Shakerji in steklenice za pitje za podporo športnim aktivnostim

Vedno in povsod dobro hidrirani!

Unikatne steklenice za vsak okus! Zagotovo se bo našlo nekaj za vsakogar, vključno z dodatki!

Nakupovanje po kategorijah

Filtriranje in razvrščanje

Cena Highlights Znamke Material Zmogljivost Lastnosti izdelkov
Filter

Shakerji in steklenice za pitje: 1 - 30 od 161 izdelkov

Blue Farm Bio Pure Oat Base

Blue Farm Bio Pure Oat Base, 300 g

  • neustavljiva tekstura
  • za do 3 litre ovsenega napitka
  • brez dodatkov
€ 7,49 (€ 24,97 / kg)

Dostava do 6. oktober

BlenderBottle Radian Tritan Full Color 940 ml

BlenderBottle Radian Tritan Full Color 940 ml, Pebble Grey

  • Z mešalcem BlenderBall
  • Ne samo za shake, ampak tudi odlična steklenica za pitje
  • Enostavno dodajanje sestavin skozi steklenico s širokim vratom
€ 20,49

Dostava do 15. oktober

Blue Farm Bio Barista Oat Base

Blue Farm Bio Barista Oat Base, 300 g

  • 100 % rastlinsko in brez glutena
  • brez dodanega sladkorja*
  • brez nepotrebnih dodatkov
€ 7,49 (€ 24,97 / kg)

Dostava do 6. oktober

Ulla - alarm za redno pitje

Ulla Ulla -​ alarm za redno pitje, Kaktus

  • prijazen opomnik za redno pitje vode
  • primeren za katero koli steklenico
  • uporablja se lahko brez aplikacije
€ 23,99

Dostava do 6. oktober

Blue Farm Bio Chai Oat Latte

Blue Farm Bio Chai Oat Latte, 300 g

  • s cimetom, ingverjem in kardamomom
  • brez kofeina
  • brez aditivov
€ 13,99 (€ 46,63 / kg)

Dostava do 6. oktober

BlenderBottle GoStak™

BlenderBottle GoStak™, Bela

  • 2 x 150 ml posoda
  • brez vrečk in kaosa
€ 15,29

Dostava do 6. oktober

Steklen kozarec z bambusovim pokrovom in slamico, 400 ml

Vetain Steklen kozarec z bambusovim pokrovom in slamico, 400 ml

  • idealno za na pot
  • primerno za pomivalni stroj
  • vključno s ščetko za čiščenje slamice
€ 10,19 (€ 46,96 / kg)

Dostava do 6. oktober

Thermos ULTRALIGHT termovka "moon rock"

Thermos ULTRALIGHT termovka "moon rock", 0,75 L

  • nerjaveče jeklo z dvojno steno
  • ohranja pijačo toplo 10 ur / hladno 20 ur
  • inovativni Free-Flow sistem pitja
€ 30,49

Dostava do 6. oktober

BlenderBottle Sleek Signature 820 ml

BlenderBottle Sleek Signature 820 ml, Aqua Topt Flow

  • z mešalcem BlenderBall
  • enostavno dodajanje sestavin skozi steklenico s širokim vratom
  • s športno zanko za na pot
€ 16,79

Dostava do 15. oktober

Vetain Shaker iz nerjavečega jekla - 750 ml

Vetain Shaker iz nerjavečega jekla -​ 750 ml, mint

  • na voljo v več barvah
  • primerno za pomivalni stroj
  • visokokakovosten material
€ 17,29

Dostava do 6. oktober

Dymatize Shaker black

Dymatize Dymatize Shaker black

  • brez BPA in DEHP
  • primeren za pranje v pomivalnem stroju
  • kapaciteta 500 ml
€ 9,09

Dostava do 6. oktober

More Nutrition Premium Shaker Red

More Nutrition Premium Shaker Red

  • tiho mešanje brez grudic
  • kakovostna, robustna plastika
  • ergonomska zasnova z zanko za nošenje
€ 13,19

Dostava do 6. oktober

Vetain Merilna žlička iz nerjavečega jekla 15 g

Vetain Merilna žlička iz nerjavečega jekla 15 g

  • kapaciteta 15 g
  • robusten material
  • primerno za pomivalni stroj
€ 5,09

Dostava do 6. oktober

Blue Farm Bio Matcha Oat Latte

Blue Farm Bio Matcha Oat Latte, 300 g

  • visokokakovostna bio matcha
  • z okusom vitalne gobe Lion's Mane
  • brez dodatkov
€ 13,99 (€ 46,63 / kg)

