Biotta Post z bio sokom 2, 500 ml

Mešanica korenja, akacijevih vlaken in ingverja

€ 4,89

(€ 9,78 / l, vklj. 9,5% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 500 ml

Na zalogi od 9. oktober

Zakaj traja dlje časa?

Zakaj traja dlje časa? Tega izdelka trenutno ni na zalogi, vendar bo kmalu spet na voljo. Kljub temu lahko oddate naročilo - izdelek vam bomo poslali takoj, ko bo dobavljen. Zaprite opombo

Dostava do dne ponedeljek, 12. oktober

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 42,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • slastnega okusno
  • z dragocenimi vlakni
  • idealno za drugo polovico dneva
  • Bio-certificirano Bio-certificirano
  • Vegansko Vegansko
  • Vegetarijansko Vegetarijansko

Pogosto naročeno skupaj z Biotta Classic gozdna borovnica, bio, 500 ml

Biotta Post z bio sokom 2, 500 ml € 4,89 (€ 9,78 / l)
Biotta Classic gozdna borovnica, bio, 500 ml € 9,09 (€ 18,18 / l)
Skupna cena: € 13,98
Opis

Ta sok je idealen za drugo polovico dneva. Vsebuje veliko vlaknin. Odlična konstelacija dveh različnih vrst korenja, akacijevih vlaken in ingverja, ki jo je vredno poskusiti.

  • veganski izdelek

Priporočila glede uporabe:
Proizvajalec priporoča, da sok pijete počasi in zavestno ter razdelite porcije soka čez dan (npr. en kozarec po 2 dl). Poleg sokov morate popiti vsaj 1,5-2 litra nesladkanega čaja ali vode. Če želite izvesti enodnevni post s sokovi posebna priprava ni potrebna. Vendar pa je priporočljivo, če večer prej zaužijete le lahek obrok (kot je npr. zelenjavna juha), da naslednji dan zmanjšate lakoto.

Nasveti:

  • Za optimalni tretma se morate izogibati kofeinu in nikotinu med postom s sokom.
  • Če je potrebno, lahko čez dan popijete tudi več zelenjavnega soka.
  • Načrtujte svoj post s sokom na miren delovni dan.
  • Morda boste imeli tekom posta malo manj energije kot običajno.
  • Izogibajte se intenzivnim treningom ali vzdržljivostnim športom.
  • Lahka vadba v obliki hoje ali joge pa je kot nalašč za dan ko se boste postili s sokovi.
  • Oblecite se nekoliko topleje, morda vas bo malo zeblo.
  • Zvečer si privoščite nekaj lepega, česar se lahko veselite čez dan.
  • Kaj pa sproščujoča masaža z aromatičnimi olji ali prijeten večer pred televizijo ob najljubšem filmu?

Kako pogosto naj imam post s sokom?
To je v celoti odvisno od vas. Lahko ga izvedete enkrat na teden, vsaka dva tedna ali vsake štiri tedne, sploh ni pomembno. Glavna stvar je, da je post izveden zavestno - kratka pavza od trde hrane vam bo koristila. Proizvajalec priporoča, da post s sokovi vključite v vsakdanje življenje redno.

Opomba:
Po odprtju hranite v hladilniku in uporabite v 8 dneh.

Št. izd.: XDK-GR-5644676
Vsebina: 500 ml
EAN: 7618500940912
Št.-Proizvajalca: 5644676
Znamka: Biotta
Oblika vsebine: Tekočina
Oblike prehrane: Vegansko, Vegetarijansko
Vrste izdelka: Pripravljeni napitki, praški in sirupi
Lastnosti izdelkov: Bio-certificirano, Vegansko, Vegetarijansko, Manj plastike
Hranilna vrednost
Hranilna vrednost na 100 ml
energijska vrednost 130 / 31 kj / kcal
maščobe 0 g
  od tega nasičene maščobne kisline 0 g
ogljikovi hidrati 5,8 g
  od tega sladkor[1] 5,6 g
vlaknine 3 g
beljakovine 0,5 g
Sol 0,1 g
kalij 190 mg
  1. naravno vsebuje sladkor
Sestavine

Korenčkov sok[1], mlečnokislinsko fermentiran kumarin sok[1], Paradižnikov sok[1], Jabolčni sok[1], Bananin pire[1], akacijeva vlakna[1], koncentrat limoninega soka[1], stabilizator[1] (pektin[1]), ingverjev sok[1], limonin sok[1], Cimet[1]

  1. iz ekološke pridelave
Zakonsko jamstvo & podatki o proizvajalcu
Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: Biotta GmbH, Turmstrasse 1, 78467, Konstanz, Nemčija, biotta.ch

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Biotta Post z bio sokom 2