Vilgain Proteinska granola, kakav in koščki mlečne čokolade (350 g)
Hrustljav začetek dneva z veliko beljakovinami in naravnimi sestavinami
€ 10,49
(€ 29,97 / kg, vklj. 9,5% DDV
Lastnosti in prednosti
- več kot 20 % oreščkov in brezglutenski oves
- s kakovostnimi mlečnimi proteinskimi crispies
- veliki, ročno pečeni clusters
Opis
Ta granola združuje nežno pražene oreščke z ovsenimi kosmiči brez glutena iz Finske v kakovostno osnovo, bogato z vlakninami. Mešanica je oplemenitena z maslom iz oreščkov in bio javorjevim sirupom, nato pa ročno zmešana v majhnih serijah in pečena z vročim zrakom. Tako nastanejo posebej veliki, hrustljavi clusters. Vsebovani mlečno-proteinski crispies poskrbijo za opazno vsebnost beljakovin in vam zagotavljajo prvovrsten aminokislinski spekter za vaš aktiven vsakdan. Receptura je sestavljena iz 100 % naravnih sestavin in je popolnoma brez umetnih sladil, arom ali konzervansov – za pristen, čist okus v vsaki skledi, ne glede na to, za katero sorto se odločite.
| Št. izd.: | VIL-42631 |
|---|---|
| Vsebina: | 350 g |
| EAN: | 8595717725565 |
| Št.-Proizvajalca: | 42631 |
| Znamka: | Vilgain |
| Vrste izdelka: | Živila, Žitarice za zajtrk in musli |
| Informacije o shranjevanju: | Hranite na hladnem in suhem mestu, zaščiteno pred svetlobo. |
| Lahko vsebuje sledi živil: | A - gluten, E - arašidi, H - oreščki |
Hranilna vrednost
| Hranilna vrednost | na 100 g |
|---|---|
| energijska vrednost | 2005 / 479 kj / kcal |
| maščobe | 25 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | 12 g |
| ogljikovi hidrati | 40 g |
| od tega sladkor | 20 g |
| vlaknine | 6,1 g |
| | 20 g |
| Sol | 0,07 g |
Sestavine
27 % Ovsena kaša brez glutena, 19 % Mandljeva pasta, kokosov sirup[1], 13 % čips iz mlečnih beljakovin (Mlečni proteini, krompirjev škrob), 7 % čokoladne kapljice (sladkor, Kakavovo maslo, Polnovredno mleko v prahu (Mleko), kakavova zrna, Emulgator (repični lecitin), burbonska vanilja), praženi indijski oreščki, 5 % Kakavova masa[1], unraffinierte Kakavovo maslo[1], Smetana v prahu (Mleko), zmleti stroki vanilije
- iz ekološkega kmetijstva