Stassek PERRYLUX sredstvo za nego in razčesavanje, 450 ml

Za svilnato mehko dlako vašega psa

€ 9,71 € 10,79 -10%

(€ 21,58 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 450 ml

Na zalogi sta samo še 2 kosa

Dostava do sreda, 7. oktober, v kolikor naročite do dne ponedeljek do 23:59 ure .

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 42,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • za nego dlake in kože
  • olajša vsakodnevno nego
  • pH-nevtralno in brez vonja

Pogosto naročeno skupaj z Stassek PERRYCLEAN šampon za pse, 500 ml

Stassek PERRYLUX sredstvo za nego in razčesavanje, 450 ml € 9,71 (€ 21,58 / l)
Stassek PERRYCLEAN šampon za pse, 500 ml € 5,93 (€ 11,86 / l)
Skupna cena: € 15,64
Opis

PERRYLUX sredstvo za nego in razčesavanje pomaga razvozlati zavozlano dlako in olajša njeno razčesavanje. Dlaka je po uporabi svilnata in sijoča. PERRYLUX pomaga zmanjšati oprijemanje prahu in umazanije ter statično naelektrenost dlake med krtačenjem. Vsakodnevna nega je tako preprostejša in hitrejša. Pri dolgodlakih živalih olajša krtačenje. PERRYLUX poudari sijaj in naravni videz barve dlake ter je primeren tudi za nego po striženju. Pomaga ohranjati naravni zaščitni film kože in dlake. PERRYLUX je pH-nevtralen in brez vonja. Primeren je tudi za mačke, na primer perzijske.

Preklopite na ustrezen razpršilnik za steklenice.

Št. izd.: XEV-SD-410001
Vsebina: 450 ml
EAN: 4250081116343
Št.-Proizvajalca: 410001
Znamka: Stassek
Vrste izdelka: Izdelki za nego majhnih živali
Lastnosti izdelkov: za živali
Živalske vrste: Pes
Dodatne informacije

=Pakiranje:= 450 ml steklenica z razpršilnikom =Uporaba:= Pred prvo uporabo žival najprej temeljito skrtačite, da odstranite pesek in prašne delce. Dlaka pri tem ni treba prati. Nato dlako rahlo, vendar enakomerno popršite in pustite, da se popolnoma posuši. Ko je dlaka povsem suha, jo lahko brez težav skrtačite.

Zakonsko jamstvo & podatki o proizvajalcu
Proizvajalec: Stassek DIVERSIT, Fleehook 63, 48683, Ahaus, Nemčija, info@stassek.com, www.stassek.com

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Stassek PERRYLUX sredstvo za nego in razčesavanje