Isostar Hydrate & Perform Cranberry, 400 g

Izotonični prah za športne podvige

Novosti!

€ 9,39

(€ 23,48 / kg, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 400 g

Na zalogi od 19. oktober

Zakaj traja dlje časa?

Zakaj traja dlje časa? Tega izdelka trenutno ni na zalogi, vendar bo kmalu spet na voljo. Kljub temu lahko oddate naročilo - izdelek vam bomo poslali takoj, ko bo dobavljen. Zaprite opombo

Dostava do dne torek, 20. oktober

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 42,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • z vitaminoma C in B1
  • enostavna priprava
  • osvežujoč okus

Pogosto naročeno skupaj z Raab Vitalfood GmbH Čisti elektroliti, 320 g

Isostar Hydrate & Perform Cranberry, 400 g € 9,39 (€ 23,48 / kg)
Raab Vitalfood GmbH Čisti elektroliti, 320 g € 23,99 (€ 74,97 / kg)
Skupna cena: € 33,38
Opis

Hydrate & Perform Cranberry je izotonična mešanica za pripravo napitka z okusom brusnice, namenjena aktivnim posameznikom.

Glavne značilnosti izdelka:

  • Izotonična formula: za hiter vnos tekočine pred športno aktivnostjo in med njo
  • Praktičen prašek: preprosta priprava z merilno žličko
  • Saden okus: osvežilen okus brusnice

Priporočilo za uporabo:
3 merilne žličke raztopite v 500 ml vode.


Na kratko:
Hydrate & Perform Cranberry znamke Isostar je praktičen športni napitek za vsakodnevno uporabo. Primeren je za uživanje pred začetkom športne aktivnosti kot del načrtovanega vnosa tekočine.

Prašek vsebuje ogljikove hidrate ter izbrane minerale, kot so natrij, kalcij in magnezij. Sestava vsebuje tudi vitamin C in vitamin B1.

Št. izd.: XPI-MM-70672
Vsebina: 400 g
EAN: 3175681288140
Št.-Proizvajalca: 70672
Znamka: Isostar
Oblika vsebine: Prašek
Časovni trenutek uporabe: Pred športom, Med športom, Po treningu
Vrste izdelka: Pripravljeni napitki, praški in sirupi
Lastnosti izdelkov: BREZ barvil
Informacije o shranjevanju: Hranite na hladnem in suhem mestu.
Lahko vsebuje sledi živil: F - soja, G - mleko / laktoza
Dobro za: energijo, mišice, lovilci radikalov in antioksidanti
Sestavine

saharoza, Glukosesirup, Dekstroza, maltodekstrin, kislinsko sredstvo (citronska kislina), Natrijev citrat, Magnesiumcarbonat, naravna aroma, natrijev klorid, vitamin C (askorbinska kislina), vitamin E, vitamin B1 (tiamin), Cinkovsulfat

Hranilna vrednost
Hranilna vrednost na 100 g na 500 ml
energijska vrednost 1599 / 382 kj / kcal 645 / 154 kj / kcal
maščobe 0 g 0 g
  od tega nasičene maščobne kisline 0 g 0 g
ogljikovi hidrati 92 g 37 g
  od tega sladkor 65 g 26 g
beljakovine 0 g 0 g
Sol 1,5 g 0,6 g
vitamin E 12 mg 4,8 mg
vitamin C 96 mg 38 mg
vitamin B1 (tiamin) 1,2 mg 0,48 mg
magnezij 356 mg 142 mg
cink 10 mg 4 mg
Zakonsko jamstvo & podatki o proizvajalcu

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Isostar Hydrate & Perform Cranberry