Prehranska dopolnila za šport in fitnes

Za boljše počutje med treningi

Gibanje in šport sta pomemben del vsakdana. Redne dejavnosti spodbujajo zavedanje lastnega telesa in vam pomagajo, da se počutite dobro. Ustrezna prehranska dopolnila za športnike v kombinaciji z uravnoteženo prehrano so pomemben del vsakega uspešnega športnika. Ponudba izdelkov je tako raznolika in edinstvena kot vsak športnik. Aminokisline , beljakovine, izdelki za moč ali izdelki za vzdržljivost - preverite ponudbo prehranskih dopolnil, ki jih športniki potrebujejo dobro počutje med vadbo.

Nakupovanje po kategorijah

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

    Filtriranje in razvrščanje

    Cena Highlights Znamke Oblika vsebine Za cilje treniranja Alergeni Lastnosti izdelkov Aminokisline Vrsta proteinov
    Filter

    Šport: 1 - 30 od 966 izdelkov

    ISO 100 Hydrolyzed Whey Protein Isolate, 2264 g

    Dymatize ISO 100 Hydrolyzed Whey Protein Isolate, 2264 g, Gourmet Chocolate (2.264 g)

    • idealno pred intenzivnimi treningi moči
    • prvovrsten okus
    • najvišja kakovost izdelka
    € 169,99 (€ 75,08 / kg)

    Brezplačna dostava do 14. oktober

    ISO 100 Hydrolyzed Whey Protein Isolate, 932 g

    Dymatize ISO 100 Hydrolyzed Whey Protein Isolate, 932 g, Gourmet Chocolate (932 g)

    • nagrajen 5 let zapored
    • kakovostni izolat sirotkinih proteinov
    • brez sladkorja in maščob
    € 79,99 (€ 85,83 / kg)

    Brezplačna dostava do 14. oktober

    Peeroton MAGNESIUM Professional

    Peeroton MAGNESIUM Professional, Ribez (20 vreč.)

    • uporaba brez vode
    • postavite direktno na jezik
    • magnezij s kompleksom citrata
    € 10,39 € 12,99 (€ 103,90 / kg)

    Dostava do 6. oktober

    DIANA mit Menthol Alkohol za vtiranje v steklenički

    DIANA mit Menthol Alkohol za vtiranje v steklenički, 250 ml

    • za vtiranje in masažo
    • po originalnem receptu
    • z naravnimi sestavinami
    € 6,99 (€ 27,96 / l)

    Dostava do 6. oktober

    DIANA mit Menthol Športni balzam v stekleni posodi

    DIANA mit Menthol Športni balzam v stekleni posodi, 125 ml

    • hranljive lastnosti
    • hladilni učinek
    • hitro vpijanje
    € 4,59 (€ 36,72 / l)

    Dostava do 6. oktober

    DIANA mit Menthol Športni balzam v tubi

    DIANA mit Menthol Športni balzam v tubi, 75 ml

    • kremna tekstura
    • negovalne lastnosti
    • za šport in prosti čas
    € 2,99 (€ 39,87 / l)

    Dostava do 6. oktober

    Powerbar Iso Active

    Powerbar Iso Active, Lemon (600 g)

    • pred in med treningom
    • 2: 1 razmerje glukoze in fruktoze
    • za izboljšanje absorpcije vode
    € 15,59 (€ 25,98 / kg)

    Dostava do 6. oktober

    Sponser Sport Food Electrolytes

    Sponser Sport Food Electrolytes, Lemon (10 šum. tabl.)

    • napitek brez ogljikovih hidratov
    • praktična priprava ko ste na poti
    • obogaten s številnimi minerali
    € 5,89 (€ 130,89 / kg)

    Dostava do 6. oktober

    Powerbar Iso Active

    Powerbar Iso Active, Red Fruit Punch (1.320 g)

    • vsebuje 5 elektrolitov
    • 2: 1 razmerje glukoze
    • in virov fruktoze
    € 32,49 (€ 24,61 / kg)

    Dostava do 6. oktober

    Raab Vitalfood GmbH Bio grahov protein

    Raab Vitalfood GmbH Bio grahov protein, 100 g

    • z vsemi esencialnimi aminokislinami
    • z izolevcinom, levkinom in valinom
    • za kosti in mišice
    € 7,49 € 7,89 (€ 74,90 / kg)

    Dostava do 6. oktober

    Powerbar 30% Protein Plus ploščica

    Powerbar 30% Protein Plus ploščica, Vanilla-​Caramel Crisp (55 g)

    • z visoko kakovostnimi proteini
    • zelo dobrega okusa
    • akcijska cena za 15 ploščic po 55 g
    € 2,36 € 2,49 (€ 42,91 / kg)

    Dostava do 6. oktober

    Sponser Sport Food Liquid Energy PURE

    Sponser Sport Food Liquid Energy PURE, 70 g

    • praktični odmerek
    • idealno tudi za ekipne športe
    • nevtralen okus
    € 3,59 (€ 51,29 / kg)

    Dostava do 6. oktober

    Powerbar Powergel Original

    Powerbar Powergel Original, Limona-​limeta (41 g)

    • gel z ogljikovimi hidrati
    • intenzivnega okusa
    • viri glukoze in fruktoze
    € 2,79 (€ 68,05 / kg)

    Dostava do 6. oktober

    All Stars Snack Protein Bar

    All Stars Snack Protein Bar, Strawberry (35 g)

    • brez aspartama
    • z vsebnostjo proteinov
    • hrustljav čokoladni obliv
    € 1,29 (€ 36,86 / kg)

    Dostava do 6. oktober

    Powerbar 5 elektrolitov

    Powerbar 5 elektrolitov, Mango-​Passionfruit (10 šum. tabl.)

