Alnatura Bio srednje pekoči kari, 60 g

Za pikantno-eksotičen pridih

€ 2,99

(€ 49,83 / kg, vklj. 9,5% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 60 g

Na zalogi od 12. oktober

Zakaj traja dlje časa?

Zakaj traja dlje časa? Tega izdelka trenutno ni na zalogi, vendar bo kmalu spet na voljo. Kljub temu lahko oddate naročilo - izdelek vam bomo poslali takoj, ko bo dobavljen. Zaprite opombo

Dostava do dne torek, 13. oktober

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 42,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • izbrane sestavine
  • bio kakovost
  • vsestransko uporabno
  • Bio-certificirano Bio-certificirano
  • Vegansko Vegansko
  • Vegetarijansko Vegetarijansko

Pogosto naročeno skupaj z Alnatura Bio Himalaya basmati polnozrnati riž, 500 g

Alnatura Bio srednje pekoči kari, 60 g € 2,99 (€ 49,83 / kg)
Alnatura Bio Himalaya basmati polnozrnati riž, 500 g € 2,99 (€ 5,98 / kg)
Skupna cena: € 5,98
Opis

Bio srednje pekoč curry Alnatura je sestavljen iz kurkume, mletih gorčičnih semen, koriandra in drugih izbranih sestavin. Ta srednje pekoča mešanica začimb je idealna za jedi s kokosovim mlekom, dobro pa se poda tudi k perutnini in riževim jedem.

Št. izd.: XPI-MM-138503
Vsebina: 60 g
EAN: 4104420028265
Št.-Proizvajalca: 138503
Znamka: Alnatura
Oblike prehrane: Vegansko, Vegetarijansko
Vrste izdelka: Začimbe
Lastnosti izdelkov: Bio-certificirano, Vegansko, Vegetarijansko
Informacije o shranjevanju: Hranite na hladnem in suhem mestu, zaščiteno pred svetlobo.
Lahko vsebuje sledi živil: L - zelena
Sestavine

kurkuma (Curcuma longa)[1], mleta gorčična semena[1], Korijander[1], poper[1], Česen[1], čili[1], Ingver[1]

  1. iz ekološkega kmetijstva
Pravne informacije
Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Nemčija, www.alnatura.de

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Alnatura Bio srednje pekoči kari

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder