Razprodaja

Filtriranje in razvrščanje

Cena Highlights Znamke Oblika vsebine Alergeni Lastnosti izdelkov
Filter

Zadnji kosi: 1 - 30 od 214 izdelkov

Peeroton Mineral Vitamin Drink

Peeroton Mineral Vitamin Drink, Cranberry (300 g)

  • kot topel in hladen napitek
  • zelo hranilen
  • za potešitev žeje med treningom
€ 17,99 € 29,99 (€ 59,97 / kg)

Dostava do 7. oktober

Peeroton MAGNESIUM Professional

Peeroton MAGNESIUM Professional, Ribez (20 vreč.)

  • uporaba brez vode
  • postavite direktno na jezik
  • magnezij s kompleksom citrata
€ 10,39 € 12,99 (€ 103,90 / kg)

Dostava do 7. oktober

JV Cosmetics AHC forte®

JV Cosmetics AHC forte®, 30 ml

  • optimalen za stopala in roke
  • izredno močan in učinkovit
  • za ne tako občutljivo kožo
€ 17,19 € 21,49 (€ 573,00 / l)

Dostava do 7. oktober

Powerbar PowerGel Smoothie

Powerbar PowerGel Smoothie, Banana borovnica (90 g)

  • za usposabljanje in tekmovanje
  • sadni okus
  • vreča za ponovno zapiranje
€ 2,33 € 2,59 (€ 25,89 / kg)

Dostava do 7. oktober

nu3 L-Carnitine Capsules

nu3 L-​Carnitine Capsules, 120 kaps.

  • brez nepotrebnih dodatkov
  • veganska formula
  • idealno pred treningom
€ 9,99 € 24,99 (€ 70,35 / kg)

Dostava do 7. oktober

Peeroton Izotonik -  "Ultra"

Peeroton Izotonik -​ "Ultra", brusnice (300 g)

  • izotonični napitek
  • zagotavlja najpomembnejše elektrolite s kompleksom kolostruma Q10
  • bogat z ogljikovimi hidrati, minerali in vitamini
€ 22,49 € 24,99 (€ 74,97 / kg)

Dostava do 7. oktober

Kintex Kineziološki trak Classic

Kintex Kineziološki trak Classic, rdeča

  • Različne barve
  • Dobro raztezanje
  • Spodbuja telesno strukturo
€ 6,05 € 10,09

Dostava do 7. oktober

Nasara Elastični trak 5 cm x 5 m

Nasara Elastični trak 5 cm x 5 m, črna

  • prijazen do kože
  • diha
  • prepusten za vodo
€ 5,51 € 9,19

Dostava do 7. oktober

Powerbar Powergel Original

Powerbar Powergel Original, Limona-​limeta (41 g)

  • gel z ogljikovimi hidrati
  • intenzivnega okusa
  • viri glukoze in fruktoze
€ 2,51 € 2,79 (€ 61,22 / kg)

Dostava do 7. oktober

STRYVE Towell+ Pro

STRYVE Towell+ Pro, All Black

  • V različnih barvah
  • Z magnetno sponko
  • Mere: 105 cm x 42,5 cm
€ 21,59 € 35,99

Dostava do 7. oktober

Powerbar Protein Plus Fiber

Powerbar Protein Plus Fiber, Raspberry-​Joghurt (35 g)

  • proteinski prigrizek
  • z nizko vsebnostjo sladkorja
  • praktično za na poti
€ 1,61 € 1,79 (€ 46,00 / kg)

Dostava do 7. oktober

SFI HEALTH Adrenal Cortex

SFI HEALTH Adrenal Cortex, 120 veg. kaps.

  • izvlečki nadledvične žleze brez BSE
  • od pašne govedi
  • liofilizirano
€ 35,09 € 38,99 (€ 389,89 / kg)

Dostava do 7. oktober

nu3 Diadyn® 2-Part Multivitamin

nu3 Diadyn® 2-​Part Multivitamin, 2 x 90 (180 kaps.)

  • za dnevno in nočno oskrbo z vitamini
  • iz 13 vitaminov in 9 mineralov
  • ovoj kapsule je brez želatine
€ 29,59 € 36,99 (€ 552,05 / kg)

Dostava do 7. oktober

Atombody Rice pudding, 500g

Atombody Rice pudding, 500g, Chocotella (500 g)

  • pripravljeno v samo 2 minutah
  • 100 % naravna riževa moka
  • vegansko in brez dodanega sladkorja
€ 4,79 € 7,99 (€ 9,58 / kg)

Dostava do 7. oktober

FITNE Health Care Bazične kap

FITNE Health Care Bazične kap, 90 kaps.

