Živila znamke Terra Elements

Ajurvedsko sadje v prahu, olja, čaji in drugo

Filtriranje in razvrščanje

Cena Alergeni Lastnosti izdelkov
Filter

Živila: 1 - 30 od 34 izdelkov

Terra Elements Criollo presni kakav v prahu bio

Terra Elements Criollo presni kakav v prahu bio, 500 g

  • primerno za presne čokoladne kreacije
  • za rafiniranje jedi, peciva in pijač
  • ni alkaliziran
€ 22,49 € 24,99 (€ 44,98 / kg)

Dostava do 7. oktober

Terra Elements Haritaki bio

Terra Elements Haritaki bio, 100 g

  • rumena barva
  • drobno zmleto
  • lahko se uporablja tudi kot Rasayana
€ 10,70 € 11,89 (€ 107,00 / kg)

Dostava do 26. oktober

Terra Elements Cvetni prah pinije v prahu

Terra Elements Cvetni prah pinije v prahu, 100 g

  • Novel-Food
  • raste v divjini
  • fino zmlet
€ 21,14 € 23,49 (€ 211,40 / kg)

Dostava do 7. oktober

Terra Elements Criollo kakavova zrna bio

Terra Elements Criollo kakavova zrna bio, 200 g

  • zelo redka sorta Criollo
  • nežno sušenje za popolno aromo
  • neolupljeno
€ 10,97 € 12,19 (€ 54,85 / kg)

Dostava do 7. oktober

Terra Elements Bio Matcha v prahu

Terra Elements Bio Matcha v prahu, 60 g

  • nabirano v gorski regiji Zhejiang
  • idealno za zelene smoothieje
  • nežno zmlet v kamnitih mlinih
€ 16,10 € 17,89 (€ 268,33 / kg)

Dostava do 7. oktober

Terra Elements Kurkuma v prahu bio

Terra Elements Kurkuma v prahu bio, 200 g

  • pikanten, blag okus
  • primerna kot čaj
  • član družine ingverja
€ 9,89 € 10,99 (€ 49,45 / kg)

Dostava do 7. oktober

Terra Elements Brusnice v prahu bio

Terra Elements Brusnice v prahu bio, 100 g

  • primeren tudi kot čaj
  • sladko-grenak okus
  • severnoameriška gojenje
€ 17,00 € 18,89 (€ 170,00 / kg)

Dostava do 7. oktober

Terra Elements Mangostan v prahu

Terra Elements Mangostan v prahu, 100 g

  • prah barve mahagonija
  • visoka kakovost iz Indonezije
  • nežno posušeno
€ 22,49 € 24,99 (€ 224,90 / kg)

Dostava do 7. oktober

Terra Elements Carob v prahu bio

Terra Elements Carob v prahu bio, 250 g

  • rožič v prahu
  • iz zrelih dtrokov
  • brez kofeina
€ 6,29 € 6,99 (€ 25,16 / kg)

Dostava do 7. oktober

Terra Elements Aronia v prahu bio

Terra Elements Aronia v prahu bio, 100 g

  • član družine vrtnic
  • prijetno kislega okusa
  • vsestranska uporaba
€ 7,19 € 7,99 (€ 71,90 / kg)

Dostava do 7. oktober

Terra Elements Purple Corn Pulver bio

Terra Elements Purple Corn Pulver bio, 250 g

  • biološka Zea koruza
  • iz Peruja
  • idealno za smoothije
€ 11,60 € 12,89 (€ 46,40 / kg)

Dostava do 7. oktober

Terra Elements Maqui v prahu bio

Terra Elements Maqui v prahu bio, 100 g

  • ledeno posušen sadni prah
  • identičen po okusu borovnice
  • vsestranska uporaba
€ 17,90 € 19,89 (€ 179,00 / kg)

Dostava do 7. oktober

Terra Elements Neem v prahu

Terra Elements Neem v prahu, 100 g

  • primerno za nego kože in las
  • skrbno izdelano
  • brez umetnih dodatkov
€ 11,60 € 12,89 (€ 116,00 / kg)

Dostava do 7. oktober

Terra Elements Kokosovo olje bio

Terra Elements Kokosovo olje bio, 500 ml

  • hladno stisnjeno
  • okus kokosa
  • filipinski izdelek
€ 11,60 € 12,89 (€ 23,20 / l)

Dostava do 7. oktober

Terra Elements Šipek v prahu bio

Terra Elements Šipek v prahu bio, 100 g

  • iz družine vrtnic
  • surova kakovost hrane
  • primeren kot čaj
€ 9,89 € 10,99 (€ 98,90 / kg)

