Maharishi Ayurveda prehranska dopolnila

Nakupovanje po kategorijah

Filtriranje in razvrščanje

Cena Oblika vsebine Alergeni Lastnosti izdelkov Ayurvedski izdelki
Filter

Maharishi Ayurveda: 1 - 30 od 74 izdelkov

Maharishi Ayurveda MP 16 - Nasya olje

Maharishi Ayurveda MP 16 -​ Nasya olje, 10 ml

  • na osnovi sezamovega olja
  • kombinacija zelišč, olj in začimb
  • primerno za vsakodnevno uporabo
€ 10,07 € 11,19 (€ 1.007,00 / l)

Dostava do 7. oktober

Biološko-biodinamično gojen ječmen Tsampa, ekološki

Maharishi Ayurveda Biološko-​biodinamično gojen ječmen Tsampa, ekološki, 250 g

  • Polna okusa
  • Prijetno toplo in hladno
  • Različne možne uporabe
€ 4,04 € 4,49 (€ 16,16 / kg)

Dostava do 7. oktober

Maharishi Ayurveda Ayurdent classic pasta za zobe

Maharishi Ayurveda Ayurdent classic pasta za zobe, 75 ml

  • pri intenzivnem zadahu
  • pri vnetih dlesnih
  • preventiva za karies in paradontozo
€ 5,93 € 6,59 (€ 79,07 / l)

Dostava do 7. oktober

Maharishi Ayurveda Original Bio Ghee

Maharishi Ayurveda Original Bio Ghee, 800 g

  • okus po oreščkih
  • iz senenega mleka brez krmljenja silaže
  • prenaša izjemno visoke temperature
€ 31,49 € 34,99 (€ 39,36 / kg)

Dostava do 7. oktober

Maharishi Ayurveda Čistilec jezika - legirano jeklo

Maharishi Ayurveda Čistilec jezika -​ legirano jeklo

  • pri intenzivnem zadahu
  • pri kariesu
  • kot preventiva za bolezni
€ 5,93 € 6,59

Dostava do 7. oktober

Maharishi Ayurveda Čaj Vata bio

Maharishi Ayurveda Čaj Vata bio, 15 vrečk

  • za duševne izzive
  • idealno za hladno sezono
  • vsebuje cimet
€ 4,94 € 5,49 (€ 219,56 / kg)

Dostava do 7. oktober

Zeliščna kava Ayurveda Raja´s Cup

Maharishi Ayurveda Zeliščna kava Ayurveda Raja´s Cup, 228 g

  • 100% brez kofeina
  • zelo ekonomično
  • v praktičnih vrečah
€ 17,90 € 19,89 (€ 78,51 / kg)

Dostava do 7. oktober

Maharishi Ayurveda Čaj Pitta bio

Maharishi Ayurveda Čaj Pitta bio, 15 vrečk

  • poteši
  • blag in hladilen
  • za vroče dni
€ 4,94 € 5,49 (€ 274,44 / kg)

Dostava do 7. oktober

Maharishi Ayurveda Zeliščni šampon Vata bio

Maharishi Ayurveda Zeliščni šampon Vata bio, 200 ml

  • zelo kakovostne zeliščne esence
  • dodatni del nege
  • olajša česanje
€ 13,76 € 15,29 (€ 68,80 / l)

Dostava do 7. oktober

Maharishi Ayurveda Čaj Kapha bio

Maharishi Ayurveda Čaj Kapha bio, 15 vrečk

  • proti utrujenosti in izčrpanosti
  • dobro v hladni sezoni
  • z limono kot poživilom
€ 4,94 € 5,49 (€ 274,44 / kg)

Dostava do 7. oktober

Maharishi Ayurveda Neem Bio

Maharishi Ayurveda Neem Bio, 60 tab.

  • ima hladilni učinek
  • ohranja Kapho in Pitto v ravnovesju
  • iz ekološke pridelave
€ 13,04 € 14,49 (€ 434,67 / kg)

Dostava do 7. oktober

Maharishi Ayurveda MA505 Triphala Plus Bio

Maharishi Ayurveda MA505 Triphala Plus Bio, 60 tab.

  • z Amalaki, Haritaki in Bibhitaki
  • z nežnimi in hladilnimi notami
  • idealno za potovanja
€ 17,99 € 19,99 (€ 299,83 / kg)

Dostava do 7. oktober

Maharishi Ayurveda Guggul Bio

Maharishi Ayurveda Guggul Bio, 60 tab.

  • uravnoveša Vata in Kapha došo
  • spremljajoče postne kure
  • po ajurvedski tradiciji
€ 20,24 € 22,49 (€ 674,67 / kg)

Dostava do 7. oktober

Maharishi Ayurveda Triphala Pro

Maharishi Ayurveda Triphala Pro, 90 kaps.

  • vsebuje 10 bakterijskih sevov
  • haritaki, amalaki in bibhitaki
  • vsestranska uporaba
€ 44,09 € 48,99 (€ 734,83 / kg)

Brezplačna dostava do 7. oktober

Maharishi Ayurveda Shatavari Bio

Maharishi Ayurveda Shatavari Bio, 60 tab.

