Willi Dungl Bio bonboni "Ingver & Limona", 65 g

Kombinacija eksotične svežine in pikantne note

€ 2,79

(€ 42,92 / kg, vklj. 9,5% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 65 g

Na zalogi

Dostava do sreda, 30. september, v kolikor naročite do dne ponedeljek do 23:59 ure .

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 42,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • naravni izvlečki in arome
  • poslastica med obroki
  • osvežujoč okus

Pogosto naročeno skupaj z Moments by biogena good morning* coffee - Functional Coffee, 55 g

Willi Dungl Bio bonboni "Ingver & Limona", 65 g € 2,79 (€ 42,92 / kg)
Moments by biogena good morning* coffee - Functional Coffee, 55 g € 9,19 (€ 167,09 / kg)
Skupna cena: € 11,98
Opis

Osvežilni bonboni vsebujejo sestavine, kot sta limona in ingver. Imajo posebno svež okus in so idealni za majhen prigrizek med obroki.

Št. izd.: XPI-TK-73455
Vsebina: 65 g
EAN: 9001475034591
Št.-Proizvajalca: 073455
Znamka: Willi Dungl
Vrste izdelka: Živila
Informacije o shranjevanju: Hranite na hladnem in suhem mestu.
Sestavine

Glukosesirup[2], sladkor[2], citronska kislina[1], 0,9 % Ingver[4], limona[3], Ingver[3], Limeta[3]

  1. sredstvo za uravnavanje kislosti
  2. iz nadzorovanega ekološkega kmetijstva
  3. naravne arome
  4. izvleček / iz nadzorovanega ekološkega kmetijstva
Hranilna vrednost
Hranilna vrednost na 100 g
energijska vrednost 1624 / 388 kj / kcal
maščobe <0,5 g
  od tega nasičene maščobne kisline <0,1 g
ogljikovi hidrati 96 g
  od tega sladkor 77 g
beljakovine 0 g
Sol 0,03 g
Pravne informacije
Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: TEEKANNE GmbH, Münchner Bundesstr. 120, 5020, Salzburg, Avstrija, www.teekanne.at/de-at

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Willi Dungl Bio bonboni "Ingver & Limona"

5,0 od 5 zvezdic
5 Zvezdic
1 (100%)
4 Zvezdice
0 (0%)
3 Zvezdice
0 (0%)
2 Zvezdici
0 (0%)
1 Zvezdica
0 (0%)

1 ocena

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder