Alnatura - čaji
Čaji: 1 - 30 od 42 izdelkov
Alnatura Bio zeleni čaj matcha, 30 g
- fino mleti listi zelenega čaja
- prefinjen okus
- čist ali v mešanih pijačah
€ 9,44 € 10,49 (€ 314,67 / kg)
Dostava do 7. oktober
Alnatura Bio šipkov čaj s hibiskusom, 20 čajnih vrečk (45 g)
- šipek in hibiskus
- bio kakovost
- okusno vroče in ohlajeno
€ 1,61 € 1,79 (€ 35,78 / kg)
Dostava do 7. oktober
Alnatura Bio čaj - komarček, janež in kumina, 20 čajnih vrečk (45 g)
- nio kakovost
- vegansko
- blago pikantno
€ 1,61 € 1,79 (€ 35,78 / kg)
Dostava do 7. oktober
Alnatura Bio čaj - melisa z limonsko travo, 20 čajnih vrečk (30 g)
- bio kakovost
- vegansko
- sveža, nežna aroma limone
€ 1,61 € 1,79 (€ 53,67 / kg)
Dostava do 7. oktober
Alnatura Bio čaj - citronska verbena, 20 čajnih vrečk (30 g)
- bio kakovost
- nežne citrusne note
- vegansko
€ 1,88 € 2,09 (€ 62,67 / kg)
Dostava do 7. oktober
Alnatura Bio črni čaj Earl Grey, 20 čajnih vrečk (35 g)
- bio kakovost
- z oljem bergamotke
- vegansko
€ 2,24 € 2,49 (€ 64,00 / kg)
Dostava do 7. oktober
Alnatura Bio zeleni čaj - jasmin, 20 čajnih vrečk (30 g)
- cvetlično in blago
- bio kakovost
- spremenljiv čas namakanja
€ 2,06 € 2,29 (€ 68,67 / kg)
Dostava do 7. oktober
Alnatura Bio kamilični čaj, 20 čajnih vrečk (30 g)
- blag okus
- bio kakovost
- v skladu s smernicami Demeter
€ 1,52 € 1,69 (€ 50,67 / kg)
Dostava do 7. oktober
Alnatura Bio čaj iz ingverja in kurkume s semeni koriandra, 20 čajnih vrečk (40 g)
- bio kakovost
- vegansko
- odlično za hladne dni
€ 2,60 € 2,89 (€ 65,00 / kg)
Dostava do 7. oktober
Alnatura Bio zeliščni čaj za lahko noč, 20 čajnih vrečk (30 g)
- ekološka kakovost
- prijetnega okusa
- vegansko
€ 1,79 € 1,99 (€ 59,67 / kg)
Dostava do 7. oktober
Alnatura Bio zeliščni čaj Notranja moč, 20 čajnih vrečk (40 g)
- bio kakovost
- vegansko
- lmonin in svež okus
€ 2,24 € 2,49 (€ 56,00 / kg)
Dostava do 7. oktober
Alnatura Bio mediteranski zeliščni čaj, 20 čajnih vrečk (40 g)
- bio kakovost
- vegansko
- z mediteranskimi zelišči
€ 2,24 € 2,49 (€ 56,00 / kg)
Dostava do 7. oktober
Alnatura Bio zeliščni čaj, 20 čajnih vrečk (30 g)
- bio kakovost
- blago, nežno metino
- vegansko
€ 1,52 € 1,69 (€ 50,67 / kg)
Dostava do 7. oktober
Alnatura Bio beli čaj z vrtničnimi listi, 20 čajnih vrečk (30 g)
- bio kakovost
- vegansko
- blag, cvetlični značaj
€ 2,06 € 2,29 (€ 68,67 / kg)
Dostava do 7. oktober
Alnatura Bio zeleni čaj - ingverj in limona, 20 čajnih vrečk (30 g)
- v priročni čajni vrečki
- bio kakovost
- vegansko
