A.Vogel Herbamare® Trocomare bio zeliščna sol, 250 g

Bio zeliščna sol z morsko soljo, hrenom in 12 zelišči

€ 4,99

(€ 19,96 / kg, vklj. 9,5% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 250 g

Na zalogi

Dostava do sreda, 7. oktober, v kolikor naročite do dne ponedeljek do 23:59 ure .

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 42,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • 100 % bio kakovost in naravne sestavine
  • z 12 zelišči, papriko in hrenom
  • veganska, brez glutena in brez dodatkov
  • Vegansko Vegansko
  • Vegetarijansko Vegetarijansko
  • Brez glutena Brez glutena
  • Brez laktoze Brez laktoze

Pogosto naročeno skupaj z Alnatura Bio ekstra deviško oljčno olje, 500 ml

A.Vogel Herbamare® Trocomare bio zeliščna sol, 250 g € 4,99 (€ 19,96 / kg)
Alnatura Bio ekstra deviško oljčno olje, 500 ml € 5,84 (€ 11,68 / l)
Skupna cena: € 10,83
Opis

V kuhinjo vnesite krepke arome. Herbamare® Trocomare bio zeliščna sol je razvita za vse, ki v vsakdanu cenijo zavestno prehrano in povsem rastlinske sestavine.

Najpomembnejše lastnosti izdelka na kratko:

  • z naravno morsko soljo
  • vsebuje sveže nabrana zelišča in pikanten hren
  • zasnovana za rastlinsko obarvano, zavestno kuhinjo

Priporočilo za uživanje:
Začinite po želji. Zeliščna sol je spremljevalka pri pripravi toplih in hladnih jedi – primerna za meso, krompir, zelenjavne jedi, omake, juhe ali namaze.


Podroben opis izdelka:
Odkrijte zeliščno sol, ki se osredotoča na krepke poudarke. Herbamare® Trocomare združuje naravno morsko sol z izrazito noto bio hrena, paprike in izbranih vrtnih zelišč. Tako v hipu ustvarite intenzivna doživetja okusa. Za začinjanje pomak, krompirja iz pečice ali rustikalne omake – ta mešanica je odlična izbira za aromatično vsakodnevno kuhinjo s posebej krepkim profilom.

Osnovo prepoznavne arome tvori 12 sveže nabranih zelišč in vrst zelenjave. Sestavine, kot so por, luštrek, čebula, rožmarin in morska alga kelp, izvirajo iz kontrolirane ekološke pridelave (Bio Suisse) in so skrbno obdelane. Izdelek je 100 % veganski, brez laktoze, glutena in mlečnih beljakovin. Brez umetnih dodatkov ta zeliščna sol na krožnik prinaša čist, pristen okus narave.


Št. izd.: XDK-GUTERR-1168925
Vsebina: 250 g
EAN: 7610313418077
Št.-Proizvajalca: 1168925
Znamka: A.Vogel
Oblike prehrane: Vegansko, Vegetarijansko, Brez glutena, Brez laktoze
Alergeni: Brez glutena, Brez laktoze
Vrste izdelka: Začimbe
Lastnosti izdelkov: Vegansko, Vegetarijansko
Informacije o shranjevanju: Hranite na hladnem in suhem mestu, zaščiteno pred svetlobo.
Hranilna vrednost
Hranilna vrednost na 100 g
energijska vrednost 75 / 18 kj / kcal
maščobe <0,5 g
  od tega nasičene maščobne kisline <0,5 g
ogljikovi hidrati 2,5 g
  od tega sladkor 1,5 g
beljakovine 0,9 g
Sol 93,6 g
jod 600 µg
Sestavine

93,6 % morska sol, 6 % zeliščno zelenjavna mešanica (zelena[1], Por[1], Kreša[1], čebula[1], drobnjak[1], peteršilj[1], luštrek[1], Česen[1], hren[1], Bazilika[1], majaron[1], Rožmarin[1], timijan[1]), 0,4 % morske alge kelp

  1. iz nadzorovane ekološke pridelave
Pogosta vprašanja
Zakonsko jamstvo & podatki o proizvajalcu

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek A.Vogel Herbamare® Trocomare bio zeliščna sol