HOYER Bio Divji sadni bezgov med, 250 g

Okusna kombinacija okusov

€ 6,09

(€ 24,36 / kg, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 250 g

Na zalogi

Dostava do sreda, 30. september, v kolikor naročite do dne ponedeljek do 23:59 ure .

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 42,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • Sladko in sadno
  • Dragocene sestavine
  • Vegetarijansko Vegetarijansko

Pogosto naročeno skupaj z HOYER Bio Med iz divjega sadeža rakitovca, 250 g

HOYER Bio Divji sadni bezgov med, 250 g € 6,09 (€ 24,36 / kg)
HOYER Bio Med iz divjega sadeža rakitovca, 250 g € 6,09 (€ 24,36 / kg)
Skupna cena: € 12,18
Opis

Okusna zveza sladkega bio cvetnega medu in sadnih bezgovih jagod. Vsebuje veliko dragocenih sestavin, kot so vitamini C in A, flavonoidi in kalij.

Pomembne informacije: Ni primerno za otroke, mlajše od 12 mesecev! Shranjujte pri sobni temperaturi.

Št. izd.: XPI-HOY-0362
Vsebina: 250 g
EAN: 4002029003624
Št.-Proizvajalca: 0362
Znamka: HOYER
Oblike prehrane: Vegetarijansko
Vrste izdelka: Živila
Lastnosti izdelkov: Vegetarijansko
Sestavine

cvetlični med[2], 5 % koncentriran bezgov sok[1], Bezeg[2], šipek v prahu[2]

  1. iz nadzorovane ekološke pridelave, ustreza 35 % bezgovega soka
  2. iz nadzorovane ekološke proizvodnje

iz nadzorovane ekološke pridelave.

Hranilna vrednost
Hranilna vrednost na 100 g
energijska vrednost 1327 / 317 kj / kcal
maščobe <0,1 g
  od tega nasičene maščobne kisline <0,1 g
ogljikovi hidrati 80 g
  od tega sladkor 78 g
beljakovine <0,1 g
Sol <0,1 g
Pomembne informacije o medu
Pravne informacije
Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: HOYER GmbH, Steinbruchstraße 18, 82398, Polling, Nemčija, www.hoyer-honig.de

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek HOYER Bio Divji sadni bezgov med

1 recenzija kupcev v drugih jezikih

3,5 od 5 zvezdic
5 Zvezdic
1 (50%)
4 Zvezdice
0 (0%)
3 Zvezdice
0 (0%)
2 Zvezdici
1 (50%)
1 Zvezdica
0 (0%)

2 oceni

slovenščina - v tem jeziku še ni bilo napisanih recenzij. Na voljo je 1 recenzija v drugih jezikih.