Vilgain Liofilizirano sadje - breskev, 50 g
Nežni sadni krhlji s poletno aromo za vaš dan
€ 5,19
(€ 103,80 / kg, vklj. 9,5% DDV
-
Vilgain
Liofilizirano sadje - malina
Sadni in rahlo kiselkasti gozdni sadeži za prave gurmane
€ 10,49(€ 104,90 / kg) -
Vilgain
Liofilizirano sadje - pitaja
Eksotično superživilo v hrustljavi obliki za vaše bowle
€ 9,29(€ 92,90 / kg) -
Vilgain
Liofilizirano sadje - mango
Sladki in eksotični koščki sadja za tropski pridih
€ 9,39(€ 93,90 / kg) -
Vilgain
Liofilizirano sadje - ananas
Sladko in aromatično sadje iz Kitajske za vaš zajtrk
€ 5,39(€ 107,80 / kg) -
Vilgain
Liofilizirano sadje - gozdni sadeži
Pisana mešanica jagodičevja za več raznolikosti v vaši bowli
€ 4,89(€ 108,67 / kg) -
Vilgain
Liofilizirano sadje - banana
Hrustljave rezine banane kot naravni prigrizek za na pot
€ 2,99(€ 29,90 / kg) -
Vilgain
Liofilizirano sadje - breskev
Nežni sadni krhlji s poletno aromo za vaš dan
€ 8,59(€ 85,90 / kg) -
Vilgain
Liofilizirano sadje - borovnica
Majhni aromatični gozdni sadeži iz divje rasti za vašo prehrano
€ 8,29(€ 82,90 / kg) -
Vilgain
Liofilizirano sadje - višnja
Kiselkasto-sadne višnje brez koščic za vašo kuhinjo
€ 4,69(€ 93,80 / kg) -
Vilgain
Liofilizirano sadje - jagoda
Celi rdeči sadeži s polno aromo za vaš müsli
€ 8,99(€ 89,90 / kg) -
Vilgain
Liofilizirano sadje - divja robida
Temni in aromatični gozdni sadeži za sadne kreacije iz vaše kuhinje
€ 2,99(€ 99,67 / kg)
Lastnosti in prednosti
- 100 % breskev in brez žvepla
- naravna sladkoba in hrustljav ugriz
- država porekla Kitajska
Opis
Te liofilizirane breskve vam ponujajo poletno doživetje okusa v vsakem letnem času. Nežni krhlji so zaradi skrbne obdelave posebej aromatični in hrustljavi. Ne uporabljajo se dodatna sladila ali umetne sestavine. Breskve se odlično podajo v vaš müsli ali kot sadni topping na vaše palačinke.
Priporočeno uživanje:
Liofilizirano sadje lahko uporabite povsod, kjer uporabljate tudi sveže sadje. Z njim lahko okrasite in aromatizirate kašo, jogurt ali müsli z mlekom, izboljšate smoothieje ali ga preprosto uživate kot praktičen prigrizek.
| Št. izd.: | VIL-39933 |
|---|---|
| Vsebina: | 50 g |
| EAN: | 8595717723875 |
| Št.-Proizvajalca: | 39933 |
| Znamka: | Vilgain |
| Vrste izdelka: | Sadje in suho sadje |
Hranilna vrednost
| Hranilna vrednost | na 100 g |
|---|---|
| energijska vrednost | 1574 / 376 kj / kcal |
| maščobe | 1,3 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | 0,1 g |
| ogljikovi hidrati | 87 g |
| od tega sladkor | 55 g |
| | 3,3 g |
| Sol | 0 g |
Sestavine
100 % Breskve[1]
- liofilizirano