Alnatura Bio sladkor v prahu, 200 g

Sladki drobni prah naravnega izvora

€ 1,79

(€ 8,95 / kg, vklj. 9,5% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 200 g

Na zalogi sta samo še 2 kosa

Dostava do petek, 2. oktober, v kolikor naročite do dne sreda do 23:59 ure .

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 42,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • 100% trsni sladkor
  • fino zmleto
  • za peko in prah
  • Vegansko Vegansko
  • Vegetarijansko Vegetarijansko

Pogosto naročeno skupaj z Alnatura Bio ekstrakt kislega testa, 15 g

Alnatura Bio sladkor v prahu, 200 g € 1,79 (€ 8,95 / kg)
Alnatura Bio ekstrakt kislega testa, 15 g € 0,69 (€ 46,00 / kg)
Skupna cena: € 2,48
Opis

Sladkor v prahu je sestavni del klasične slaščičarske kuhinje: pa naj gre za palačinke, štrudel ali sveže pečene vaflje in krofe – plast sladkorja je del tega! Iz nje seveda lahko pričaramo tudi sladkorne glazure ali pa sladkamo pijačo in hrano. Kot nepogrešljiva sestavina za peko se uvršča tudi v številne tradicionalne recepte, kot so biskvit ali krhko testo.

Alnaturin sladkor v prahu je sestavljen iz 100 odstotkov fino mletega trsnega sladkorja iz ekološke pridelave in je veganski.

Št. izd.: XPI-MM-201738
Vsebina: 200 g
EAN: 4104420142787
Št.-Proizvajalca: 201738
Znamka: Alnatura
Oblike prehrane: Vegansko, Vegetarijansko
Vrste izdelka: Sladila
Lastnosti izdelkov: Vegansko, Vegetarijansko
Informacije o shranjevanju: Hranite pri sobni temperaturi., Hraniti na suhem mestu.
Lahko vsebuje sledi živil: A - gluten, E - arašidi, F - soja, H - oreščki, N - sezamovo seme
Sestavine

100 % trsni sladkor[1]

  1. iz nadzorovanega ekološkega kmetijstva

Lahko vsebuje sledi glutena, arašidov, soje, mandljev, oreščkov in sezama.

Hranilna vrednost
Hranilna vrednost na 100 g
energijska vrednost 1624 / 388 kj / kcal
maščobe 0 g
  od tega nasičene maščobne kisline 0 g
ogljikovi hidrati 97 g
  od tega sladkor 97 g
beljakovine 0 g
Sol 0,01 g
Pravne informacije
Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Nemčija, www.alnatura.de

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Alnatura Bio sladkor v prahu