    • Sadni okus
    • Izredno osvežujoč
    • Brez kalorij
    € 6,49 (€ 118,00 / kg)

    Dostava do 14. oktober

    GoPrimal O3 - Čisti Omega 3

    GoPrimal O3 -​ Čisti Omega 3, 90 kaps.

    • naravni vir omega-3
    • trajnostno pridobljen iz aljaškega polaka
    • 400/300 mg EPA / DHA na kapsulo
    € 33,99 (€ 276,34 / kg)

    Dostava do 6. oktober

    Kintex Kineziološki trak Classic

    Kintex Kineziološki trak Classic, rdeča

    • Različne barve
    • Dobro raztezanje
    • Spodbuja telesno strukturo
    € 6,05 € 10,09

    Dostava do 6. oktober

    Powerbar Powergel Shots

    Powerbar Powergel Shots, Malina (60 g)

    • pri tekmah in intenzivnih treningih
    • 5 bonbonov ustreza 1 PowerGelu
    • polnilo s tekočim gelom
    € 2,36 € 2,49 (€ 39,33 / kg)

    Dostava do 6. oktober

    Nasara Elastični trak 5 cm x 5 m

    Nasara Elastični trak 5 cm x 5 m, črna

    • prijazen do kože
    • diha
    • prepusten za vodo
    € 5,51 € 9,19

    Dostava do 6. oktober

    Purasana Sirotkini proteini v prahu, bio

    Purasana Sirotkini proteini v prahu, bio, Naravno (400 g)

    • visoka vsebnost proteinov
    • specialno razpršilno sušenje in filtriranje
    • odlična kakovost sirotke
    € 27,99 (€ 69,98 / kg)

    Dostava do 6. oktober

    Sponser Sport Food Liquid Energy PLUS

    Sponser Sport Food Liquid Energy PLUS, Cola-​Lemon (70 g)

    • še posebej za vzdržljivostne športnike
    • vir ogljikovih hidratov
    • v praktični tubi
    € 3,59 (€ 51,29 / kg)

    Dostava do 6. oktober

    Sponser Sport Food Liquid Energy BCAA jagoda banana

    Sponser Sport Food Liquid Energy BCAA jagoda banana, 70 g

    • gel z ogljikovimi hidrati
    • z okusom jagode in banane
    • brez konzervansov
    € 3,79 (€ 54,14 / kg)

    Dostava do 6. oktober

    Peeroton Energizer ULTRA Gel

    Peeroton Energizer ULTRA Gel, Cola (40 g)

    • slastni okusi
    • praktične vrečke
    € 2,79 (€ 69,75 / kg)

    Dostava do 6. oktober

    Powerbar Energize Original

    Powerbar Energize Original, Banana Punch (55 g)

    • za intenzivne treninge
    • tudi za tekmovanja
    • kombinacija magnezija, natrija
    € 2,79 (€ 50,73 / kg)

    Dostava do 6. oktober

    Raab Vitalfood GmbH Protein Shake Pur Plus Bio

    Raab Vitalfood GmbH Protein Shake Pur Plus Bio, 500 g

    • Narejeno iz beljakovin graha in riža
    • Nežen okus
    • Čisto rastlinsko
    € 22,99 (€ 45,98 / kg)

    Dostava do 6. oktober

    CLIF Energijska ploščica

    CLIF Energijska ploščica, Blueberry Crisp (68 g)

    • edinstven okus
    • brez glukozo-fruktoznega sirupa
    • sladkano z rižem in sirupom iz sladkornega trsa
    € 2,99 (€ 43,97 / kg)

    Dostava do 6. oktober

    STRYVE Towell+ Pro

    STRYVE Towell+ Pro, All Black

    • V različnih barvah
    • Z magnetno sponko
    • Mere: 105 cm x 42,5 cm
    € 21,59 € 35,99

    Dostava do 6. oktober

    Raab Vitalfood GmbH Bio proteini bučnih semen

    Raab Vitalfood GmbH Bio proteini bučnih semen, 500 g

    • nežen okus
    • s 60 % proteinov
    • za sladke in slane jedi
    € 15,89 (€ 31,78 / kg)

    Dostava do 6. oktober

    Sponser Sport Food Liquid Energy PLUS Sachet

    Sponser Sport Food Liquid Energy PLUS Sachet, 35 g

    • brez konzervansov
    • nevtralen okus
    • z elektroliti
    € 2,29 (€ 65,43 / kg)

    Dostava do 6. oktober

    Dymatize CREATINE Monohydrate Neutral Powder

    Dymatize CREATINE Monohydrate Neutral Powder, 300 g

    • prvovrstna topnost
    • brez okusa
    • preizkušen izdelek
    € 26,49 (€ 88,30 / kg)

    Dostava do 6. oktober