Vilgain Liofilizirano sadje - malina, 100 g
Sadni in rahlo kiselkasti gozdni sadeži za prave gurmane
€ 10,49
(€ 104,90 / kg, vklj. 9,5% DDV
-
Vilgain
Liofilizirano sadje - malina
Sadni in rahlo kiselkasti gozdni sadeži za prave gurmane
€ 10,49(€ 104,90 / kg) -
Vilgain
Liofilizirano sadje - pitaja
Eksotično superživilo v hrustljavi obliki za vaše bowle
€ 9,29(€ 92,90 / kg) -
Vilgain
Liofilizirano sadje - mango
Sladki in eksotični koščki sadja za tropski pridih
€ 9,39(€ 93,90 / kg) -
Vilgain
Liofilizirano sadje - ananas
Sladko in aromatično sadje iz Kitajske za vaš zajtrk
€ 5,39(€ 107,80 / kg) -
Vilgain
Liofilizirano sadje - gozdni sadeži
Pisana mešanica jagodičevja za več raznolikosti v vaši bowli
€ 4,89(€ 108,67 / kg) -
Vilgain
Liofilizirano sadje - banana
Hrustljave rezine banane kot naravni prigrizek za na pot
€ 2,99(€ 29,90 / kg) -
Vilgain
Liofilizirano sadje - breskev
Nežni sadni krhlji s poletno aromo za vaš dan
€ 8,59(€ 85,90 / kg) -
Vilgain
Liofilizirano sadje - borovnica
Majhni aromatični gozdni sadeži iz divje rasti za vašo prehrano
€ 8,29(€ 82,90 / kg) -
Vilgain
Liofilizirano sadje - višnja
Kiselkasto-sadne višnje brez koščic za vašo kuhinjo
€ 4,69(€ 93,80 / kg) -
Vilgain
Liofilizirano sadje - jagoda
Celi rdeči sadeži s polno aromo za vaš müsli
€ 8,99(€ 89,90 / kg) -
Vilgain
Liofilizirano sadje - divja robida
Temni in aromatični gozdni sadeži za sadne kreacije iz vaše kuhinje
€ 2,99(€ 99,67 / kg)
Lastnosti in prednosti
- 100 % malina in brez dodanega sladkorja
- ohranjena barva in polna aroma
- država porekla Kitajska
Opis
Te liofilizirane maline odlikujeta živa barva in značilen kiselkasto-sladek okus. Poseben postopek izdelave ohrani občutljivo strukturo jagod in jih naredi prijetno hrustljave. Gre za čist naravni izdelek brez kemičnih dodatkov. Uživajte jih same kot prigrizek ali jih uporabite kot sestavino za svoje proteinske shakee.
Priporočeno uživanje:
Liofilizirano sadje lahko uporabite povsod, kjer uporabljate tudi sveže sadje. Z njim lahko okrasite in aromatizirate kašo, jogurt ali müsli z mlekom, izboljšate smoothieje ali ga preprosto uživate kot praktičen prigrizek.
| Št. izd.: | VIL-39940 |
|---|---|
| Vsebina: | 100 g |
| EAN: | 8595717715405 |
| Št.-Proizvajalca: | 39940 |
| Znamka: | Vilgain |
| Vrste izdelka: | Sadje in suho sadje |
Hranilna vrednost
| Hranilna vrednost | na 100 g |
|---|---|
| energijska vrednost | 896 / 214 kj / kcal |
| maščobe | 1,9 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | 0,1 g |
| ogljikovi hidrati | 30,1 g |
| od tega sladkor | 30,1 g |
| vlaknine | 29,3 g |
| | 8,1 g |
| Sol | 0 g |
Sestavine
100 % malina[1]
- liofilizirano