  • optimizirano s sokom pšenične trave in rdeče pese
  • s sekundarnimi rastlinskimi spojinami
  • 100 % vegansko
€ 11,93 € 19,89 (€ 187,87 / kg)

Dostava do 7. oktober

Vilgain Bio Cups z maslom iz oreščkov

Vilgain Bio Cups z maslom iz oreščkov, kokos (39 g)

  • več kot 30 % kremastega polnila iz oreščkov
  • veganska čokolada z 52 % kakava
  • sestavine v čisti bio kakovosti
€ 1,79 € 1,99 (€ 45,90 / kg)

Dostava do 7. oktober

Purasana Vegan Protein Shape & Control

Purasana Vegan Protein Shape & Control, Jagoda-​malina (350 g)

  • z grahovimi proteini
  • za užitek vedno in povsod
  • naravni okusi
€ 20,69 € 22,99 (€ 59,11 / kg)

Dostava do 7. oktober

nu3 Vegan Protein 3K

nu3 Vegan Protein 3K, Cookies & Cream (1 kg)

  • grah, riž in sončnični proteini
  • brez sojinih proteinov in laktoze
  • kremasta konsistenca, brez grudic
€ 21,99 € 27,49 (€ 21,99 / kg)

Dostava do 7. oktober

nu3 Flavour Powder

nu3 Flavour Powder, Vanilla (150 g)

  • brez dodanega sladkorja in z nizko vsebnostjo maščob
  • brez umetnih sladil
  • raztapljanje brez grudic
€ 9,59 € 11,99 (€ 63,93 / kg)

Dostava do 7. oktober

Botanicals Immun Caps

Botanicals Immun Caps, 60 kaps.

  • vitamin C, propolis, ameriški slamnik
  • vegetarijansko in brez laktoze
  • 2 kapsuli na dan
€ 11,19 € 27,99 (€ 302,43 / kg)

Dostava do 7. oktober

nu3 L-Arginin Capsules

nu3 L-​Arginin Capsules, 160 kaps.

  • visok odmerek: 2200 mg/porcija
  • razvito za športnike
  • brez nepotrebnih dodatkov
€ 7,95 € 19,89 (€ 53,00 / kg)

Dostava do 7. oktober

nu3 Vegan Beauty Elixier

nu3 Vegan Beauty Elixier, 10 amp.

  • veganska alternativa kolagenu
  • sadni okus
  • 10 stekleničk po 50 ml
€ 19,99 € 25,49 (€ 39,98 / kg)

Dostava do 7. oktober

Pure Ella CystoBalance

Pure Ella CystoBalance, 60 kaps.

  • z vitaminoma C in D
  • z D-manozo in regratom
  • brez hormonov
€ 13,49 € 22,49 (€ 290,11 / kg)

Dostava do 7. oktober

nu3 Activating Apple Vinegar

nu3 Activating Apple Vinegar, 260 g

  • osvežilno doživetje limoninega okusa
  • s kalcijem, magnezijem in kromom
  • brez dodanega sladkorja
€ 5,99 € 14,99 (€ 23,04 / kg)

Dostava do 7. oktober

Best Body Nutrition Vital Drink ZEROP® Squeeze

Best Body Nutrition Vital Drink ZEROP® Squeeze, Blackcurrant (48 ml)

  • naravni okus
  • vegansko in nizkokalorično
  • primerno za aparate za gaziranje
€ 3,59 € 4,49 (€ 74,79 / l)

Dostava do 7. oktober

nu3 Electrolyte Drink

nu3 Electrolyte Drink, Lemon Flavour (250 g)

  • brez sladkorja - sladkano samo s stevio
  • z magnezijem, kalijem in natrijem
  • samo 20 kcal na dnevni odmerek
€ 11,99 € 14,99 (€ 47,96 / kg)

Dostava do 7. oktober

Purasana Goji-Jagode v prahu BIO

Purasana Goji-​Jagode v prahu BIO, 200 g

  • grenko-sladkega okusa
  • bistveni vitamini in karotenoidi
  • 100% BIO
€ 19,79 € 21,99 (€ 98,95 / kg)

Dostava do 7. oktober

nu3 Peanut Butter Crunchy

nu3 Peanut Butter Crunchy, 500 g

  • 100 % arašidi, brez dodatkov
  • več kot 29 % rastlinskih beljakovin
  • za vsestranske trenutke užitka
€ 5,59 € 6,99 (€ 11,18 / kg)

Dostava do 7. oktober

JV Cosmetics Nutric Lotion®

JV Cosmetics Nutric Lotion®, 30 ml

  • deluje hladilno in protibolečinsko
  • blaži in odpravlja rdečice in iritacije
  • trajnostna in učinkovita nega
€ 6,11 € 10,19 (€ 203,67 / l)

Dostava do 7. oktober

Govinda Arganovo olje nativ bio

Govinda Arganovo olje nativ bio, 250 ml

  • visoka kakovost
  • primerno tudi za kožo in lase
€ 26,99 € 29,99 (€ 107,96 / l)

Dostava do 7. oktober