Allergy Research Group® - prehranska dopolnila

Znanstveno zasnovani prehranski dodatki

Nakupovanje po kategorijah

Filtriranje in razvrščanje

Cena Highlights Oblika vsebine Alergeni Lastnosti izdelkov Za koga?
Filter

Allergy Research Group®: 1 - 30 od 119 izdelkov

Allergy Research Group DHEA 25 mg Micronized

Allergy Research Group DHEA 25 mg Micronized, 60 tab.

  • mikroniziran DHEA
  • 25 mg na tableto
  • za odrasle osebe, stare 18 let in več
€ 40,49 (€ 1.446,07 / kg)

Dostava do 6. oktober

Allergy Research Group DHEA 10 Micronized

Allergy Research Group DHEA 10 Micronized, 60 tab.

  • 10 mg DHEA na tableto
  • mikronizirana lipidna matrica
  • naravni hormon iz korenine jam
€ 30,49 (€ 1.088,93 / kg)

Dostava do 6. oktober

Allergy Research Group Thyroid

Allergy Research Group Thyroid, 100 kaps.

  • tkivo goveje ščitnice
  • nežna obdelava
  • liofilizirano
€ 33,99 (€ 790,47 / kg)

Dostava do 6. oktober

Allergy Research Group B12 metilkobalamin

Allergy Research Group B12 metilkobalamin, 50 tabl. liz.

  • telo ga dobro absorbira
  • vsebuje naravno aromo maline in češnje
€ 31,99 (€ 1.279,60 / kg)

Dostava do 6. oktober

Allergy Research Group B12 adenozilkobalamin

Allergy Research Group B12 adenozilkobalamin, 60 tabl. liz.

  • 3000 mcg aktiviranega B12
  • z 200 mcg folne kisline
  • 60 pastil
€ 28,49 (€ 1.424,50 / kg)

Dostava do 6. oktober

Allergy Research Group GastroCleanse

Allergy Research Group GastroCleanse, 100 veg. kaps.

  • z lupinami bolšjih semen
  • z aktivnim ogljem in klorofilom
  • vitamin C in magnezij
€ 29,49 (€ 346,94 / kg)

Dostava do 6. oktober

Allergy Research Group Niacin (Vitamin B3)

Allergy Research Group Niacin (Vitamin B3), 90 veg. kaps.

  • za energijo
  • za presnovo
  • za kri in ožilje
€ 20,99 (€ 599,71 / kg)

Dostava do 6. oktober

Allergy Research Group Mastica Chios Gum Mastic

Allergy Research Group Mastica Chios Gum Mastic, 120 veg. kaps.

  • smola iz divje pistacije
  • za zdravje ustne votline
  • pomaga pri težavah z želodcem
€ 68,49 (€ 856,13 / kg)

Brezplačna dostava do 6. oktober

Allergy Research Group Iodoral® IOD 12,5 mg

Allergy Research Group Iodoral® IOD 12,5 mg, 90 tab.

  • natančno odmerjen jod in kalijev jodid
  • lugolova raztopina v obliki tablet
  • priročna oblika tablet
€ 45,99 (€ 1.437,19 / kg)

Brezplačna dostava do 6. oktober

Allergy Research Group DHEA 50 Micronized

Allergy Research Group DHEA 50 Micronized, 60 tab.

  • 50 mg DHEA na tableto
  • mikronizirana lipidna matrica
  • naravni hormon iz korenine yama
€ 55,49 (€ 1.790,00 / kg)

Brezplačna dostava do 6. oktober

Allergy Research Group Celuloza v prahu

Allergy Research Group Celuloza v prahu, 250 g

  • za črevesno floro
  • pomaga pri težavah s prebavo
€ 21,49 (€ 85,96 / kg)

Dostava do 6. oktober

Allergy Research Group Biofilm Neutralizer

Allergy Research Group Biofilm Neutralizer, 60 kaps.

  • z alfa-lipoično kislino
  • s proteolitičnimi encimi
  • 2 kapsuli dnevno
€ 49,49 (€ 1.052,98 / kg)

Brezplačna dostava do 6. oktober

Allergy Research Group Grape Pips

Allergy Research Group Grape Pips, 90 veg. kaps.

  • 100 mg izvlečka grozdnih pečk na kapsulo
  • 95 % polifenolov
  • z 83 % oligomernih proantocianidinov
€ 43,49 (€ 1.087,25 / kg)

Brezplačna dostava do 6. oktober

Allergy Research Group ButyrEn®

Allergy Research Group ButyrEn®, 100 kaps.

  • maslena kislina kot butiratni kompleks
  • v kombinaciji s kalcijem in magnezijem
  • gastrorezistentna oblika kapsul
€ 29,49 (€ 258,68 / kg)

Dostava do 6. oktober

Allergy Research Group Adrenal Cortex

Allergy Research Group Adrenal Cortex, 100 kaps.

  • Liofilizirano
  • 100 mg na kapsulo
€ 61,49 (€ 1.618,16 / kg)

Brezplačna dostava do 6. oktober

Allergy Research Group TMG Trimetilglicin

Allergy Research Group TMG Trimetilglicin, 100 veg. kaps.

