PRIMAVERA Bio aroma za savno "Dihalna moč", 100 ml

Čudovita kombinacija dišav

€ 16,37 € 18,19 -10%

(€ 163,70 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 100 ml

Na zalogi od 27. oktober

Zakaj traja dlje časa?

Zakaj traja dlje časa? Tega izdelka trenutno ni na zalogi, vendar bo kmalu spet na voljo. Kljub temu lahko oddate naročilo - izdelek vam bomo poslali takoj, ko bo dobavljen. Zaprite opombo

Dostava do dne sreda, 28. oktober

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 42,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • čist vonj po meti
  • z evkaliptusom in poprovo meto
  • za osvežilne savne
  • Vegansko Vegansko

Pogosto naročeno skupaj z Kneipp Infuzija za savno Pure Freshness, 100 ml

PRIMAVERA Bio aroma za savno "Dihalna moč", 100 ml € 16,37 (€ 163,70 / l)
Kneipp Infuzija za savno Pure Freshness, 100 ml € 6,47 (€ 64,70 / l)
Skupna cena: € 22,84
Opis

Kombinacija eteričnih olj evkaliptusa in poprove mete naredi vsako savnanje še bolj intenzivno izkušnjo. Aroma za savno vas razvaja s svojim čistim, metinim vonjem.

Uporaba:

  • Pomešajte 10-25 ml (ca. 2-5 zamaškov) izdelka z 1 litrom vode.
  • Na vroče kamne dodajte 15-20 g mešanice na kubični meter prostornine savne.
  • Najbolje je, da paro v prostor razpršite z brisačo, globoko vdihnete in se sprostite.
Št. izd.: XEC-PRIM-75252
Vsebina: 100 ml
EAN: 4086900752528
Št.-Proizvajalca: 75252
Znamka: PRIMAVERA
Oblike prehrane: Vegansko
Vrste izdelka: Tuširanje in kopanje
Lastnosti izdelkov: Vegansko, Manj plastike
Sestavine

Alkohol[1], pitna voda, Eukalyptus Globulus[1], Poprova meta, ysop[1], m.d.

  1. iz nadzorovane ekološke pridelave
Stavki o nevarnosti in previdnostni stavki
  • shop.shopwawiproductcertificate.hazard_pict.GHS02
  • shop.shopwawiproductcertificate.hazard_pict.GHS07

Opozorilna beseda: Nevarno

Stavki o nevarnosti:

  • P102 - Hraniti zunaj dosega otrok.
  • P210 - Hraniti ločeno od vročine, vročih površin, isker, odprtega ognja in drugih virov vžiga. Kajenje prepovedano.
  • P233 - Hraniti v tesno zaprti posodi.
  • P280 - Nositi zaščitne rokavice/zaščitno obleko/zaščito za oči/zaščito za obraz.
  • P391 - Prestreči razlito tekočino.
  • P303+P361+P353 - PRI STIKU S KOŽO (ali lasmi): Takoj sleči vsa kontaminirana oblačila. Kožo izprati z vodo [ali prho].
  • P403+P235 - Hraniti na dobro prezračevanem mestu. Hraniti na hladnem.
  • P501 - Vsebino/posodo odstranite po navedbah lokalnih/nacionalnih uredb/pravil.

Previdnostni stavki:

  • H225 - Lahko vnetljiva tekočina in hlapi.
  • H315 - Povzroča draženje kože.
  • H317 - Lahko povzroči alergijski odziv kože.
  • H412 - Škodljivo za vodne organizme, z dolgotrajnimi učinki.
Zakonsko jamstvo & podatki o proizvajalcu
Proizvajalec: PRIMAVERA LIFE GMBH, Naturparadies 1, 87466 , Oy-Mittelberg, Nemčija, info@primaveralife.com, www.primaveralife.com

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek PRIMAVERA Bio aroma za savno "Dihalna moč"