  • s hladilnim učinkom
  • uravnoveša Pitto in Vato
  • nežen spremljevalec
€ 11,96 € 13,29 (€ 398,67 / kg)

Dostava do 7. oktober

Maharishi Ayurveda Losjon za telo Vata

Maharishi Ayurveda Losjon za telo Vata, 200 ml

  • 100% čisto eterično olje pomaranče
  • dermatološko in alergološko testirano
  • za normalno do suho kožo
€ 27,44 € 30,49 (€ 137,20 / l)

Dostava do 7. oktober

Maharishi Ayurveda Ayurvedska kamena sol

Maharishi Ayurveda Ayurvedska kamena sol, 250 g

  • brez kemičnih dodatkov
  • naravno in nejodirano
  • ne povečevanje pitte
€ 8,45 € 9,39 (€ 33,80 / kg)

Dostava do 7. oktober

Maharishi Ayurveda Radiant Skin Oil

Maharishi Ayurveda Radiant Skin Oil, 10 ml

  • olje za nego obraza
  • iz čistih olj
  • zelo izdatno
€ 20,24 € 22,49 (€ 2.024,00 / l)

Dostava do 7. oktober

Maharishi Ayurveda Zobna pasta Ayurdent blaga

Maharishi Ayurveda Zobna pasta Ayurdent blaga, 75 ml

  • zelo izdatna
  • brez fluorida
  • s 17 ajurvedskimi zelišči
€ 5,93 € 6,59 (€ 79,07 / l)

Dostava do 7. oktober

Maharishi Ayurveda Masažno olje Vata bio

Maharishi Ayurveda Masažno olje Vata bio, 200 ml

  • fino masažno olje
  • z dozorelim sezamovim oljem
  • 100% naravno aromo olje limonine trave
€ 22,94 € 25,49 (€ 114,70 / l)

Dostava do 7. oktober

Maharishi Ayurveda MA 634 - ajurvedsko zeliščno olje z meto

Maharishi Ayurveda MA 634 -​ ajurvedsko zeliščno olje z meto, 10 ml

  • balzam za sklepe
  • ogrevanje in hlajenje
  • zagotavlja energijo in vitalnost
€ 11,96 € 13,29 (€ 1.196,00 / l)

Dostava do 7. oktober

Nežna negovalna krema proti staranju Exclusiv

Maharishi Ayurveda Nežna negovalna krema proti staranju Exclusiv, 50 ml

  • tekoči kristali
  • anti-age
  • za vsakodnevno uporabo
€ 42,74 € 47,49 (€ 854,80 / l)

Dostava do 7. oktober

Maharishi Ayurveda Milo-Vrtnic

Maharishi Ayurveda Milo-​Vrtnic, 100 g

  • 100% čisto olje rose
  • visoko kakovostna ajurvedska zelišča
  • dišavne esence
€ 5,93 € 6,59 (€ 59,30 / kg)

Dostava do 7. oktober

Maharishi Ayurveda Čistilo za jezik - posrebreno

Maharishi Ayurveda Čistilo za jezik -​ posrebreno

  • pri močnem zadahu iz ust
  • pri kariesu
  • za preprečevanje bolezni
€ 13,76 € 15,29

Dostava do 7. oktober

Maharishi Ayurveda Negovalna krema PITTA Exclusiv

Maharishi Ayurveda Negovalna krema PITTA Exclusiv, 50 ml

  • za rdečico
  • naptesot
  • dehidracija
€ 38,24 € 42,49 (€ 764,80 / l)

Dostava do 7. oktober

Maharishi Ayurveda Pitta masažno olje

Maharishi Ayurveda Pitta masažno olje, 200 ml

  • vsebuje ajurvedska zelišča
  • lahko se uporablja vsak dan
  • kondicija Pitta
€ 22,94 € 25,49 (€ 114,70 / l)

Dostava do 7. oktober

Maharishi Ayurveda MA697

Maharishi Ayurveda MA697, 60 tab.

  • uravnoveša Vata in Kapha
  • vsebuje guggul in triphalo
  • aktivira agni
€ 35,09 € 38,99 (€ 1.169,67 / kg)

Dostava do 7. oktober

Maharishi Ayurveda Zeliščni šampon Pitta bio

Maharishi Ayurveda Zeliščni šampon Pitta bio, 200 ml

  • zelo koncentrirane zeliščne esence
  • obnavlja lase
€ 13,76 € 15,29 (€ 68,80 / l)

Dostava do 7. oktober

Maharishi Ayurveda MA630 Maha Sudarshan Ghan Vati

Maharishi Ayurveda MA630 Maha Sudarshan Ghan Vati, 60 tab.

  • s tradicionalnimi zelišči
  • ohranja pitto v ravnovesju
  • vsebuje Guduchi in Triphala
€ 49,94 € 55,49 (€ 1.664,67 / kg)

Brezplačna dostava do 7. oktober

Maharishi Ayurveda Čistilno mleko VATA-PITTA Exclusive

Maharishi Ayurveda Čistilno mleko VATA-​PITTA Exclusive, 200 ml

  • za čiščenje obraza
  • nežno do kože
€ 20,69 € 22,99 (€ 103,45 / l)

Dostava do 7. oktober

Maharishi Vedska medicina

Znanost življenja

Vedska medicina je ena najstarejših zdravstvenih ved, ki je nastala v Indiji - zemljina Veda. "Veda" pomeni znanje ali inteligenca, ki razume celostno inteligenco narave - skupek vseh naravnih zakonov, ki upravljajo dejansko vesolje iz enotnega področja.