Dostava do 7. oktober

Terra Elements Guarana v prahu bio

Terra Elements Guarana v prahu bio, 100 g

  • na soncu sušeno
  • surova kakovost hrane
  • naravno koncentriran kofein (približno 3,5%)
€ 11,60 € 12,89 (€ 116,00 / kg)

Dostava do 7. oktober

Terra Elements Goji jagode bio

Terra Elements Goji jagode bio, 250 g

  • sadno sladkega okusa
  • primeren tudi kot čaj
  • brez želatine
€ 12,50 € 13,89 (€ 50,00 / kg)

Dostava do 7. oktober

Terra Elements Moringa čaj bio

Terra Elements Moringa čaj bio, 100 g

  • nežno obdelano
  • dobrega okusa
  • kakovost surove hrane
€ 10,70 € 11,89 (€ 107,00 / kg)

Dostava do 7. oktober

Terra Elements Sladkor iz kokosovih cvetov bio

Terra Elements Sladkor iz kokosovih cvetov bio, 250 g

  • nežno ekstrahiran iz nektarja kokosovega cveta
  • nizek glikemični indeks (GI)
  • naravno - ne rafinirano
€ 7,19 € 7,99 (€ 28,76 / kg)

Dostava do 7. oktober

Terra Elements Bio Criollo surova kakavova masa

Terra Elements Bio Criollo surova kakavova masa, 250 g

  • redka sorta Criollo z najvišjo kakovostjo
  • iz ekološkega gojenja v Peruju
  • nežno zmleto
€ 16,46 € 18,29 (€ 65,84 / kg)

Dostava do 7. oktober

Terra Elements Jiaogulan v prahu

Terra Elements Jiaogulan v prahu, 100 g

  • rastlina indigo
  • divja rast
  • primerno za dekoracijo
€ 16,10 € 17,89 (€ 161,00 / kg)

Dostava do 7. oktober

Indijski oreščki v čokoladi - mešanica bio

Terra Elements Indijski oreščki v čokoladi -​ mešanica bio, 150 g

  • ročno olupljeni oreščki iz Balija
  • mešano s surovimi kakavovimi nibsi
  • z bio sladkorjem kokosovih cvetov in morsko soljo
€ 7,64 € 8,49 (€ 50,93 / kg)

Dostava do 7. oktober

Terra Elements Acai v prahu bio

Terra Elements Acai v prahu bio, 90 g

  • okus čokolade
  • temno vijolična barva
  • liofilizirano
€ 17,00 € 18,89 (€ 188,89 / kg)

Dostava do 7. oktober

Terra Elements Bio surova chia semena

Terra Elements Bio surova chia semena, 500 g

  • 100% surova bio-semena chia (Salvia hispanica)
  • idealno za mešanje s sadjem in oreščki
  • preliv za hrano
€ 13,94 € 15,49 (€ 27,88 / kg)

Dostava do 7. oktober

Terra Elements Ceylon cimet bio

Terra Elements Ceylon cimet bio, 200 g

  • intenziven okus
  • mlet
  • primeren tudi kot čaj
€ 10,70 € 11,89 (€ 53,50 / kg)

Dostava do 7. oktober

Terra Elements Stevia v prahu

Terra Elements Stevia v prahu, 100 g

  • Stevia rebaudiana iz Brazilije
  • izdelano v Nemčiji
  • nežno posušeno
€ 9,17 € 10,19 (€ 91,70 / kg)

Dostava do 7. oktober

Terra Elements Marula olje

Terra Elements Marula olje, 100 ml

  • 100% čisto in kakovostno
  • izdelek iz Namibije
  • uporaba na koži in laseh
€ 32,39 € 35,99 (€ 323,90 / l)

Dostava do 7. oktober

Terra Elements Zelena kava v prahu bio

Terra Elements Zelena kava v prahu bio, 200 g

  • vsestranska uporaba
  • 100% arabica
  • liofilizirano
€ 10,70 € 11,89 (€ 53,50 / kg)

Dostava do 7. oktober

Terra Elements Graviola v prahu

Terra Elements Graviola v prahu, 100 g

  • tropsko sadje
  • nežno obdelano
  • divja rast
€ 17,90 € 19,89 (€ 179,00 / kg)

Dostava do 7. oktober

Terra Elements Moringa olje

Terra Elements Moringa olje, 100 ml

  • fina oreščkasta aroma
  • južnoindijski izdelek
  • za kožo, lase in hrano
€ 24,29 € 26,99 (€ 242,90 / l)

Dostava do 26. oktober