alantoinom in mlečno kislino
€ 4,58 € 5,09 (€ 11,45 / l)

Dostava do 13. oktober

Sebamed Krema za prhanje

Sebamed Krema za prhanje, 200 ml

  • za občutljivo in suho kožo
  • z micelarnim kompleksom
  • naravna pH vrednost
€ 3,68 € 4,09 (€ 18,40 / l)

Dostava do 7. oktober

Sebamed Vital gel za prhanje in peneča kopel

Sebamed Vital gel za prhanje in peneča kopel, 400 ml

  • za občutljivo kožo
  • z alantoinom
  • nežno čisti kožo
€ 4,58 € 5,09 (€ 11,45 / l)

Dostava do 7. oktober

Sebamed Balzam deodorant roll-on brez dišav

Sebamed Balzam deodorant roll-​on brez dišav, 50 ml

  • za občutljivo kožo
  • brez aluminijevih soli
  • 48-urna formula
€ 3,14 € 3,49 (€ 62,80 / l)

Dostava do 7. oktober

Sebamed Akut krema za stopala z ureo 10 %

Sebamed Akut krema za stopala z ureo 10 %, 100 ml

  • za suha in razpokana stopala
  • intenzivna vlažilna nega
  • brez silikonov in PEG
€ 4,58 € 5,09 (€ 45,80 / l)

Dostava do 7. oktober

Sebamed Balzam deodorant roll-on Sensitive

Sebamed Balzam deodorant roll-​on Sensitive, 50 ml

  • za občutljivo kožo
  • brez aluminijevih soli
  • 48-urna formula
€ 3,14 € 3,49 (€ 62,80 / l)

Dostava do 7. oktober

Sebamed Osvežilni deodorant v razpršilu, Fresh

Sebamed Osvežilni deodorant v razpršilu, Fresh, 150 ml

  • še posebej za občutljivo kožo
  • 24-urna formula
  • brez belih ostankov
€ 3,41 € 3,79 (€ 22,73 / l)

Dostava do 7. oktober

Sebamed Wellness gel za prhanje

Sebamed Wellness gel za prhanje, 200 ml

  • za občutljivo kožo
  • z izvlečkom lokvanja
  • za vsakodnevno uporabo
€ 2,69 € 2,99 (€ 13,45 / l)

Dostava do 7. oktober

Sebamed Olje za tuširanje

Sebamed Olje za tuširanje, 200 ml

  • za občutljivo in suho kožo
  • rahlo peneča se emulzija
  • z naravnim lecitinom in avokadovim oljem
€ 4,04 € 4,49 (€ 20,20 / l)

Dostava do 7. oktober

Sebamed Specialna krema za suho kožo

Sebamed Specialna krema za suho kožo, 50 ml

  • za posebej suho kožo
  • s fitosteroli iz semen ogrščice
  • idealno kot dnevna nega
€ 7,28 € 8,09 (€ 145,60 / l)

Dostava do 7. oktober

Trdo sredstvo za umivanje brez mila z olivnim oljem

Sebamed Trdo sredstvo za umivanje brez mila z olivnim oljem, 150 g

  • za občutljivo in problematično kožo
  • vlaži
  • brez mikroplastike
€ 2,78 € 3,09 (€ 18,53 / kg)

Dostava do 7. oktober

Sebamed Krema za roke za suho kožo Urea Akut

Sebamed Krema za roke za suho kožo Urea Akut, 75 ml

  • za zelo obremenjene roke
  • vlažilna formula brez parfumov
  • s pantenolom in kamilico
€ 4,40 € 4,89 (€ 58,67 / l)

Dostava do 7. oktober

Sebamed Negovalni gel za nečisto kožo

Sebamed Negovalni gel za nečisto kožo, 50 ml

  • za nečisto in mastno kožo
  • obogateno z aloe vero
  • idealno za osnovno nego
€ 5,93 € 6,59 (€ 118,60 / l)

Dostava do 7. oktober

Sebamed Čistilna emulzija brez mila Pentavitin®

Sebamed Čistilna emulzija brez mila Pentavitin®, 200 ml

  • za občutljivo kožo
  • brez mikroplastike
  • s pantenolom
€ 3,32 € 3,69 (€ 16,60 / l)

Dostava do 7. oktober

Sebamed Osvežilni deodorant v razpršilu, Fresh

Sebamed Osvežilni deodorant v razpršilu, Fresh, 75 ml

  • za normalne tipe kože
  • brez aluminijevih soli
  • za dolgotrajen občutek svežine
€ 3,68 € 4,09 (€ 49,07 / l)

Dostava do 7. oktober

Sebamed Šampon proti prhljaju

Sebamed Šampon proti prhljaju, 200 ml

  • za občutljivo lasišče
  • čisti z nežno formulo
  • brez mila in silikonov
€ 6,47 € 7,19 (€ 32,35 / l)

Dostava do 7. oktober

Sebamed Anti-Ageing obnovitvena krema

Sebamed Anti-​Ageing obnovitvena krema , 50 ml

  • za kožo nad 30 let
  • vsebuje Q10 in vitamin A
  • neguje s sladkim mandljevim oljem
€ 7,28 € 8,09 (€ 145,60 / l)

Dostava do 7. oktober

Sebamed Negovali losjon za dojenčke in otroke

Sebamed Negovali losjon za dojenčke in otroke, 200 ml

  • za suho in razdraženo kožo
  • s pantenolom in karitejevim maslom
  • brez mikroplastike
€ 7,28 € 8,09 (€ 36,40 / l)

Dostava do 7. oktober

Sebamed Negovalni balzam za lase

Sebamed Negovalni balzam za lase, 200 ml

  • za vse tipe las
  • s pantenolom in arganovim oljem
  • formula brez silikona
€ 3,68 € 4,09 (€ 18,40 / l)

Dostava do 7. oktober

Sebamed Krema za obraz z 2 % vitamina E

Sebamed Krema za obraz z 2 % vitamina E, 75 ml

  • za občutljivo kožo
  • za občutek negovane kože
  • bogata formula
€ 6,38 € 7,09 (€ 85,07 / l)

Dostava do 7. oktober

Sebamed Balzam deodorant v razpršilu, Sensitive

Sebamed Balzam deodorant v razpršilu, Sensitive, 150 ml

  • za občutljivo kožo
  • brez aluminijevih soli
  • brez belih ostankov
€ 3,41 € 3,79 (€ 22,73 / l)

Dostava do 7. oktober

Sebamed Anti-Aging Lotion

Sebamed Anti-​Aging Lotion, 200 ml

  • za kožo nad 30
  • arganovo olje in izvlečki ječmena
  • negovalno in vlažilno
€ 6,47 € 7,19 (€ 32,35 / l)

Dostava do 7. oktober

Sebamed Wellness gel za prhanje

Sebamed Wellness gel za prhanje, 400 ml

  • za občutljivo kožo
  • z izvlečkom lokvanja
  • za vsakodnevno uporabo
€ 4,58 € 5,09 (€ 11,45 / l)

Dostava do 7. oktober

Sebamed Intenzivna krema za roke

Sebamed Intenzivna krema za roke, 75 ml

  • za suho kožo
  • s pantenolom in karitejevim maslom
  • intenzivno vlaženje
€ 4,67 € 5,19 (€ 62,27 / l)

Dostava do 7. oktober