  • 100 veganske kapsule
  • hipoalergen izdelek
€ 31,99 (€ 390,12 / kg)

Dostava do 6. oktober

Allergy Research Group Magnesium Malate Forte

Allergy Research Group Magnesium Malate Forte, 120 tab.

  • 124 mg magnezija na odmerek
  • 500 mg jabolčne kisline (malata)
  • z vitaminom B2 (riboflavinom)
€ 42,49 (€ 708,17 / kg)

Dostava do 6. oktober

Allergy Research Group Nrf2 Renew™

Allergy Research Group Nrf2 Renew™, 120 veg. kaps.

  • z izvlečkom kalčkov brokolija (sulforafan)
  • vsebuje izvleček zelenega čaja in granatnega jabolka
  • dopolnjeno z listi oljke in pegastim badeljem
€ 76,99 (€ 855,44 / kg)

Brezplačna dostava do 6. oktober

Allergy Research Group MVM-A

Allergy Research Group MVM-​A, 180 veg. kaps.

  • z antioksidanti
  • vsebuje vse vitamine skupine B
  • hipoalergeno in brez glutena
€ 46,99 (€ 783,17 / kg)

Brezplačna dostava do 6. oktober

Allergy Research Group Pregnenolone 100 mg

Allergy Research Group Pregnenolone 100 mg, 60 tab.

  • naravni hormon
  • iz korenine jama
  • vegetarijansko
€ 56,99 (€ 2.983,77 / kg)

Brezplačna dostava do 6. oktober

Allergy Research Group Pantetin

Allergy Research Group Pantetin, 60 veg. kaps.

  • vsebuje Pantesin® farmacevtske kakovosti
  • zagotavlja aktivni pantetin (derivat B5)
  • vitamin B5 prispeva k umski zmogljivosti
€ 51,99 (€ 1.733,00 / kg)

Brezplačna dostava do 6. oktober

Allergy Research Group Berberine

Allergy Research Group Berberine, 90 veg. kaps.

  • Visoko koncentriran berberin HCl
  • Iz Berberis aristata
  • Široko področje uporabe
€ 63,49 (€ 793,63 / kg)

Brezplačna dostava do 6. oktober

Allergy Research Group Ox Bile 500 mg

Allergy Research Group Ox Bile 500 mg, 100 veg. kaps.

  • 500 mg volovskega žolča na kapsulo
  • vsebuje naravne žolčne soli
  • hipoalergena formulacija kapsul
€ 52,99 (€ 1.177,56 / kg)

Brezplačna dostava do 6. oktober

Allergy Research Group Izvleček magnolije

Allergy Research Group Izvleček magnolije, 120 veg. kaps.

  • iz lubja magnolije
  • z 90% honokiola in magnolola
€ 60,99 (€ 938,31 / kg)

Brezplačna dostava do 6. oktober

Allergy Research Group Pancreas Pork

Allergy Research Group Pancreas Pork, 60 kaps.

  • 425 mg tkiva trebušne slinavke na kapsulo
  • vsebuje naravne encime
  • liofilizirano iz pašnih prašičev
€ 33,99 (€ 1.133,00 / kg)

Dostava do 6. oktober

Allergy Research Group Modified Citrus Pektin v prahu

Allergy Research Group Modified Citrus Pektin v prahu, 454 g

  • pektin iz lupin citrusov
  • boljša absorbcija
  • hipoalergeno
€ 156,99 (€ 345,79 / kg)

Brezplačna dostava do 6. oktober

Allergy Research Group DIM Enhanced Delivery System

Allergy Research Group DIM Enhanced Delivery System, 120 veg. kaps.

  • vsebuje BioResponse® DIM
  • visoka biološka uporabnost
  • 300 mg na odmerek
€ 78,99 (€ 1.974,75 / kg)

Brezplačna dostava do 6. oktober

Allergy Research Group Solution of Magnesium

Allergy Research Group Solution of Magnesium, 236 ml

  • magnezij kot magnezijev klorid
  • visoka absorpcija
  • enostavno mešanje v pijače
€ 23,99 (€ 101,65 / l)

Dostava do 6. oktober

Allergy Research Group BifidoBiotics

Allergy Research Group BifidoBiotics, 60 veg. kaps.

  • Simbiotske bifidobakterije
  • Z laktobacili
  • Liofiliziran
€ 36,49 (€ 364,90 / kg)

Dostava do 6. oktober

Allergy Research Group Lactobacillus

Allergy Research Group Lactobacillus, 100 veg. kaps.

  • tri robustne mlečnokislinske bakterije
  • 17 milijard CFU na kapsulo
  • brez glutena in mlečnih izdelkov
€ 45,49 (€ 413,55 / kg)

Brezplačna dostava do 6. oktober

Podjetje Allergy Research Group®, ki je bilo ustanovljeno leta 1979, nudi prehranska dopolnila najvišje kakovosti, čistosti in transparentnosti. Izdelki so pretežno hipoalergeni in zato primerni tudi za občutljive ljudi. Edinstvena prehranska dopolnila razvita na znanstveni podlagi in desetletjih izkušenj!