€ 1,70 € 1,89 (€ 56,67 / kg)
Dostava do 7. oktober
Alnatura Bio čaj iz lipovih cvetov, 20 čajnih vrečk (36 g)
- bio kakovost
- iz nadzorovane divje pridelave
- vegansko
€ 2,78 € 3,09 (€ 77,22 / kg)
Dostava do 7. oktober
Alnatura Bio črni čaj, 20 čajnih vrečk (35 g)
- bio (Demeter) kakovost
- vegansko
- spremenljiva moč, odvisno od časa namakanja
€ 1,34 € 1,49 (€ 38,29 / kg)
Dostava do 7. oktober
Alnatura Bio ingverjev čaj, 20 čajnih vrečk (28 g)
- bio kakovost (Demeter)
- idealno za hladnejše mesece
- 100 % ingver
€ 1,88 € 2,09 (€ 67,14 / kg)
Dostava do 7. oktober
Alnatura Bio žajbljev čaj, 20 čajnih vrečk (30 g)
- bio kakovost
- pikantno in aromatično
- vegansko
€ 1,70 € 1,89 (€ 56,67 / kg)
Dostava do 7. oktober
Alnatura Bio zeleni čaj Sencha, 75 g
- nežno trpko
- bio kakovost
- vegansko
€ 2,24 € 2,49 (€ 29,87 / kg)
Dostava do 7. oktober
Alnatura Bio čaj iz komarčka, janeža in kumine, 50 čajnih vrečk (112,50 g)
- bio kakovost
- vegansko
- veliko pakiranje
€ 3,32 € 3,69 (€ 29,51 / kg)
Dostava do 7. oktober
Alnatura Bio zeleni čaj Gunpowder, 100 g
- v razsutem stanju
- močan in trpek
- ekološka kakovost
€ 2,51 € 2,79 (€ 25,10 / kg)
Dostava do 7. oktober
Alnatura Bio čaj iz poprove mete, 30 g
- pikantno in metino
- bio kakovost
- vegansko
€ 1,52 € 1,69 (€ 50,67 / kg)
Dostava do 7. oktober
Alnatura Bio chai črni čaj, 40 g
- črni čaj z začimbami
- sladke orientalske arome
- dober okus z mlekom ali brez
€ 2,33 € 2,59 (€ 58,25 / kg)
Dostava do 7. oktober
Alnatura Bio čaj s tremi metami, 20 čajnih vrečk (30 g)
- bio kakovost
- zelena meta, poprova meta in jabolčna meta
- vegansko
€ 2,33 € 2,59 (€ 77,67 / kg)
Dostava do 7. oktober
Alnatura Bio čaj Darjeeling, v razsutem stanju, 80 g
- bio kakovost
- vegansko
- odmerjanje po želji
€ 3,59 € 3,99 (€ 44,88 / kg)
Dostava do 7. oktober
Alnatura Bio rooibos čaj, v razsutem stanju, 20 čajnih vrečk (100 g)
- bio kakovost
- vegansko
- v razsutem stanju, individualno doziranje
€ 3,14 € 3,49 (€ 31,40 / kg)
Dostava do 7. oktober
Alnatura Bio kamilični čaj, v razsutem stanju, 40 g
- bio kakovost
- za male in velike
- razsuto, individualno doziranje
€ 2,78 € 3,09 (€ 69,50 / kg)
Dostava do 7. oktober
Alnatura Bio čaj - kopriva z limonsko travo, 20 čajnih vrečk (30 g)
- bio kakovost
- vegansko
- rahlo kislo, limonino sveže
€ 1,70 € 1,89 (€ 56,67 / kg)
Dostava do 13. oktober
Alnatura Bio čaj za dobro jutro, 20 čajnih vrečk (30 g)
- bio kakovost
- pikantno-sladek okus
- vegansko
€ 1,79 € 1,99 (€ 59,67 / kg)
Dostava do 7. oktober