Dostava do 6. oktober

Blue Farm Bio Cocoa Oat Base

Blue Farm Bio Cocoa Oat Base, 300 g

  • s kakavom iz pravične trgovine
  • zmanjšana vsebnost sladkorja
  • sladkano s sladkorjem iz kokosovih cvetov
€ 11,99 (€ 39,97 / kg)

Dostava do 6. oktober

Qwetch Cold Cup termo lonček z ročajem 600 ml

Qwetch Cold Cup termo lonček z ročajem 600 ml, temno vijolična in zlata

  • pijačo ohranja hladno do 12 ur
  • vklj. slamica in ščetka
  • silikonsko tesnilo
€ 24,59 € 40,99

Dostava do 6. oktober

ironMaxx XXL merilna žlica

ironMaxx XXL merilna žlica, Pink

  • pomemben dodatek
  • optimalno za uporabo proteinskega praška
  • s skalo
€ 1,98 € 2,09

Dostava do 6. oktober

Dopper Original - 450 ml

Dopper Original -​ 450 ml, Pure White

  • edinstvena zasnova 3 v 1
  • vgrajen lonček za pitje
  • iz rastlinskih odpadkov in recikliranega materiala
€ 14,52 € 15,29

Dostava do 6. oktober

Vetain Shaker Bio - 700 ml

Vetain Shaker Bio -​ 700 ml

  • vključno s kroglico iz nerjavečega jekla
  • bio plastika in rastlinska vlakna
  • primerno za pomivalni stroj in trpežno
€ 10,19

Dostava do 6. oktober

Best Body Nutrition Dozirna pumpica

Best Body Nutrition Dozirna pumpica

  • ustreza 1000ml steklenicam
  • za Vital Drink, Aminoliquid in L-karnitin Liquid
€ 5,89

Dostava do 6. oktober

Blue Farm Bio Vanille Oat Base

Blue Farm Bio Vanille Oat Base, 300 g

  • brez dodanega sladkorja
  • naravna kremastost
  • 100% rastlinskega izvora
€ 11,99 (€ 39,97 / kg)

Dostava do 6. oktober

Thermos ULTRALIGHT termovka "charcoal black"

Thermos ULTRALIGHT termovka "charcoal black", 0,5 L

  • vrhunska izolacija
  • neprepustno zapiranje
  • odprorna na udarce in zlome
€ 28,49

Dostava do 6. oktober

Thermos FUNTAINER termovka

Thermos FUNTAINER termovka, navy

  • nerjaveče jeklo z dvojno steno
  • vgrajena silikonska slamica za pitje
  • pijačo ohranja hladen do 12 ur
€ 18,29

Dostava do 6. oktober

Life Light Alpsegen razpršilka

Life Light Alpsegen razpršilka

  • kot aura sprej
  • za direktno pršenje v usta
  • za masaže
€ 1,70 € 1,79

Dostava do 6. oktober

Qwetch KIDS termovka 350 ml

Qwetch KIDS termovka 350 ml, yosemite rdeča

  • ohranja toploto do 12 ur
  • pokrov z nastavkom za pitje
  • brez BPA
€ 24,79 € 30,99

Dostava do 6. oktober

Forrest & Love Gravirana bakrena steklenica

Forrest & Love Gravirana bakrena steklenica, Paradies

  • za naravno alkalno vodo
  • neprepustna in ročno izdelana
  • diskretno in estetsko oblikovana
€ 42,49

Dostava do 6. oktober

BlenderBottle Classic Full Color 590 ml

BlenderBottle Classic Full Color 590 ml, Black

  • Z mešalcem BlenderBall
  • Enostavno dodajanje sestavin skozi steklenico s širokim vratom
  • Vtiskane oznake v mililitrih in unčah
€ 10,19

Dostava do 6. oktober

BlenderBottle Mantra™ Glass

BlenderBottle Mantra™ Glass, Spruce Green (600 ml)

  • vključen je BlenderBall®
  • vijak
  • brez iztekanja
€ 30,49 (€ 50,82 / l)

Dostava do 6. oktober

Krtača za steklenice Carry Brush

Carry Bottle Krtača za steklenice Carry Brush

  • 36 cm dolga
  • Vsestranska
  • Z zanko za obešanje
€ 15,19

Dostava do 6. oktober

Dopper Insulated - 580 ml

Dopper Insulated -​ 580 ml, Pelican Pink

  • ohranja pijačo toplo in hladno
  • steklenica in lonček v enem
  • idealna za na pot
€ 38,99

Dostava do 6. oktober