Classic Ayurveda Conditioner Amla & Kokos, 200 ml

Intenzivna nega las

€ 12,09

(€ 60,45 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 200 ml

Na zalogi je samo še 7 kosov

Dostava do petek, 2. oktober, v kolikor naročite do dne sreda do 23:59 ure .

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 42,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • za lažje česanje
  • popolno po nanosu olja
  • naravna kozmetika pod nadzorom BDIH

Pogosto naročeno skupaj z Veganboost Biotin Shampoo, 250 g

Classic Ayurveda Conditioner Amla & Kokos, 200 ml € 12,09 (€ 60,45 / l)
Veganboost Biotin Shampoo, 250 g € 25,49 (€ 101,96 / kg)
Skupna cena: € 37,58
Opis

Balzam Amla & Kokos iz klasične ajurvede naredi lase lahke in olajša česanje. Še posebej popoln po šamponiranju s predhodnim nanosom olja.

  • vsebuje karitejevo maslo, kokosovo maščobo in arganovo olje.
  • naravna aromatična olja dajejo saden, svež vonj.
Št. izd.: XAY-AN-17206
Vsebina: 200 ml
EAN: 4032582017776
Št.-Proizvajalca: 17206
Znamka: Classic Ayurveda
Vrste izdelka: Nega las
Tip las: Za vsak tip las
Za koga?: Posebej za ženske, Posebej za moške
Ayurvedski izdelki: Nega las
Sestavine (INCI)

Aqua, Cetearylalcohol, Lecithin, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter[2], Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil[2], Sodium Cetearyl Sulfate, Vegetable Oil, Lactic Acid, Cocos Nucifera (Coconut) Oil[2], Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil[2], Xanthan Gum, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Hydrolized Wheat Protein, Phytic Acid, Citrus Sinensis (Orange) Oil[2], Cinnamomum Camphora Linalooliferum Wood Oil, Rubia Cordifolia Root Extract[2], Phyllanthus Emblica Root Extract[2], Melia Azadirachta Leaf Extract[2], Curcuma Longa (Turmeric) Root Extract[2], Limonene[1], Linalool[1]

  1. naravna sestavina aromatičnih olj
  2. iz nadzorovane ekološke pridelave
Pravne informacije
Proizvajalec: Amla Natur GmbH, Butterberg 3, 21279, Drestedt, Nemčija, www.amla.com

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Classic Ayurveda Conditioner Amla & Kokos

4,0 od 5 zvezdic
5 Zvezdic
0 (0%)
4 Zvezdice
1 (100%)
3 Zvezdice
0 (0%)
2 Zvezdici
0 (0%)
1 Zvezdica
0 (0%)

1 ocena