Klasična alternativa sladkorju

Sladilo iz Avstrije

Kot alternativo brezkaloričnemu sladkorju se KANDISIN že več generac proizvaja v Avstriji. Z njim lahko sladkate čaj ali kavo ali pa ga uporabite za kuhanje in peko.

Filtriranje in razvrščanje

Cena
Filter

KANDISIN: 3 izdelki

Kandisin Sladilo Classic v obliki tablet

Kandisin Sladilo Classic v obliki tablet, 90 g

  • Brez kalorij
  • Idealno za sladkanje kave in čaja
  • Na osnovi saharina in ciklamata
€ 5,99 (€ 66,56 / kg)

Dostava do 6. oktober

Kandisin Sladilo Classic tekočina

Kandisin Sladilo Classic tekočina, 225 ml

  • Za kuhanje in peko
  • Kot nalašč za sladkanje brez kalorij
  • Idealno za sadje, pudinge in sladice
€ 3,19 (€ 14,18 / l)

Dostava do 6. oktober

Kandisin Stevia v obliki tablet

Kandisin Stevia v obliki tablet, 300 k. (21 g)

  • idealno za sladkanje kave in čaja
  • rastlinskega izvora
  • 1 tableta = cca. 4 g sladkorja
€ 6,09 (€ 290,00 / kg)

Dostava do 6. oktober