Bake Affair Ice Tea "Señorita Sandía", 150 g

Mešanica sadnega ledenega čaja

€ 9,71 € 10,79 -10%

(€ 64,73 / kg, vklj. 9,5% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 150 g

Na zalogi sta samo še 2 kosa

Dostava do sreda, 7. oktober, v kolikor naročite do dne ponedeljek do 23:59 ure .

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 42,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • okus češnja-kivi
  • lahko se toplo in hladno
  • z mangom, jabolkom in melono

Pogosto naročeno skupaj z Bake Affair Čaj "Trick or Treat", 25 g

Bake Affair Ice Tea "Señorita Sandía", 150 g € 9,71 (€ 64,73 / kg)
Bake Affair Čaj "Trick or Treat", 25 g € 3,95 (€ 158,00 / kg)
Skupna cena: € 13,66
Opis

Mešanica ledenega čaja Señorita Sandía znamke Bake Affair ponuja sadno osvežitev z mešanico manga, melone, češnje, kivija in več. Popolna za vroče poletne dni, uživate pa jo lahko tako hladno kot toplo. Preprosto namočite 4-5 čajnih žličk v 500 ml hladne vode 20-25 minut in po želji sladkajte s sladkorjem ali medom. Pakiranje je tudi izvirno darilo.

Namig:
Pri pripravi kot topli napitek se čas namakanja prepolovi.

Št. izd.: XPI-BAF-1211
Vsebina: 150 g
EAN: 9120101517564
Št.-Proizvajalca: 1211
Znamka: Bake Affair
Čaj: v razsutem stanju
Vrste izdelka: Čaji
Informacije o shranjevanju: Hranite na hladnem in suhem mestu.
Sestavine

mango (mango, sladkor), jabolko, melona (melona, sladkor), Ananas (Ananas, sladkor), aroma, Verbena, kutina, modri glavinec, Smokva, Kivi, češnja

Hranilna vrednost
Hranilna vrednost na 100 g
energijska vrednost 8 / 2 kj / kcal
maščobe <0,1 g
  od tega nasičene maščobne kisline <0,1 g
ogljikovi hidrati <0,1 g
  od tega sladkor <0,1 g
vlaknine <0,1 g
beljakovine <0,1 g
Sol <0,01 g
Zakonsko jamstvo & podatki o proizvajalcu
Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: Bake Affair GmbH, Hauptstraße 5, 3373 , Kemmelbach, Avstrija, www.bakeaffair.at

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Bake Affair Ice Tea "Señorita Sandía"

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder