Vilgain Liofilizirano sadje - pitaja, 100 g
Eksotično superživilo v hrustljavi obliki za vaše bowle
€ 9,29
(€ 92,90 / kg, vklj. 9,5% DDV
-
Vilgain
Liofilizirano sadje - malina
Sadni in rahlo kiselkasti gozdni sadeži za prave gurmane
€ 10,49(€ 104,90 / kg) -
Vilgain
Liofilizirano sadje - pitaja
Eksotično superživilo v hrustljavi obliki za vaše bowle
€ 9,29(€ 92,90 / kg) -
Vilgain
Liofilizirano sadje - mango
Sladki in eksotični koščki sadja za tropski pridih
€ 9,39(€ 93,90 / kg) -
Vilgain
Liofilizirano sadje - ananas
Sladko in aromatično sadje iz Kitajske za vaš zajtrk
€ 5,39(€ 107,80 / kg) -
Vilgain
Liofilizirano sadje - gozdni sadeži
Pisana mešanica jagodičevja za več raznolikosti v vaši bowli
€ 4,89(€ 108,67 / kg) -
Vilgain
Liofilizirano sadje - banana
Hrustljave rezine banane kot naravni prigrizek za na pot
€ 2,99(€ 29,90 / kg) -
Vilgain
Liofilizirano sadje - breskev
Nežni sadni krhlji s poletno aromo za vaš dan
€ 8,59(€ 85,90 / kg) -
Vilgain
Liofilizirano sadje - borovnica
Majhni aromatični gozdni sadeži iz divje rasti za vašo prehrano
€ 8,29(€ 82,90 / kg) -
Vilgain
Liofilizirano sadje - višnja
Kiselkasto-sadne višnje brez koščic za vašo kuhinjo
€ 4,69(€ 93,80 / kg) -
Vilgain
Liofilizirano sadje - jagoda
Celi rdeči sadeži s polno aromo za vaš müsli
€ 8,99(€ 89,90 / kg) -
Vilgain
Liofilizirano sadje - divja robida
Temni in aromatični gozdni sadeži za sadne kreacije iz vaše kuhinje
€ 2,99(€ 99,67 / kg)
Lastnosti in prednosti
- 100 % pitaja in brez sladkorja
- intenzivna barva in hrustljava tekstura
- država porekla Kitajska
Opis
Ta liofilizirana pitaja v vaše obroke vnese eksotično noto in intenzivno barvo. Z odvzemom vode nastane posebej hrustljav izdelek s polno aromo. Sadje je naravno in ne vsebuje umetnih arom ali barvil. Uporabite ga lahko vsestransko, vaše smoothieje pa obogati tako vizualno kot po okusu.
Priporočeno uživanje:
Liofilizirano sadje lahko uporabite povsod, kjer uporabljate tudi sveže sadje. Z njim lahko okrasite in aromatizirate kašo, jogurt ali müsli z mlekom, izboljšate smoothieje ali ga preprosto uživate kot praktičen prigrizek.
| Št. izd.: | VIL-42168 |
|---|---|
| Vsebina: | 100 g |
| EAN: | 8595717723820 |
| Št.-Proizvajalca: | 42168 |
| Znamka: | Vilgain |
| Vrste izdelka: | Sadje in suho sadje |
Hranilna vrednost
| Hranilna vrednost | na 100 g |
|---|---|
| energijska vrednost | 1645 / 393 kj / kcal |
| maščobe | 5,4 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | 0,1 g |
| ogljikovi hidrati | 78,6 g |
| od tega sladkor | 53,6 g |
| | 7,1 g |
| Sol | 0 g |
Sestavine
100 % Pitaja[1]
- liofilizirano